Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?

Публикувано от zestate 
Re: Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?
09-05-2007 - 11:17:37
пунди Написал:
-------------------------------------------------------
> какви проблеми - малък двор-малко работа
> никой от собствениците не може да прави нищо без
> съгласието на останалите.......
> предразсъдъци

С цялото ми уважение ,ще кажа,че това са пълни глупости!Явно,не сте живяли в съсобственост.Значи ще платя 200 и кусур хиляди евро за нещо ,което ще е мое,ама няма да е съвсем мое confused smiley Не съм виждал къщичката,но си представям на етаж по 57м2 какво би могло да представлява.Освен това,дворчето от 290 м2 заедно с къщичката sad smiley
Не подвеждайте човека!!!!!!!!!
Re: Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?
09-05-2007 - 11:30:30
Приятелю или Приятелко (КОМИН4Е) ,
човек който поназнайва , че има учтива форма (при цялото ми уважение) не използва определения като "пълни глупости"
останалата част от поста Ви няма да коментаря - не стоит
айде и със здраве , па дано позапремигва нещо нейде clap: :}
иначе.......и аз Ви харесвам :loveu: :g:
Re: Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?
09-05-2007 - 12:53:36
Думата ми беше , че не сме видяли каква е. Може да е много хубава, но по-вероятно е да и намеря много недостатъци, просто защоте вкуса ми е друг.
Re: Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?
09-05-2007 - 13:14:29
e то с вкусовете за къщи е като "онази " другата работа - всеки обича някак си по-различно eye popping smiley
Re: Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?
09-05-2007 - 13:37:41
Пунди,
изглежда избиваш комплекси.Прибери малко бодлите,не се впрягай толкова!Дай на хората да си кажат мнението.Пак повтарям,че тази къщичка на баира /както е описана/не струва толкова,колкото на собственика му се иска.Но,няма лошо човек да мечтае!
:]
Re: Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?
09-05-2007 - 13:49:44
пунди умнюФ избиваше комплекси когато беше комсомолец и млад комунист smoking smiley
отдавна не се впряга - сега вече Впряга .
кеф ми е на вашите поляризирани коментари , радвам им се искренно - от много горещо-до много студено clap:
а иначе ако взема повод от думите ви - всеки има повод да мечтае , човекът от Банкя-също! Ако имаше българина нещо над раменете си-нямаше да купува апартаменти по 1500 - 2000 евра квадрата.Що да не си продаде къщата за 250000 евра при толкова "инвеститори"- желая му го и ще стане , вЕрвай на чича си ПундЮ УмнюФ smoking smiley
не че съм "голяма работа" познавам българина , това е :crazy:



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-05-09 13:53 от пунди.
Re: Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?
09-05-2007 - 15:03:38
Оооо,не!БЕЗ КОМЕНТАР! ->
Re: Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?
09-05-2007 - 23:24:43
komin4e Написал:
-------------------------------------------------------
>Пак повтарям,че тази къщичка на
> баира /както е описана/не струва толкова,колкото
> на собственика му се иска.Но,няма лошо човек да
> мечтае!

Сега остава да ми направиш една бърза сметка за колко съм купил земята, колко ми е строежа и колко ще спечеля.
В тоя случай ще ти пожелая успех - купи земя на баира, проектирай, вземи стр. разрешение, строй, въведи в експлоатация, продай и спечели "големите" пари.
Всъщност, най добре си вземи мезонет в Лозенец или където там щеш... не е на баир, има перфектен изглед към прашките на съседката простряни на "една ръка разстояние"...

Изобщо се чудя що за нация сме, никога не ценим съществените неща, но пък сме яко по изхвърлянията... бог да ни е а помощ....


Re: Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?
10-05-2007 - 03:54:25
Zestate,

Ако къщата ти е наистина читава ще намериш клиент според мен.
Аз също мисля, че подобна къща не бива да струва повече от 120000 Евро, обаче при липсата на свестни имоти в БГ нищо чудно да и вземеш твоята цена.
Ако човек се разходи из обявите за къщи какво се вижда - или недовършена, или стара за събаряне, или грозен соц. реализъм, или на майната си без инфраструктура, или мутробарок, или палат на 500-1000 кв.м. безсмислен за нормално семейство. Въобще нищо свястно на пазара.

Що не пуснеш няколко снимки и анкета "Колко бихте платили за тази къща?"?



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2007-05-10 03:57 от nihonjin.
Re: Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?
10-05-2007 - 09:27:00
Не се ли уморихте от коментари. Дайте снимки да видим, ако искате сериозно мнение. Само по квадратура не става. Но пак твърдя, че всеки който има 200000Е, би предпочел да построи сам по свой вкус, дори да му излезе по-скъпо. Аз лично ако имам къща искам по-голям двор и задължително самостоятелен. Нека му е много подръжката - ще си наема градинар.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход