Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Агенцийте за имоти в България заслужават ли си хонорара?

Публикувано от vanqlichkova 
Re: Анкета: Агенцийте за имоти в България заслужават ли си хонорара?
20-12-2007 - 10:12:46
ЧУДЯ СЕ, ДАЛИ ДА НЕ ПУСНА ЕДНА ПРИДРУЖАВАЩА АНКЕТА: "СЪГЛАСНИ ЛИ СТЕ ДА БЪДЕТЕ ПОСРЕДНИК НА ГОСПОЖА vanqlichkova?" ... Нека и "гадните" брокери си поприказват на чужд гръб, сигурно ще разкажат доста интересни неща...
Re: Анкета: Агенцийте за имоти в България заслужават ли си хонорара?
21-12-2007 - 10:34:14
За всички невярващи на ани,няма непроверени сделки,ани проверяват собствеността
иначе нотариусите няма как да ги изповядват.Не пишете само глупости,не пишете с правописни грешки,не си показвайте комплексите във виртуалното пространство,не ставайте смешни.Относно скиците и сделките с парцели.За голямо съжаление Стома донякъде е права,но донякъде.Има " брокери ",които си нямат и елементарна представа за пи,упи,скици отстояние и т.н,но съм сигурна ,че те са по малко от знаещете.Относно конструкциите на сгради,което е сложна тема,съм присъствал на много "умни мисли"и не от брокери ,а от оценител,който е лицензиран .Пример -апартамент в Лозенец скелетно гредова конструкция .Оценителката го прецени за панел.Трябва ли всички оценители да са под общ знаменател?А да не би всики архитекти да са стока.Колко пъти носещи колони ги определят като" елемент в пространството",то всички сме" елементи в пространството" ,но трябва да има разграничения между нас..За общинарите без коментар...
Re: Анкета: Агенцийте за имоти в България заслужават ли си хонорара?
21-12-2007 - 12:03:26
GMB-измамници!

Живея зад граница. Избрах апартамент в imoti.net -oт GMB. Платих депозит - 2000 Евро.
Когато им се обадих да потвардят, че са го получили се оказа, че вече е продаден. Аз бях си купила вече билет до България и взех отпуск.
Предложиха ми gруг апартамент, но при разговора със строителя се оказа, че иска 100% заплащтане (строежа не е започнал!) и пари в брой, което за мен е неприемливо.
Сега отказват да ми варнат депозита.
Дайте съвет как да постъпя?
Мисля да ги съдя
Re: Анкета: Агенцийте за имоти в България заслужават ли си хонорара?
21-12-2007 - 13:12:26
Може да ги съдите и да си върнете парите ,само че трябва да имате документ за това .Трябва да е визиран конкретният апартамент,за който сте дали депозит.
Re: Анкета: Агенцийте за имоти в България заслужават ли си хонорара?
22-12-2007 - 13:39:56
Брокерите лъжат че проверяват имотите.Една госпожа брокер, ако се разтърся мога да и намеря кординатите и името,ми каза че е проверила имота бил отреден за къща имало път показа ми и скица всичко било ОК,само че при моята проверка 1 ден преди да гръмна с сериозна сума,се оказа че парцела не е за къща а е зелена площ,пътят до него от неините скици несъществува а е нарисуван от нея,и собственик не е еди кое си лице ами е общината след като го е обезщетила.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход