Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?

Публикувано от zestate 
Re: Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?
15-05-2007 - 13:57:17

Всъщност, най добре си вземи мезонет в Лозенец или където там щеш... не е на баир, има перфектен изглед към прашките на съседката простряни на "една ръка разстояние"...


извинявай, ама аз живея в Лозенец и е малко по различно от Банкя.
1. Излизам от вкъщи и сам пред мола/ ти излизаш от къщи и си на чукарите на 20 км от София и на незнам колко от от Центъра.
2. Съседите ми не гледат кокошки и т.н., а при теб гледат.
3. Аз имам изгед към прашките на съседката ми, а ти имаш изглед към килотите на бабата в съседният двор.
4. Аз пазарувам от голям зареден магазин, ти пазаруваш от гаражна бакалийка.
5. Като завали сняг не се чудя как ще се прибера до вкъщи, а ти май го имаш тоя проблем.
6. Не минавам през циганската махала Филиповци да се прибера до вкъщи, а ти?
7. .............. Мога да продаължа до безкрай, ама няма смисъл.
За цената ти неискам да коментирам, дано да я получиш, щом мислиш, че къщичка на баира трябва да струва колкото голям апартамент в Лозенец, твоя работа.
Re: Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?
15-05-2007 - 14:46:44
това му е хубаво на форума,че всеки има право да говори без да мисли :crazy:
има една реклама за "кремвиршите от месо" и друга за "Това е друга бира"
апартамент и къща си приличат по това,че са места за прекарване на ноща!!!
Всичко останало са разлики - напр. в къщата може да се живее , в апартамент да се преживява. В къщата можеш да се наспиш , в апартамент да поприлегнеш под звуците на Ивана , Стояна , Драгана или Петкана.Естествено апартамент е масово жилище, формира масови приоритети - къщата е за хора с възможности. За къща извън София са нужни 2 автомобила , това не е по джоба на всеки.Колкото до прашките и кюлотите (предния постинг) - има резон и в двете посоки .
В този форум срещнах много мнения - главно на спекуланти , и едно на информиран -останалите са от сорта "Кой е по-по - най"
излишно е да повтарям,че ако всички разбираха от пазар - той , пазарът щеше да приключи.Човекът от Банкя ще трябва да изчака още малко - да огладнеят "професионалистите - анализатори" - пък после да вади ножа , идва му времето. :}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-05-15 14:51 от пунди.
Re: Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?
15-05-2007 - 14:56:53
То да слушаш съседа с музикалния му вкус може и в къща. Даже там може да излязат на двора и да ги чуят през 5 къщи. Особено в къща близнак с общ двор. Но хора разни - разни идеали. Едни искат къща, други като излязат да са на жълтите павета. Вече изказах мнение, че тази къща ще се продаде много трудно - пазара за такъв имот е много ограничен, дори толкова да струва построяването й. Не всички начинания задължително завършват с печалба. Но все пак успех в сделката.
Re: Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?
15-05-2007 - 15:02:00
Това имах предвид в горния постинг - преобладават мнения на спекуланти.
Човекът иска да чуе обективно мнение -


...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Re: Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?
15-05-2007 - 15:07:11
Нито съм брокер, нито спекулант. По-скоро "човека" който е задал въпроса е, защото и друг форум коментираше, че в момента му проектират - явно пак ще строи. Но не го казвам с лошо - има си пари човека, строи си.
Re: Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?
15-05-2007 - 15:22:46
Ето,това е бирата , т.е. това е мнението ))))))))
всеки си плаща авантюрите , или инвестициите. clap:

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход