Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Разваляне на договор за продажба на имот от собственик.

Публикувано от djbran 
Re: Разваляне на договор за продажба на имот от собственик.
15-07-2013 - 13:54:25
avatar
Quote
nradev
според продавач кво излиза 99% от адвокатите неграмотни а 100% от брокерите грамотни нищо че едните са учили 5 години а другите са със килийно образование. Ако продавач завършиш прабо не знам с колко % ще ти се увеличат клиентите ама доходите поне по 10

Чудиш се как да ми изкривиш думите ей опасна работа smiling smiley)) За какво е учил адвоката пет години? В какво е специализирал адвоката? Какъв опит и в какво има опит адвоката? Дадох ти за пример колко неща има в правото ама ти сравняваш само килийното с незнам си кое... :] Значи така да те разбирам ако те боли едното око ще отидеш и при зъболекаря за помощ, защото е учил за доктор 10 години и носи бяла престилка. Има си раздели в правото бе човек с колко по-големи букви да ти го напиша.

НЯМА КАК АДВОКАТ СПЕЦИАЛИЗИРИЛ СЕМЕЙНО ПРАВО И РАБОТИЛ САМО ТОВА ДА ИМА ПОВЕЧЕ ПОЗНАНИЯ И ОПИТ В НЕДВИЖИМИТЕ ИМОТИ ОТ БРОКЕР РАБОТИЛ САМО КАТО БРОКЕР /както адвоката е учил пет години сравняваме го с практикувал пет години брокер, а не с начинаещ/ Във великотърновския университет в юридическия факултет искаш ли да провериш какво изучават младите кандидат юристи? Брокери има също юристи, брокери има инжинери, архитекти, психолози не всички са с "килийно" smiling smiley)) Айде да не сме на двете крайности. Както казах сто пъти има много опитни и грамотни адвокати по вещно право и е кеф да се работи с тях, но те са точно един на сто. Ако познаваш този единия - имаш късмет, а ако не ще разбереш може би по-късно дали си изтеглил късата клечка :]

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-07-15 13:56 от Продавач.
Re: Разваляне на договор за продажба на имот от собственик.
15-07-2013 - 14:11:50
познавам 2ма и двамата са доста грамотни единия е специалист по имоти а другия е топ адвокат и имтите са фасулска работа за него доста договори е написал за по сложни сделки така че ПД за имот си е фасулска работа. а ка ше коментираш грамотноста на тая брокерка дето ми дава консултации за дарения имот, тя имала 3 години стаж и 7-8 сделки значи е написала макс 7-8 ПД кои то ги е намерила в нета с гугъл. за 3 години един добър адвокат е написал 300 договора повечето доста по сложни от ПД
Анонимен потребител
Re: Разваляне на договор за продажба на имот от собственик.
15-07-2013 - 15:19:37
Колега Продавач, смяташ ли , че нрадев е човек ,който би те разбрал ?
Re: Разваляне на договор за продажба на имот от собственик.
15-07-2013 - 16:59:55
avatar
Не Радев не ми се коментират разни случки. Имам доста по-богат набор със случки с неграмотни адвокати от колко ти можеш да имаш с брокери smiling smiley Мисля няма две мнения, че адвоката ако няма опит с имотите няма смисъл да му обсъждаме дипломите, които е взел с почерпка с три и половина. Примери аз мога да дам повече нали се сещашsmiling smiley? Тя темата беше за друго и без това.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Разваляне на договор за продажба на имот от собственик.
15-07-2013 - 18:00:39
съгласен съм че от 100 000 юристи с дипломи само 1000 са адвокати другите само така се именуват. но това не пречи да ползваш някои от тях .при тоя нисък оборот са предостатъчни



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-07-15 18:09 от nradev.
Re: Разваляне на договор за продажба на имот от собственик.
15-07-2013 - 19:26:54
avatar
Quote
nradev
съгласен съм че от 100 000 юристи с дипломи само 1000 са адвокати другите само така се именуват. но това не пречи да ползваш някои от тях .при тоя нисък оборот са предостатъчни

Ето разбрахме се. Аз също не отричам, че има и смотани брокери, но мисля останахме по-читавите или поне повече от половината мисля се справят добре с работата си. Документалната страна на нещата можеш да довериш на твоите адвокати, но преговорите за цената и съветите дали правиш добра сделка с тази или онази покупка приеми от брокер с опит.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Разваляне на договор за продажба на имот от собственик.
15-07-2013 - 19:51:08
avatar
Quote
spgufi
Колега Продавач, смяташ ли , че нрадев е човек ,който би те разбрал ?

Е разбрахме се с известни компромиси и от двете страни smiling smiley))

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Разваляне на договор за продажба на имот от собственик.
15-07-2013 - 20:38:06
дали една сделка е изгодна преценявам сам. то ако брокер с килино образование да ми казвак ка да инвестирам значи не съм никакакв икономист. те повечето не могат да съберат 2 числа камо ли да сметнат доходност и риск
Re: Разваляне на договор за продажба на имот от собственик.
15-07-2013 - 23:01:30
avatar
Quote
nradev
дали една сделка е изгодна преценявам сам. то ако брокер с килино образование да ми казвак ка да инвестирам значи не съм никакакв икономист. те повечето не могат да съберат 2 числа камо ли да сметнат доходност и риск

Абе който си го може си го може сега няма какво. Брокерите ще му давали акъл на него я ги виж ти...*bow*...къде са те и къде си ти... clap:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Разваляне на договор за продажба на имот от собственик.
16-07-2013 - 00:35:11
продавач инвестиционната наука е доста сложна от 100 завършили икономика 99 хабер немат кво остана за брокерите. ти кат си разбирач от инвестиции я ми кажи знаеш ли кво е нетна настояща стоиност
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход