Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: За или против опита на портала да не дава възможност на агенции да публикуват неактуални, неточни или некоректни оферти?

Публикувано от Продавач 
До Продавач
Бях останал с неправилното впечатление, че гласувате Имоти.нет да провеждат телефонни разговори като част от мерките срещу некоректните обяви. Поправям грешката си и ви подкрепям.
Но по въпроса дали била манипулативна анкетата продължавам да твърдя че е, само че сега добавям "добронамерено манипулативна и написана в шеговит тон". Сиреч щом е за общото благо по-добре човек да не казва нищо лошо.
Все още не ми е ясно обаче следното:
1. Как се гарантира, че подаденият сигнал за неактуална оферта не е фалшив или злонамерен преди Имоти.нет да я свали?
2. Какво става с данните, които подаващите сигналите разкриват за себе си – агенцията срещу която се оплакват научава ли ги?
timber Написал:
-------------------------------------------------------
> До Продавач
> Бях останал с неправилното впечатление, че
> гласувате Имоти.нет да провеждат телефонни
> разговори като част от мерките срещу некоректните
> обяви. Поправям грешката си и ви подкрепям.
> Но по въпроса дали била манипулативна анкетата
> продължавам да твърдя че е, само че сега добавям
> "добронамерено манипулативна и написана в шеговит
> тон". Сиреч щом е за общото благо по-добре човек
> да не казва нищо лошо.
> Все още не ми е ясно обаче следното:
> 1. Как се гарантира, че подаденият сигнал за
> неактуална оферта не е фалшив или злонамерен преди
> Имоти.нет да я свали?
> 2. Какво става с данните, които подаващите
> сигналите разкриват за себе си – агенцията срещу
> която се оплакват научава ли ги?
>


Агенцията за чиято оферта е сигнализирано получава телефонно обаждане за да се провери дали сигнала е ок. Ако е ок в смисъл ако са забравили да си свалят офертата или има неточност в нея (примерно пише, че е с акт 16, а няма такъв) офертата се архивира. Не се изтрива, а се архивира!

Подаващите сигнала не разкриват себе си пред агенцията от която се оплакват, а пред имоти.нет.


Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: на едно мнение смеsmiling smiley
04-02-2008 - 16:43:50
Продавач Написал:
-------------------------------------------------------
> "А сега вече не мога да не се съглася с теб"
>
> Радена разбрахме се най-после
>
> "Специално за Продавач - "
>
> turbozol - Мерси колега
>
> Автоматичен подпис: "Драма, крах, потоп и срив в
> цените на НИ в България" сезон първи -
> предпремиера: Coming soon...Не ви харесва
> предстоящата предпремиера? Какви хора сте вие?
> Филма е създаден от продуцентите на "Аз съм
> легенда" и сценаристите на "Войната на световете"
> в главните роли...неизвестни до сега бъдещи
> холивудски звезди с българско потекло...


Да, разбрахме се. Щяхме да се разберем много по-рано, ако четеше какво пиша без предубеждения, ама нищо. Вече ще знаеш smiling smiley
:} clap: moody smiley:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Неадекватна мярака е например, всеки идиот който реши да блокира дадена оферта, поради някакви си негови съображения да го прави без конррол от администратора.
111111 Написал:
-------------------------------------------------------
> Неадекватна мярака е например, всеки идиот който
> реши да блокира дадена оферта, поради някакви си
> негови съображения да го прави без конррол от
> администратора.

Всичко се проверява от администраторите и мярката не е "неадекватна" а е много ефективна.


Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
ГЛАСУВАЙТЕ БЪДЕТЕ АКТИВНИ!

100 гласа се очакват за по-представителна извадка winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-02-22 15:21 от Продавач.
Хиляди извинения,
не бих публикувал обява в този сайт.
Иначе без да има има полза само ще си говоря по мобилния.
Опита от преди две години беше горчив.Добре че приключих с имотите.100 агенции ме занимаваха с глупости, крадяха от времето ми и най накрая пак мина без тях не че имах нещо против ами те от алчност се "нас**ха и духнаха супата.Не плюя срещу всички ама техното бе дай 3 процента иначе не става без нас ние винаге взимчаме 3%.Как ги зеха само още ги харчат. smiling smiley
Калашников по тази логика предполагам ти не би публикувал и във всеки друг сайтsmiling smiley?
Иначе не беше ли ти в строителството? И каква беше връзката на изказването ти с тази темаsmiling smiley?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-02-24 20:28 от Продавач.
Ами реших да пробвам преди време чрез обява ,личен имот ,не бих пожелал да го преживее и най-големия ми враг.Колко идиоти и загубено време.Не знам какво правят хората които трябва да продават или купуват не лесно има и добри брокери аз лично помагам на някои хора с информация ама само ако видя че си струва.Помагам и на клиенти нали сам в кюпа.
Не проблем в обявата,а в това как се тълкува.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход