Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Един SMS ПОМОГНЕТЕ!

Публикувано от Naskata 
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
11-12-2008 - 12:34:02
Аз също имам същите намерения, що се отнася до моите действия.
Не знам, обаче дали да продължавам да вдигам темата след коледа в инвестор, защото имам чувството, че предизвиквам обратен ефект. Нещо като отрицателна реклама.
Направили тема с класации: най-... Мен ме сложили към досадните. Що касае собствената ми особа, това не ме притеснява ни най-малко, но говори много за други неща. Даже, този който ме е предложил, не е имал силата да ми напише ника.
"-"креативен" сещате се кой е."
Все едно казва нещо с ръка на уста.... Или казваш, или мълчиш..
Даже и креативен сложил в кавички. Т.е. лъжа, правя се на интересна...Нито изпитвам необходимост, нито имам време да се занимавам с такива глупости. По важното е друго, но....според мен.
Почти съм сигурна, че форумците даже не влизат в темата. Разчитам на хората, които само четат, а не пишат.
Има тема за убития студент. Някой друг пост... В същото време, най активна е темата с класациите. Разбирам, че това е начин за разпускане, шеги.., неща които много обичам да правя, но не и, все едно нищо не се е случило.
Сигурно, ако тръгна с конфронтация, може и да имам повече успех, но не мога по този начин. Всъщност, сигурно успехът ще е само в постовете и виртуалното пространство, а целта е съвсем друга..........Така че, продължавам по моя начин, макар и почти сама там.......smiling smiley



Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
11-12-2008 - 12:40:25
Ето, вижте броя на осигурените лица за 2007 -2 863 541

[info.nssi.bg]

Само по един SMS на месец! Това е цената на едно кафе! Всеки може да си го позволи.
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
11-12-2008 - 12:59:36
Аз не съм регистриран в Инвестор . Подвизавам се само тук и то в раздела "строителство - ремонти". Какво да ти кажа , към форумите съм доста скептичен , защото хората като са скрити зад никове , се чувстват свободни , а това фактор за откритост , т.е. изпъкват всички положителни и отрицателни качесства. Това интернет и общуването е нещо като големия град - София например. Аз живея в малък град , където всички почти се познаваме, та много мои познати в София им допада най-вече анонимността.
Обаче имам един страхотен пример на безкористност и отзивчивост , нещо което се случи с мен преди почти месец и той е с човека пуснал темата - Наската , много му благодаря.
Колкото до идеите , човек е истински , когато говори открито , дава личен пример и спазва онези , неписаните закони.
Нашето общество е болно и то се нуждае повече от есемеси.
Убеден съм , че въпреки ,че много малко хора пишат в темата , много хора влизат и четат постовете. Ако искаш можем да разширим темата и да дискутираме повечето от причините довели ни до тук . Сигурно и други ще се включат с постове , а дай Боже и да си променян мнението за някои неща...
На тези в инвестора не им обръщай внимание , но някой път човек е по-добре да замълчи за малко , нещо като затишие пред буря....
Аз поне съм с теб , ако това те успокоява .... *drink1*
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
11-12-2008 - 14:18:47
За Наската, и аз съм му много благодарна. Първото чувство, което изпитах е, че се засрамих. Защото той е мъж и точно той повдигна темата. Аз съм жена, майка, а отделям време, макар и малко за клипчета с музика, а не и за това.... Даже, реших че между нуждаещите се има негов познат... и бях готова да "досадя" докато не се съберат парите. Оказа се, че никой не познава..... Това от л.с. Колкото добър, толкова и скромен.

Анонимността във форума, а и в София, на мен лично ми харесва също. Само че, аз я разбирам по друг начин. Тя не ме освобождава от задръжките и от правилата, писани или неписани. Освобождава ме от натрапчивото гледане какво правя. Например, обичайното ми облекло е дънки с блузка. Хората, които ме познават ме оглеждат и се чудят, защо след като имам възможност, не ходя облечена, последен писък на модата, защо няма бижута по мен, защо карам такава кола, а не онакава... от този род.
Разбира се, има места и моменти, когато нормите изискват друг начин.
По-важното е, не как си облечен, а как влизаш.

За разширяване на темата, много се радвам, че го предлагаш и го мислиш. От някъде все трябва да се започне. Защото, съгласна съм с теб, че държавните структури не са достатъчни. Това, че не си вършат работата.... ще ги сменим, но с кого. Пак със същите.
Защото ние не сме на място. Пълно е с хора в ежедневието, които не си вършат работата или я вършат посредствено. И тези същите хора излизат на улицата..... и "погледнал се Илия, пак в тия". Посредствеността ни е заляла.
Може и в този форум да съм досадила на някой, но проблемите при нас са в манталитета и ценностната система.

Благодаря ти за моралната подкрепа. Да знаеш, помага ми. Защото, въпреки че обикновено не се отказвам лесно и не се отчайвам лесно, ми беше наистина необходимо това, което си написал, за което благодаря, както на теб, Наската, така и на Поли-покет и Ася....
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
11-12-2008 - 16:33:58
Хей хей...
Muza, стига с тоя инвестор-там преобладават хора с неясна визия и с дълбоки комплекси.
Често се мислят за велики-гледай, че дори могат да откажат човек като Асен да спре да пише, макар да са в интелектуална оскъдица.(има и умни-които повече слушат и по-малко словохулстват)
Все търсят някой, за да се хвърлят отгоре му...
Въобще техните класации...

В моята Класация пък ти, Аргонавтчето, Асен, Поли, Ася сте и винаги ще си останете номер 1 !
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
11-12-2008 - 16:42:15
avatar
Naskata продължавай темата, защото ако не ни заболи от мъката на другите ще забравим да помогнем.Напомняй за да помним че сме живи. *bow*
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
11-12-2008 - 17:32:16
Стараем се... smiling smiley
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
11-12-2008 - 21:22:41
Naskata Написал:
-------------------------------------------------------

> Muza, стига с тоя инвестор-там преобладават хора с
> неясна визия и с дълбоки комплекси.

Муза , нали си наясно , че в БГ всички разбират от футбол , коли , жени и ...... пари

:} . Съгласен съм с Наската , че хората там избиват комплекси . То е очевадно - в БГ първо бизнес не може да се прави , стигаш до едно ниво и после правилните хора ти стават ортаци или ти си продаваш бизнеса. Ако не тогава идват данъчните , потребителите , ХЕИ , марсианците и т.н. и започваш да се чудиш - в БГ ли си или на Марс? Та в крайна сметка , бизнеса в БГ е нещо много сериозно...... респективно къде да покажем ,че можем /неможем/ да правим бизнес - ИНВЕСТОР.

За студентски град си спомням една случка - Настаниха ни в 61 блок , семейни с дете , а парното не работеше . Протести , срещи в общината и .... естествено - приберете се и някога ще стане . Естествено , в онези времена участваш , но не е добре да си отпред / когато се обират негативи е така / . Познай от прърви път , кой беще нарочен за ..... Тогава , какво ми стана и поставих условие - до вечерта на следващия ден да се монтира циркулационната помпа , иначе ... пак протести . Нещата се уредиха , но имах намеци за .... и какво би станало ако ... Сега , като се върна назад е интересно , и пак бих реагирал по същия начин.

Хората обикновено говорят с намеци . Трябваше да минат години да започна да ги разбирам...
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
11-12-2008 - 22:01:38
Намеци, намеци, нямах намерение да се съобразявам с тях, защото все пак са от форумците. Сигурно, повечето въобще не влизаха в темата, прескачаха я. Но влизат и други хора. По презумция, хора с пари.... А нали това е идеята...

Да, ама не!

Баннаха ме. Не мога да се логна. Поисках им нова парола, дадоха, нищо. След това втори път, резултата е същият. Писах до администратора. Нямам отговор.

Имам стари никове. Не съм пробвала с тях. Не искам. Чета инвестора много отдавна. Започнах обаче да пиша първо тук. Затова си пренесох същия ник там.

Изобщо не ме притеснява тяхната класация, защото не ме интересува. Но не очаквах, че такова нещо може да бъде досадно??!! Всичко друго, апатия, несъпричастност, но и не досада.

Радвам се, че съм влязла в класацията на Наската, защото.....
А, и освен това, радва ме, че в тяхната класация съм след Асенsmiling smiley

Какво общо има в цялата история обаче самият сайт?!
Нали не ставаше въпрос за банки, бордове, правителство, партии...
Не мога да разбера.....

Както и да е. Продължавам тук.smiling smiley smiling smiley



Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
11-12-2008 - 23:17:20
Духът ....... там е истината .

Нали се сещаш , че въпросите следват един след друг .

Давай тук , докато ни изгонят ..... smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-12 16:50 от argonavt.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход