Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

секси и на 40+

Публикувано от SAHIB 31 
секси и на 40+
03-05-2010 - 09:36:53
avatar
Пускам тази статия заради наблюдението, че все повече мои наборки наистина изглеждат страхотно на тази възраст.
Все повече се увеличава тази част от живота на някои дами в която силно привличат мъжкото внимание. Това може само да ни радва!
Дано това което се показва на външен вид да е и на физиологическо ниво и фертилния период да разтеглен.
......................................................................................
Бутици пускат специални колекции секси бельо
Лолитка на 40 г.
Бизнес дами крият жартиери под строгите костюми

Необратимият ход на времето и неуморно цъкащият часовник често принуждават дамите да оставят еротичното бельо в гардероба. Секси дрешките събират прах по рафтовете заедно със самочувствието на по-възрастните жени, които след навършване на 40 спират да обръщат внимание на това, което крият под елегантните костюми или изтърканите дънки. Тези старомодни разбирания обаче с бърза скорост пътуват към миналото. Интересът на зрелите дами към неприличното бельо рязко се е увеличил, гръмна в. "Дейли мейл" и зарадва връстниците им от мъжки пол.

Британската актриса Елизабет Хърли, която след месец ще чукне 45, е все така сексапилна
ФОТО ИНТЕРНЕТ
През последните
месеци продажбите на неприлично бельо сред жените над 40 или 50 години рязко са се увеличили. Търговците на дребно забелязват, че възрастните жени вече не се задоволяват с какво да е, а търсят да купят дълги чорапи, жартиери, дантелени сутиени и, разбира се, прашки. Те са се превърнали в най-бързо разрастващия се пазар за секси бельо, търсейки само колоритни и провокативни модели. Дамите черпят вдъхновение най-вече от филма "Сексът и градът". Най-много овации и подражателки събира героинята на Ким Катрал Саманта Джоунс, за която не съществуват граници в интимния живот. Самата Ким си признава, че ролята на безсрамна съблазнителка в култовия сериал й е помогнала да захвърли всички задръжки в постелята. "Саманта е толкова свободна и силна. Тя ми показа, че жената над 40 години също трябва да води сексуален живот", откровеничи Ким.
Не бива да забравяме, че по-зрелите дами разполагат с повече средства от 20-годишните момичета. Именно по тази причина марките луксозно бельо ги привличат с такава страшна сила.
Британската верига магазини "Дебенхамс" отчита най-големи продажби на палаво бельо именно сред клиентките си на възраст над 40 или 50 години. Най-активни са дамите в Лондон. Според Анет Уорбъртън, шеф на отдел "Клиенти" в магазина, бракът и децата не би трябвало да водят до пренебрегване на любовния живот. "Пазарът ще се разраства тепърва, тъй като търсенето е голямо", смята Анет.
Веригата магазини "Маркс & Спенсър" дори пуснаха специална колекция бельо, предназначена за дамите над 45 години. Те са убедени, че най-много се купуват най-колоритните модели. "Пуснахме на пазара това портфолио заради огромното търсене на секси бельо именно в тази възрастова група. Най-много почитателки имат моделите в ярко червено", споделя и търговският директор на "Маркс & Спенсър" Франсис Ръсел.
Мнението на търговските директори, че търсенето е нараснало значително, се доказва еднозначно и от последните проучвания за сексуалния живот на жените над 40 години. Според данните те са много по-активни в леглото, отколкото предишните поколения. Една трета от дамите над 40 години твърдят, че сега правят много повече секс отколкото преди 20 години, а повече от половината по-често получавали оргазъм. Освен това дамите стават все по-разкрепостени. Една трета признават, че се отдават на любовни ласки в банята на запалени свещи. Около 30% обичат да го правят върху кухненската маса, а 50% са пробвали в кола.
Re: секси и на 40+
03-05-2010 - 09:39:07
Това мнение е преместено в новия "форум за имоти, финанси и всичко останало"



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-05-24 23:46 от g0g0.
Re: секси и на 40+
03-05-2010 - 09:45:35
avatar
Re: секси и на 40+
03-05-2010 - 09:50:18
avatar
Ето ти и кака ти Шарън.
...................................
Re: секси и на 40+
03-05-2010 - 13:59:32
Бай Сахиб, а нещо за броя на на пластичните операции на тези кранти споменава ли се?

И да знаеш оня с чалмата в кюшето те гледа. Засрами се!*angel*
Re: секси и на 40+
03-05-2010 - 17:52:48
Quote
Geto
Бай Сахиб, а нещо за броя на на пластичните операции на тези кранти споменава ли се?

Един от най-големите проблеми на българите - за който обаче никой не говори, аоще по-малко да го изтъкне като един от ключовите национални проблеми, е НЕУВАЖЕНИЕТО КЪМ ЖЕНАТА.
След като някой изобщо може да си позволи да употреби думата "кранта" по отношение на жена, би трябвало да бъде считан за най-долна отрепка. А ситуацията е далеч по- тежка от употребата на тази и подобни думи.

Имаше една книга на времето - малка книжка, която ми е от любимите обаче през всичките тези години- Джон Ленън, стихотворения.
Не си спомням заглавието, но съдържанието - много често. Там има един ред "Жената е негърът на света." и нататък доказва това - по поетичен начин, но изключително въздействащ. Тази фраза считам за една от най-великите прояви на уважение, съчувствие и любов към жената.
Re: секси и на 40+
03-05-2010 - 17:55:25
Quote
SAHIB 31
Пускам тази статия заради наблюдението, че все повече мои наборки наистина изглеждат страхотно на тази възраст.
Все повече се увеличава тази част от живота на някои дами в която силно привличат мъжкото внимание. Това може само да ни радва!
Дано това което се показва на външен вид да е и на физиологическо ниво и фертилния период да разтеглен.


Сахиб, изобщо не съм ти фен - заради името, заради картинката, която си изтипосал в десния ъгъл и заради някои други неща, но в тази тема ме възхищаваш, наистина. Благодаря ти.
Re: секси и на 40+
03-05-2010 - 18:41:52
avatar
Quote
general
Quote
SAHIB 31
Пускам тази статия заради наблюдението, че все повече мои наборки наистина изглеждат страхотно на тази възраст.
Все повече се увеличава тази част от живота на някои дами в която силно привличат мъжкото внимание. Това може само да ни радва!
Дано това което се показва на външен вид да е и на физиологическо ниво и фертилния период да разтеглен.


Сахиб, изобщо не съм ти фен - заради името, заради картинката, която си изтипосал в десния ъгъл и заради някои други неща, но в тази тема ме възхищаваш, наистина. Благодаря ти.
========================================
Виж какво г-н Генерал, това ми е третото име. Първото си ми беше чисто българското, но понеже бях невъздържан и им казах на някои хора много истини ме баннаха. След това дойдох с френското ми име и него не го харесаха и ме баннаха този път напълно неправомерно и незаслужено благодарение на хортуването на Фло с някои от модераторите. Тогава бях принуден да се обрежа и да приема арабското си име докато пак не ми запушат устата. Щеш не щеш ще търпиш, нали си генерал имаш право да мълчиш!
Предупреждавам те, че след този отговор няма да влизам в по-натаъшен диалог, за да не ми хвърлят мерника отново напълно неправомерно, нарушавайки собствените си правила. Генерал си знаеш, че понякога и ти не си спазваш устава.winking smiley
Re: секси и на 40+
03-05-2010 - 19:38:52
avatar
Гето, харесвам чувството ти за хумор, но имайки предвид въпросните дами над 40 въобще не пиша за силикон или други пластични намеси. Имам колеги - жени които нямат никакви операции и изглеждат страхотно и са много привлекателни, с грациозни и изваяни тела.
Предполагам, че това го постигат с конвенционални средства - козметика, някои рецепти за маски за лице и много спорт и движение.
Те са от моето поколение и знам че като ученици всички спортувахме нещо. Сега като гледам голяма част от тинейджърките с дебели и провиснали задници и шкембета, никавва разлика между обиколката на талията и ханша направо ги съжалявам.
По възрастните жени все още спортуват доста усилено и се поддържат в стегнат вид.
Относно силикона, аз не харесвам прекалено едри гърди. Все пак не съм касапин. Ако трябва да правя сравнение между поп-фолк звездите, въпреки, че не слушам тази музика прави ми впечатление Райна. Изключително привлекателна жена, но с малки гърди.
Най-пошли са тези които си парадират с големите гърди. Първа в този хор беше Сашка Васева, след нея цяла армия фолк гърли.
Re: секси и на 40+
03-05-2010 - 20:25:12
Quote
SAHIB 31
[Тогава бях принуден да се обрежа и да приема арабското си име докато пак не ми запушат устата. Щеш не щеш ще търпиш, нали си генерал имаш право да мълчиш!

Избрал си най-неподходящия вариант. Цели армии ще се вдигнат срещу теб и аз ще съм начело, да знаеш. Във връзка с тази "френска" тема тук, ти предлагам да си вземеш някакво френско име. / Всички имаме алергия към фесове, така,че не дразни лъва ненужно./ Иначе модерният тон на темата ти ще си загуби чара и ще изглежда твърде шербетлия и ориенталски. Как ти е истинското име?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-03 20:26 от general.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход