Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Разваляне на договор за продажба на имот от собственик.

Публикувано от djbran 
Re: Разваляне на договор за продажба на имот от собственик.
16-07-2013 - 00:57:59
съгласен съм че от 10 имота брокера може да ми каже кой е най- изгоден ,но това не значи че е добра инвестиция. имайки предивид ч е е рискова и дългосрочна аз за по малко от 12% не съм навит да инвестирам. при доход от наем 5 % требе да има дългосрочен ръст от 7% годишно за да излезе сметката. ако сметаме че актива след 40-50 години ако е панел нема да има стоиност сметката съвем не излиза



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-07-16 00:59 от nradev.
Re: Разваляне на договор за продажба на имот от собственик.
16-07-2013 - 09:16:33
avatar
Quote
nradev
продавач инвестиционната наука е доста сложна от 100 завършили икономика 99 хабер немат кво остана за брокерите. ти кат си разбирач от инвестиции я ми кажи знаеш ли кво е нетна настояща стоиност

Формулата ли да ти кажа на NVP? Човече ти въпреки моите обяснения не можеш да разбереш каква информация може да ти предостави брокера. Няма универститет в света в който да се изучават пдобони практики и дори е по-важно да си добър психолог от колкото юрист или икономист в недвижимите имоти.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Разваляне на договор за продажба на имот от собственик.
16-07-2013 - 09:34:40
avatar
Quote
nradev
съгласен съм че от 10 имота брокера може да ми каже кой е най- изгоден ,но това не значи че е добра инвестиция. имайки предивид ч е е рискова и дългосрочна аз за по малко от 12% не съм навит да инвестирам. при доход от наем 5 % требе да има дългосрочен ръст от 7% годишно за да излезе сметката. ако сметаме че актива след 40-50 години ако е панел нема да има стоиност сметката съвем не излиза

Да убеждавам се, че няма смисъл да обсъждаме подобни теми с теб smiling smiley То това както казваш и децата могат сами да го преценят ти представяш ли си наистина да съм имал предвид, че с нещо подобно може да ти е полезен брокера? Аз мога да ти кажа до къде може да падне цената на имота след като го видя и мога да проведа преговорите за цената 1000 пъти по-успешно от теб. С две думи с брокера ще направиш по-изгодна сделка, защото знае и умее неща, които икономистите и юристите не умеят освен ако не са брокери със дългогодишен стаж smiling smiley Това показва моя опит и наблюдения върху хора, които купуват сами. Резултата след като им кажа колко по-добра сделка са могли да направят е съкрушителен за тях. Съвсем на скоро имам пресен случай с хора, които купиха тристаен с 12000 евро повече от колкото можеха ако ми се бяха обадили да помагам, но пусто спестяване на комисионни... Е да спестиха и не ми платиха 2.5%, което щеше да е по-малко от 2000 евро и платиха 12000 евро повече, защото незнаеха до къде може да падне цената, а камо ли да знаят как да си я спазарят. Случки подобни има много те са ежедневие и после същите хора се хвалят как са купили без никакви брокери и са горди със себе си, а всъщност са едни клетници smiling smiley)) После на тези, които успея да съобщя, но в лицето какви са им пропуснатите ползи да ти казвам ли какво им е изражението на лицето или се досещаш и сам?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-07-16 09:39 от Продавач.
Re: Разваляне на договор за продажба на имот от собственик.
16-07-2013 - 11:21:16
да формулата колега може да я намреиш с гоогле и сметни нпв на призволен апартамент да видиш че е отрицателно. требе да ми свалиш поне 50% от цената за да стане положително и то за еффтина гарсониера за тристаен в добър квартал не съм сметал ама поне 70% некъде требе да ми свалиш. и това го смятах ако има ръст по 3% средно за следващите 20 години колкото е инфлацията



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2013-07-16 11:34 от nradev.
Re: Разваляне на договор за продажба на имот от собственик.
16-07-2013 - 14:47:17
avatar
Еееее ти нищо не каза smiling smiley))

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Разваляне на договор за продажба на имот от собственик.
16-07-2013 - 14:51:02
еми мога да смятам това е.
Re: Разваляне на договор за продажба на имот от собственик.
16-07-2013 - 16:05:35
Продавач ти като виде формулата в гугъл разбра ли я и можеш ли да я използваш

Да разбрах я, но не е приложима към недвижимите имоти. А ако я прилагаш ще си държиш парите само на влог smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-07-16 21:29 от Продавач.
Re: Разваляне на договор за продажба на имот от собственик.
16-07-2013 - 21:28:08
avatar
Quote
nradev
еми мога да смятам това е.

Можеш да смяташ? Ами ти така никога няма да инвестираш в недвижим имот с тези сметки smiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Разваляне на договор за продажба на имот от собственик.
17-07-2013 - 00:06:28
Как позна
Re: Разваляне на договор за продажба на имот от собственик.
17-07-2013 - 08:26:55
avatar
Quote
nradev
Как позна

Само така предполагам smiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход