Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВИЦ ПАРАД

Публикувано от dival 
Re: ВИЦ ПАРАД
30-12-2008 - 21:48:38
Песничка за Червената Шапчица
Недялко Йорданов
И тъй веднъж в една гора
внезапно случай стар събра
под сянката на месец жълт
Червена Шапчица и Вълк.
Напук на всички правила,
той каза й: "Със мен ела!"
И тя повярва на вълкът
и двама тръгнаха на път.
Една звезда им беше знак.
Вървяха те под дъжд и сняг
без дъждобран и без чадър -
тя по-добра, той - по-добър.
Ала един ловец с перо
от приказка на Шарл Перо
изпълни свой служебен дълг,
убивайки добрия вълк.
О, смел ловец, поклон, поклон!
О, пушко, и на теб поклон!
Поклон на точния патрон!
Поклон на строгия закон!
Червена Шапчице, здравей -
недей да плачеш ти, недей!
Къде бе тръгнала, къде?
Той щеше да те изяде.
Но кой ще разбере защо
без шапчица и без палто
тя все тъй броди в оня лес
и търси своя вълк до днес.

*bow*
Re: ВИЦ ПАРАД
30-12-2008 - 21:53:11
Дълги години все се повтаряла приказката за гаргата и сиренцето, дето лисицата все успявала да я излъже и да й го вземе.
Най-накрая гаргата решила да не се вързва и да не си отваря устата като дойде лисицата.
И така, седи си на клона гаргата със сиренцето в уста. Лисицата се задава, гаргата още веднъж се зарича да не проговори този път.
Приближава се лисицата, взима един прът и без да пита удря слисаната гарга по главата, тя пада в несвяст и отново изгубва сиренцето.
След малко се свестява и си казва:
- Брей, те много съкратили приказката бе…

winking smiley
Re: ВИЦ ПАРАД
30-12-2008 - 21:57:14
Един рицар трябвало да замине на война. Тогава той сложил девствен пояс на жена си и повикал най-верния си приятел. "Ето ти ключа от най-голямото ми съкровище - казал му той. - Давам ти го, защото не се съмнявам в твоята честност. Ако не се върна, отключи пояса една година след моята смърт." Тръгнал рицарят и след малко дочул конски тропот. Приятелят му препускал стремително след него. "Какво има? - попитал рицарят. "Станала е грешка, сър. Дали сте ми друг ключ!"
Да пием за верните приятели!

*drink1*

Моят дядо казваше: "Имам желание да си купя къща, но нямам възможност. Имам възможност да си купя коза, но нямам желание."
Нека нашите желания винаги да съвпадат с нашите възможности!

*drink1*

На въпроса "Какви жени предпочитате - блондинки или брюнетки" истинският мъж трябва да отговори: "Да!"


Да пием за истинските мъже! На грузинска сватба кумът вдига тост:
- Ще ви разкажа една приказка… Имало едно време една далечна страна. В нея имали такъв обичай - колкото по-дълга била оная работа на мъжа, толкова по-къси ръкави носел той. Всъщност… това е дълга приказка и няма да ви я разказвам сега, а ще произнеса следния тост:
Да пием за мъжете по потници!



*drink1*
*drink1* *drink1*
Re: ВИЦ ПАРАД
30-12-2008 - 21:59:05
Доста пиян младеж пикае на улицата. Край него минава жена на около 40 години, прилично облечена, с интелигентен вид.
- Млади човече, как не Ви е срам - започва да му се кара тя.
Но когато се вглежда по-внимателно продължава:
- Е, все пак, нека да се запознаем…

:}
Re: ВИЦ ПАРАД
30-12-2008 - 22:09:38
Девойка разказва на приятелката си:
- Той беше такъв нежен, внимателен, четеше ми стихове, гледахме заедно звездите… А после ми каза, че аналният секс помагал срещу запек.

:} :} :}
Re: ВИЦ ПАРАД
30-12-2008 - 22:11:02
Влюбен младеж смутено мрънка:
- Ами… имам един въпрос, ама не знам как по-тактично да го задам…
- Девойката:
- Питай, аз вече от седмица съм готова с отговора.

:}
Re: ВИЦ ПАРАД
30-12-2008 - 22:12:14
и три вица на предната странница :}
Re: ВИЦ ПАРАД
04-01-2009 - 10:37:25
Ето 10 неща ,които научихме от написаните тук вицове: 1- Когато се връщаш по-рано от командировка,в гардероба винаги има изненада.Ако не намериш нищо,провери в хладилника,на балкона и под леглото. Ако все още не намираш любовника,значи все пак си закъснял и си развалил вица. Замини пак и опитай отново! 2- Ако си поръчаш супа в ресторант,ще се убедиш в интересен научен факт:- съвременните мухи са ударени от еволюцията по странен начин и вместо да летят , обичат да плуват сред фиде и картофи. 3- Ако твой познат има дете на име Иванчо, е по-добре да не се задържаш около него. 4- Особено,ако дъщеря ти се казва Марийка. 5- Приеми,че всички героини от детски приказки- от Червената шапчица до Спящата красавица ,могат да се окажат мръсници ,когато ги срещнем в гората. Вече нищо не е като едно време. 6 - Ако имаш жена блондинка,това е голям проблем и съчувствието на всички форумци. 7- Ако искаме да блеснем ,най-доброто място е между американец,африканец,руснак,французин. За улеснение на историята ,можем да се представим като Ганьо или Бай Ганьо с влакнати гърди и прякор тридесет сантиметра....в диаметър. 8 - Ако си съветски шпионин в Германия,всички знаят, че името ти не е Щирлиц,но оценяват старанието. 9- Ако чуем очевидни и неоспорими факти,съобщени с важен и леко снизходителен тон,значи Шерлок Холмс броди наоколо. 10- Ако търсим отговора на важен житейски въпрос - радио Ереван е насреща.
Re: ВИЦ ПАРАД
04-01-2009 - 12:36:09
Re: ВИЦ ПАРАД
04-01-2009 - 14:21:20
Muza Написал:
-------------------------------------------------------
> >
> ДариНА ....


Не можах да разбера кое е смешното? *xxx*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход