Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Една сутрин от живота

Публикувано от tihia 
Re: Една сутрин от живота
09-09-2009 - 02:06:37


smiling smiley

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Една сутрин от живота
09-09-2009 - 14:13:12
Re: Една сутрин от живота
09-09-2009 - 18:02:53

В пълен унисон сме с автора

[vbox7.com]


*rose* *rose*
Re: Една сутрин от живота
09-09-2009 - 20:11:46
Хъм, не знам какво става тук?!? но и не питам...

Красиво, но толкова тъга :g: ... *huh*
Re: Една сутрин от живота
14-09-2009 - 04:34:48
Пералнята Сиса и чаршафа Васил :]

Пералнята Сиса стоеше съвсем самотна в кухнята, докато мама не мушна в нея чаршафа Васил. Тогава Сиса започна да бучи, да се върти и да се пени.

– Пфу!!! Измокрих се до кости! Ще настина! – развика се чаршафа Васил. – Зави ми се свят! Престани да се въртиш...

– Стига си викал, глупав чаршаф! Аз ще те изпера, за да станеш чистичък и бял. – прекъсна го пералнята Сиса. – Никой не е умрял от чистота! Мама ще те закачи на слънце да изсъхнеш. Трябва да си доволен от моята работа.

Най-после Сиса спря да се върти. Мама извади Васил и го закачи за ушите на простора. Слънцето го погали, той се огледа доволно и извика:

– Ах, колко съм красив!

Подбор: [www.az-deteto.com]
:] :]

Защо Писана е гладна?

Алекс Кръстева, 10 г., Поморие

Днес Писана лежеше и мъркаше недоворно в ъгъла на бабината къща. Мина Мецана и я запита:
-Какво мъркаш, ма мари Писано?
-Днеска... пет мишлета гоних през двора и... съксийте на баба съборих после ядах пердах, а и гладна останах пак.
-Ех, Писанке да можех да ти помогна някак?
-Неможеш! Ех, ако бях човек нямаше мишки да гоня, съксий да събарям и...гладна да оставам!

Поука: Понякога и на животните не им е лесно и искат да са хора, но нашия живот е далеч по-сложен от техният!

:cry: :] :] :]

Езерото на рака
Мартин, 10 г. | 2008-12-07

Имало някога едно царство. В него някой крадял всичко златно, а оставял само вода върху земята. Хората предполагали, че крадеца е водно нещо. Хиляди хора ходили да го унищожат, но никой не се върнал.

Един смел барон решил да отиде и да убие морския крадец. Царят му дал кон и му казал: "Убий морския нахалник! Дай ми главата му и ще получиш ръката на дъщеря ми."

Баронът тръгнал и вървял дни. Стигнал езерото на крадеца. Оттам излязъл някакъв голям рак, който казал че ще му изпълни три желания, ако остане да живее в подводния му град и не казва на никого от външния свят че съществува, но ако не остане, ще умре.

Баронът се съгласил, но само за да види какво е от долу под езерото в града. Разгледал и виждал само блестящи къщи, но те били празни. Ракът му назовал в коя къща да влезе и той влязъл.

Вътре мебелите и всичко било сребърно, но искал да види другите къщи. Излязъл навън и пак нямало никой, дори и рака. Отишъл във съседната къща и видял един човек от неговото село, който бил обещал същото като барона, но от страх. Баронът му обещал че ще го измъкне и отишъл в другите къщи, като намирал пак хора и им обещавал същото. Накрая отишъл в един замък, който му правел впечатление и разбрал, че там е изходът.

Там бил ракът и стоял на трона. Щом видял барона, той разбрал, че е измамен и че баронът не се е страхувал, защото баронът носел своя меч в ръка. Ракът се нахвърлил на барона за да го погуби, но баронът го убил, а щом умрял ракът, езерото пресъхнало. Градът се издигнал на земята и хората били спасени, но не били намерени златните неща. Те били превърнати в сребърни къщи според проучванията на тогавашните учени, а баронът се оженил за царската дъщеря.

:cry: :] :]

и още ...

тук: [www.az-deteto.com]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Една сутрин от живота
14-09-2009 - 04:41:41
Езерото на рака
Мартин, 10 г. | 2008-12-07

Имало някога едно царство. В него някой крадял всичко златно, а оставял само вода върху земята. Хората предполагали, че крадеца е водно нещо. Хиляди хора ходили да го унищожат, но никой не се върнал.

Защо ли ми напомни за ей това ! *pardon*





--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Една сутрин от живота
16-09-2009 - 20:10:14
Много съжалявам, че изчезнах. Липсвахте ми.Ако мога да прекръстя тази култова сутрин от живота ни, бих я нарекъл:"Дом за нежни души." Очаквайте ме скоро. Поздрави.
Re: Една сутрин от живота
16-09-2009 - 20:48:44
Здравй, Тихичък! И ти ни липсваше ... smiling smiley Очакваме те *yes*

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Една сутрин от живота
17-09-2009 - 12:28:58
Re: Една сутрин от живота
17-09-2009 - 13:35:20
smiling smiley

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход