Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Един SMS ПОМОГНЕТЕ!

Публикувано от Naskata 
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
18-12-2008 - 09:52:40
Poli_2 ,

Няма моя , няма твоя тема . Защо се притесняваш да пишеш ? За да пише човек в дадена тема , означава , че има какво да каже. Колкото повече се пише в дадена тема , толкова по-добре . ОСОБЕНО В ТАЗИ. :loveu:
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
18-12-2008 - 12:06:22


Пламен от раждането си е на поддържаща терапия, претърпял е и операция. В момента момчето два пъти месечно се подлага на хемотрансфузия в Специализирана болница по детски болести - София. Разходите по транспорт и медицински консумативи, които не се поемат от НЗОК надвишават месечно 250 лева и са непосилни спрямо месечния доход на семейството.
Помогни на Пламен!


код на SMS: DMS plamen
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
18-12-2008 - 13:52:54
За Пламката:



:loveu:
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
18-12-2008 - 19:36:26
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
18-12-2008 - 19:57:41
argonavt Написал:
-------------------------------------------------------
> Poli_2 ,
>
> Няма моя , няма твоя тема . Защо се
> притесняваш да пишеш ? За да пише човек в
> дадена тема , означава , че има какво да
> каже. Колкото повече се пише в дадена тема ,
> толкова по-добре . ОСОБЕНО В ТАЗИ.


Здравей и на теб Аrgonavt ,
притеснения нямам, опазил ме бог да се притеснявам говорейки за предмета на тази тема. smiling smiley Напоследък толкова съм се разприказвала по този въпрос, че забелязвам у околните някаква странна наклонност да ме отбягват.
Да видим сега съм се заела с нова стратегия - агитирам си клиентите, ако и те ме изоставят? - лошо за бизнеса. Въпреки всичко ще го преживея.
Това е въпрос на светоусещане житейско, не на думи...а на мен агитация не ми е необходима- имам си лични подбуди да продължа...
Най-малкото с това, което все още ми е подвластно- да си ръководя телефоните.


п.п. Но съм някак обезверена, нищо повече.
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
18-12-2008 - 21:04:19
Поли2,smiling smiley

Добре дошла в отбора...smiling smiley

Сигурно си прочела, че и на мен ми се случи същото....
Освен това се случва и в реалния живот..., но там,някак си съм свикнала да бъда странна. Защото приемат и това, като странност...
В такива случаи действам на принципа "тъпа и упорита" или до болка познатия лайтмотив "прави, каквото трябва, пък да става каквото ще"....smiling smiley
Тези, които ме познават са свикнали, и им е интересно, какво пак съм измислила...smiling smiley

На 8-ми декември празнувахме с приятели. На масата ни седнаха данъчни. Тематична проверка...засичаха оборота периодично. Взех да ги агитирам, като правят проверки, да карат проверяваните да пускат по един SMS...... :]
Доста подозрително взеха да ме гледат:]....както се гледа човек....:]

Това с дребните буквички.... забрави го.

Това, което се опитваме да правим, мисля че е заразно. Рано или късно...



:loveu:
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
18-12-2008 - 21:43:50
Поли , във връзка с онова със ситните букви , сега се сетих за една приказка " Прави каквото трябва , да става каквото ще" smiling smiley

В този ред на мисли - да направим каквото трябва. smiling smiley
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
19-12-2008 - 08:58:52
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
19-12-2008 - 11:16:48
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
19-12-2008 - 14:40:53
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход