Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: За или против опита на портала да не дава възможност на агенции да публикуват неактуални, неточни или некоректни оферти?

Публикувано от Продавач 
Я в тази анкета са гласувари НАД 100 ДУШИ! Браво на imoti.net за идеята! Май сте ударили десетката.

Но я ми кажете какво мислите за тази оферта:
Тристаен апартамент

София: Хаджи Димитър
Цена:10 738 300

Цена/кв.м.: 106 320 EUR
Квадратура: 101 кв.м. Етаж: 5
Строителство: Тухла
Пусков срок: 03.2010 г.
Ново строителство
Актуалност: 21-09-2008
Номер в imoti.net: 1184213
Номер в агенцията: 13628



Подкрепям напълно тази идея!Защото много агенции злоупотребяват.Също така има и доста фалшиви такива които само използват нуждите на хората. clap: clap:
подкрепям опита на портала, описаните обяви са загуба на време.

А и обява зад която не стои конкретен имот (тип "зарибяващи) нарушава чл. 32 (2) от ЗЗК

3) Забранява се рекламата на стоки или услуги, които не са на разположение за задоволяване на потребителското търсене или са в недостатъчно количество.


Блондинка по душа
и на мен ми се е случвало нещо то рода на ...
"ами той апартамента до вчера беше на тази цена ама ги качиха" и "ами този го продадохме миналата седмица ама има един подобен"
С над 94% ЗА категорично посетителите на www.imoti.net определиха методите на портала за успешни!

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-02 13:42 от Продавач.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход