Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВИЦ ПАРАД

Публикувано от dival 
Re: ВИЦ ПАРАД
23-12-2008 - 10:46:54
Re: ВИЦ ПАРАД
23-12-2008 - 10:49:28
сравнително рядко влизам във форума,но се смея от сърце на тези вицове,и ще си позволя и една символична анкета,дайте своето мнение за най-добър вицаджия
Re: ВИЦ ПАРАД
23-12-2008 - 11:47:17
Re: ВИЦ ПАРАД
23-12-2008 - 12:39:40
O,благодаря! Ето още един виц. Един овчар направил голяма сватба. След 2-3 дни , обаче трябвало да замине за кошарата си насред гората. Затова предложил на невестата си , когато гръмне с пушка тя да отиде при него. След седмица гръмнал,никой. Втори път-никой,трети-пак никой. Накрая слязал до селото и гледа къщата празна. Питал комшията:- Абе комшу,да си виждал моята скоро? - Страшна работа комшу,нали наближава Коледа,като загърмяха тия пиратки и тя е като ракета из селото!
Re: ВИЦ ПАРАД
29-12-2008 - 07:29:22
Виц за банкери

Отишъл един човечец да търси кредит при банкера. Сядат да преговарят, банкера обикновенно трудно давал кредити, но този път бил предразположен и накрая предложил на човечеца - не съответствуваш, но понеже днес съм на кеф ще ти дам един шанс. Едното ми око е изкуственно ако познаеш кое е ще ти се уреди въпроса. Човечеца го погледнал в очите и уверено отговорил - лявото. Банкера бил малко изненадан, че човечеца все пак познал и попитал - добре де имаш го кредита ама кажи как все пак позна. А човечецът отговорил - ами много лесно беше - като го погледнах това око видях в него толкова човещина и състрадание.....

_________________
Re: ВИЦ ПАРАД
29-12-2008 - 08:03:22
Жан Клод Ван Дам се напил. Влязъл в един двор и съборил кофата за боклук. Излиза стопанинът на прозореца и казва:
- Кой е там?
- Жан... Клод... Ван... Дам... - отговаря пияният.
- Ако изляза, и четиримата ще ви застрелям!

*drunk* *beer* *write*
Re: ВИЦ ПАРАД
30-12-2008 - 13:41:40
До кога пият жените математички - до безкрайност.
До кога пият жените химички - до загуба на реакция.
До кога пият жените медички - до загуба на пулс.
Да пием за жените физички, които пият до загуба на съпротивление *rose* *drink1*
Re: ВИЦ ПАРАД
30-12-2008 - 13:50:33
От черният дроб се обаждат на мозъка:
- Ало, мозъка ли е?
- Мда!
- Абе, моля ви се, кажете му на тоя Илия да спре, да гради, че не можем да смогнем, да разграждаме…

:} *drink1*
Re: ВИЦ ПАРАД
30-12-2008 - 14:10:31
Двама приятели се срещат след празниците:
- Как си, как прекара Нова Година?
- Не знам, още не са ми разказали *drink1* *drink1* *drink1*
Re: ВИЦ ПАРАД
30-12-2008 - 14:12:32
Как прекара новогодишната нощ?
- Като подарък.
- Как така?
- Цяла нощ се търкалях под елхата smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход