Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВИЦ ПАРАД

Публикувано от dival 
Re: ВИЦ ПАРАД
15-12-2008 - 22:18:54
това беше мнооооого добро :}
Re: ВИЦ ПАРАД
16-12-2008 - 17:22:47
Приказка за Червената шапчица, разказана от един каруцар :Ский,да гу ебъ,оная майката вика на Червената капа да въри да носи на баба си качамак със зеле у горътъ,у къщътъ й. Каскета тръгнал ,да го еба ама срещнал вълка и му кай дека е тръгнала. Оная му вика,че е тръгнала къде баба си, нал и е унука и й носи качамак със зеле ,да го еба у гъзо. Тогава вълка,да го еба,тръгнал по прекото,стигнал пръв и зел да лопа по портата.Пръкнала бабата и оня я изел,деба тая женка парализирана.Еба и се мамата, значи.Тогаз вълка зел дрехите на дъртата и ги навлекъл и се завил с одеалото.Иде тогаз,Червената капа и гледа баба си с ей таквис очи,що има таквис уши, бе пита я , сякаш нема друга работа, дай го тура отзаде,мама й да еба. И вълка по ино време зел,че я изял.Та като са наел,зел че заспал и по ино време дошъл авджията и му ебал мамата с бринекето. После зел,че му разпорил тумбака и оттам пъкнали Червената капа и бабата,да й го тура у устата.
na
Re: ВИЦ ПАРАД
17-12-2008 - 21:39:25
Срещат се два банкери. Единият пита другия:
- Не мога да спя заради тази финансова криза, ти как спиш?
- О, аз спя като бебе.
- Е, как така?
- По два пъти на нощ се се будя, рева и един път се насирам...
na
Re: ВИЦ ПАРАД
17-12-2008 - 22:05:58
Виждам в опашката пред касата една страхотна блондинка, която стои малко по-напред, маха ми дружелюбно и ми се усмихва. Не мога да разбера, защо едно такова парче ще маха на мен и при това тя ми изглежда позната, обаче не мога да кажа от къде. Ето защо й казвам:
- Извинете, познаваме ли се?
Тя отговаря:
- Не съм много сигурна, но си мисля, че вие трябва да сте бащата на едно от моите деца!
Припомням си за единствения път, когато съм изневерявал.
- За Бога! Ти ли си тази стриптизьорка, с която правих секс на моята ергенска вечер върху масата за тенис пред всички, докато твоята колежка ме пляскаше с мокра целина и ми навираше краставица в задника?
- Не - отговори студено тя... Аз съм класната ръководителка на вашия син.
Re: ВИЦ ПАРАД
17-12-2008 - 22:46:10
Re: ВИЦ ПАРАД
18-12-2008 - 08:45:58
Влиза бирата в стомаха,а там лежи ракията. Бирата:- Я направи малко място. Ракията:- Не-е. Бирата:-Дръпни се де. Ракията: -Не-е. Бирата:Я ела навън,да се разберем!
Re: ВИЦ ПАРАД
18-12-2008 - 08:59:43
Палачът вдига брадвата и казва на осъдения: -Да ти имам проблемите,аз след работа трябва да ходя да цепя дърва
Re: ВИЦ ПАРАД
18-12-2008 - 12:34:43
На площада ще изпълняват смъртна присъда - ще обезглавяват закоравял престъпник.
Палачът вдига брадвата, но в този момент осъдения вика:
- Чакай, спри малко! Днес какъв ден сме?
- Понеделник - отговаря палачът.
- Ей, каква кофти седмица ми се задава!!!!

:]
Re: ВИЦ ПАРАД
18-12-2008 - 13:20:01
Пералнята,съдомиялна машина, микровълнова и прахосмукачка ще заменят жената. Само не включвайте прахосмукачката на пълна мощност!
Re: ВИЦ ПАРАД
18-12-2008 - 13:30:32
Не може да се отрече на Дивал, че умее да отваря теми, които винаги са интересни и много посещавани.

Смея се от сърце, тук..... :] :] :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход