Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВИЦ ПАРАД

Публикувано от dival 
Re: ВИЦ ПАРАД
04-01-2009 - 14:32:53
kibik Написал:
-------------------------------------------------------
> Muza Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > >
> > ДариНА ....
>
>
> Не можах да разбера кое е смешното?



:]
Анализът на Филип....
Re: ВИЦ ПАРАД
04-01-2009 - 15:31:20
ДариНА ми е автоматичен подпис. Не съобразих, да го отделя. Виновна съм.
Съжалявам! :-[
Re: ВИЦ ПАРАД
04-01-2009 - 23:09:34
Muza Написал:
-------------------------------------------------------
> ДариНА ми е автоматичен подпис. Не съобразих, да
> го отделя. Виновна съм.
> Съжалявам!
>
> ==================================================
> =============
> ДариНА ....


*bow* winking smiley
Намирам самотна детска обувка. Знам, че е една, защото по-рано съм подредила обувките в коридора и не намирам другата от чифта. Навирам се под дивана в търсене и съм все по-фрустрирана – добре, за Бога, как може да изчезне една обувка? Това не е чорап, да се навре между нещата и да се покрие! По закона на всемирната гадост детето от три дена ми подава въпросната обувка, разпитва къде е другата и иска да ходи обуто точно с тях. Разбирам, че на теория на 55 квадратни метра е много трудно да изчезне червена велурена обувка 26 номер, но на практика е точно така.
Re: ВИЦ ПАРАД
04-01-2009 - 23:11:26
Re: ВИЦ ПАРАД
05-01-2009 - 03:08:33
А сега 10 общи неща,между презерватива и антивирусната програма: 1- Включват се,когато се появи гола жена. 2- Ако ги нямаме,може да ни отнеме доста време , докато оправим някоя каша. 3- Ако не можем да си ги сложим сами, трябва някой друг да го направи,което понякога е приятно 4- Понякога са досадни,но ни карат да се чувстваме спокойни 5 - Ако не са оригинални,може да има проблеми 6 - Мислим с носталгия за времето,когато не са били нужни 7- Ако ги подарим на рожден ден,ще ни погледнат странно,въпреки че всеки ги ползва 8- Ако са от най-евтините,понякога е все тая с тях или без тях 9 - За да сме в безопасност не е достатъчно да ги ползваме само ние, а и всички с които сме в контакт 10- Купуваме ги, за да предпазим двете си любими неща
Re: ВИЦ ПАРАД
05-01-2009 - 19:46:11
Aко сме герои на сапунен сериал щяха да се случат следните неща: 1 -Ако имаш брат близнак,обикновен го пазиш в тайна. Понякога и ти не знаеш за него. 2 - Не сме много наясно как се правят деца,защото без да искаме сме направили няколко,за които ще разберем след 20 г. 3 - Когато споделяш някаква тайна,го правиш на отворена врата и с висок глас,като повтаряш ключовите моменти 4 - Роднините имат свойството да умират,след което възкръсват след няколко години и се връщат от оня свят с нормалния си външен вид но никой не ги разпознава. 5- Много е трудно да се влюбиш в жена , която е от същата социална среда,не ти е загубена сестра,не е заета и не е от семейството,което твоето мрази до смърт. 6 - Когато ти кажат нещо лошо за приятелката ти,обикновено вярваш. Преживяваш го тежко,плачеш и се чудиш ,,защо''? Не сещаш да говориш с нея и решаваш, че живота не струва. 7- Въпреки че си богат,не прекарваш вечерите по клубове със стриптийзьорки,пушейки хавански пури и готини питиета *drink2* *drink1* , а лежиш самотен в леглото си оплаквайки загубената си единствена любов. 8 - Злодейката обикновено е влюбена в теб, а ти рядко се сещаш да правиш поне секс с нея,въпреки че е единственото лошо момиче в целия филм.
Re: ВИЦ ПАРАД
06-01-2009 - 12:26:52
На един започнали да изчезват дините от бостана му. Решил , да уплаши крадеца и сложил табела,, в една от дините има отрова'' Отива на другия ден и вижда на табелата е дописано,, сега са три''
Re: ВИЦ ПАРАД
09-01-2009 - 12:35:26
Един самурай искал да си направи харакири,обаче не се уцелил както трябва и му се наложило да стане мюсюлманин...
Re: ВИЦ ПАРАД
09-01-2009 - 12:38:43
Купувач към продавач:- Прясна ли е рибата? - Съвсем прясна! - А що и са затворени очите? - Ами щото спи бе! - Да ама мирише много! - Е ти като спиш, можеш ли да се контролираш?
Re: ВИЦ ПАРАД
09-01-2009 - 12:47:57
Когато Мюлер бе матиран за десети път,той разбра че не може да се мери с Щирлиц.- Къде се научихте да играете шах така? - пита немеца - Ех,легендарна Съветска школа - гордо отговори Каспаров
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход