Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Един SMS ПОМОГНЕТЕ!

Публикувано от Naskata 
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
15-12-2008 - 03:20:27
Евреиска поговорка:

"Ако си беден в душата си, никога няма да бъдеш богат в живота си..."

И обратно...




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-15 11:26 от Naskata.
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
15-12-2008 - 08:56:07
Муза , то за това си има учители .... :] , също и трикове - колан с тежести. Важното е да можеш да плуваш.
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
15-12-2008 - 11:58:14
argonavt Написал:
-------------------------------------------------------
> Муза , то за това си има учители .... , също
> и трикове - колан с тежести. Важното е да
> можеш да плуваш.

Така както се смееш ти, така и съпругът ми... Голям мерак да се гмуркам, но като шамандура..... И аз съм мислила за тежести.... :]

Но... светът е малък. Може някой, като оздравее и.... да ме научи....smiling smiley

Пожелавам си го.......smiling smiley

:loveu:



Наска,

Дано повече хора осъзнаят тази поговорка, защото е повече от вярна, като религия...

Като стане дума за евреи и арменци, се сещам за един виц, разказан ми от приятелка арменка....

Абсурд: евреин да върви по улицата и да хвърля пари, а след него арменец да ги събира и да ги връща на евреина.smiling smiley

В отговор на вица сега ще ви дам един линк:


КЛИК

Обърнете внимание на стр. 19.

Тези принципи и правила са, или общовалидни, извън етнос, вяра, или и аз имам нещо еврейско..... smiling smiley Защото този страх и аз го имам..........smiling smiley Както и да вземам лихви, а съм можела....
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
15-12-2008 - 13:17:34
Получих мейл от Мариян от инвестор, че не съм банната, може би някакъв проблем...

Пак не мога да се логна.... Ще видя по-късно....

Нино, милата, се логнала там и вдигнала темата един път..... *bow* *bow* *bow*
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
15-12-2008 - 16:29:43
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
15-12-2008 - 18:43:43
DMS Emo

DMS Nedka

[dmsbg.com]

:loveu:
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
15-12-2008 - 20:00:01
Муза , аз го пиша от личен опит . Гмуркам се и без тежести ,но от един момент нататък тежестите са задължителни.
Това със шамандурата ми е познато- жена ми не е от марето , но като сложи маската и се въодушеви , та в началото като правише опити над водата се виждаше само едно дупе ... и махащи крака. smiling smiley

Въпроса е човек да има позитивно мислене , което да го крепи и да му дава сили , а като мисли за добро , тогава получава добро.
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
16-12-2008 - 11:52:00
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
16-12-2008 - 18:36:51
Аргонавт,
Ти затова започна веднага да се смееш...представи си веднага картинката... :]

Наска,

Чудесни коне....

Разкажи и ти...

И тези, които влизат в темата, хубаво би било. Това са хубави неща.

Не знам дали постигаме кой знае какво, но вярвам в положителната енергия.

Вярвам, че както лошото, така и доброто се връща в пъти.

Когато имам трудни моменти, по принцип съм много мобилизирана. Случвало ми се е, обаче да изпадам в тежки, абсурдни ситуации и тогава се появява човек, непознат, като че ли от нищото, издърпва ме и след това изчезва и никога повече не го виждам. Като на сън.....
Даже не съм казала: Благодаря!

Затова, никога не отказвам да помогна, с малко, с много, колкото мога. Положителната ми нагласа и желанието е голямо. Може би те също помагат.... Вярвам в това.


:loveu:
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
16-12-2008 - 19:47:46
Муза ,
Това с положителното мислене е точно така , вярвам в това , че човек мислейки положително , предизвиква положителната енергия и обратното . Не е случайна приказката , че първо болния трябва да повярва , че ще се излекува , което е повече от половината от лечението. Човешката мисъл има страхотна сила .

Вчера ми дадоха филма "The secret" . Не съм го гледал още , но жена ми е очарована . В него се разказва за тези неща.

Муза , ако може , разкажи някои от ситуациите , за които пишеш по-горе.
Благодаря.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход