Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?

Публикувано от zestate 
Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?
07-05-2007 - 21:43:31
Предварително благодаря на всички които ще се отзоват по темата.

Трябва ми експертно мнение за цена на малка къща в Банкя, на главна улица, с РЗП от 170 кв.м.

Двора е 290 кв.м, 1/2 идеална част.

Къщата е половинка от близнак, построена сега, напълно завършена с направени бани и подови настилки.

Разполага с Хол/Трапезария/Кухня с вградени уреди(етаж 1) , 3 спални (една голяма родителска с баня към нея) (етаж 2)+ 2 детски с баня и тоалетна(етаж 3).

Дворчето е озеленено професионално, има котле за отопление на биомаса (пелети) с автоматика. Има барбекю и масивна ограда от към съседите.

Недостатък е липсата на гаражи, но има 2 паркоместа отпред, на тротоар. Разположена е във високата част с изложение изток-север-запад, с разкошна панорама към градчето.
Re: Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?
08-05-2007 - 00:37:15
Сигурно ти искат 150-200000, но според мен цената е около 100-120.
Re: Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?
08-05-2007 - 06:58:09
колко ти се иска да платиш е само едната стр. на въпроса !
виж колко вървят парцелите в този район , прибави и по 850 - 900 евро квадрата жилищна площ и то при положение,чеабсолютно всичко е ОК и сложи още 15 % отгоре за "спестено време и нерви"
не забравяй,че колкото повече са желаещите-толкова повече се печели
предстои смяна на Локациите - ако искаш-купи си преди новините по-евтино ! който ти каже , че е скъпо - кажи му , че апартамент по 1000 евро квадрата е още по-скъпо,но се купува!!!
има и друг вариант - изчакай 2-3 год и ще си купиш по-изгодно smoking smiley
както пише един от форумаджийте- конюнктура (каквото и да означава)
евтиното свърши през 2001 год
Re: Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?
08-05-2007 - 23:39:09
Благодаря за мненията, в случая съм продавач, и то силно афектиран от хора които ми заявиха че не биха дали повече от 100000.
Чудя се - защо мезонет на шумно и мръсно място в центъра се продава скъпо и прескъпо, а за луксозно направена къща на около 20 километра от центъра с чист въздух, природа и двор с тревичка, в който наистина човек релаксира след тежкия ден те натискат да сваляш цената все едно продаваш панел в Люлин 5?

Аз не бързам и ще чакам своята си цена, която съм фиксирал на 150000 - 170*750 за къщата и 22000 за земята.
Re: Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?
09-05-2007 - 05:55:32
zestate :

"Чудя се - защо мезонет на шумно и мръсно място в центъра се продава скъпо и прескъпо"

Някой те е излъгал ,че се продават. smiling smiley winking smiley
Re: Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?
09-05-2007 - 07:53:38
Няма да сваляш цената - тук има разни "профета" които ще ти дават безброй безплатни съвети за това колко ти е висока цената и пр.......
определих ти цена около 200000 евра и ето че мненията ни съвпадат.
който иска еФтино - да си построи
Сега идва твоето време да продаваш - след края на месеца споко можеш да коригираш на 230000 . Успех от Пунди и бог да ти е на помощ с тези купувачи- Българи :g: clap:



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-05-09 08:05 от пунди.
Re: Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?
09-05-2007 - 08:19:17
Защо забравяте,че дворчето е "идеална част"?Значи,заедно с къщичката си купуваш и евентуални проблеми със съсобственика! sad smiley
Или смятате,че това е бонус. confused smiley
Re: Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?
09-05-2007 - 08:43:01
какви проблеми - малък двор-малко работа
никой от собствениците не може да прави нищо без съгласието на останалите.......
предразсъдъци
Re: Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?
09-05-2007 - 10:26:28
Много зависи и от това какъв е лукс за продавача и за купувача. Като купувач ходих на имоти обявени за луксозни в които всичко беше за тотална смяна - най- евтините теракотни плочи,най-проста дограма, най-евтините вградени уреди и т.н. Макар и да икономисваш време, аз предпочитам да си избера довършителните работи. И всеки който има 200000 ( значи не е случаен човек ) ще има свои изисквания. А хората без особени изисквания нямат толкова пари. Все пак успех. Най-много изобщо да не продадете, но това явно не ви е проблем.
Re: Изцяло завършена къща - до ключ, Банкя?
09-05-2007 - 10:45:40
Възможно е да е така , но 200000 евро отдавна са пари за апартамент, за амортизирана къща-може би са много но за къща каквато цитира zestate изобщо не са много - след месец-два ще се убедите !!! напълно-естествено цената вече ще е 230000 евро - който чака - дочаква единствено по-високите цени :} clap:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход