Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
01-12-2010 - 22:13:13
avatar
Quote
Тинки Уинки

Все си мисля, че човек, държащ кеш 100К, не би тръгнал да го обявява по форуми.

Прав си, при толкова много подивели от глад брокери си е направо опасно.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
bah
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
01-12-2010 - 22:19:24
avatar
Предлагам сега, да постваме и Нотариални актове.
Кинтите от една страна - собствеността, от друга.
После с личните автомобилите и снимки от екзотични екскурзии.
Накрая посещения в тежкарски кръчми и барове.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
01-12-2010 - 22:25:43
В сблъсъка на "модерния селянин" и "луксозния гражданин" единия се оказа мъж който си държи на думата а другия лаладжия.
dicho ако не те затруднява би ли се обосновал на база сегашната "случка" защо "селянина" е с ниско ниво.Благодаря предварително!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
01-12-2010 - 22:41:07
avatar
Quote
Тинки Уинки
ASSETION, толкова ли ти е акъла, че си тръгнал във форум да си го мериш smiling smiley

Как да ти обясня...
аз съм странна птица.
Свикнал съм на малко, никога не съм парадирал с пари - тук просто ме предизвиквате... има една група 4-5 човека ме дразнят с глупостите си! Направих тази снимка заради един подобен нещо се цепеше
Написах името му на един лист сложих два вибратора... и разпръснах 100 000 по билярдната маса за да ги снимам
Все пак това беше пролетта и са стари пари с част от които купих 2-та апартамента в модерното!
Така че тези пари не важат сега!
Но за да покажа на уилсъна и на компания че и тези които живеем на квартира имаме парички...
Мога да изтегля част от банката, част от кутията в трезора и част от скритите...
не съм имотко да не знам какво съм говорил преди седмица!

Просто това че съм избрал да живея под наем не ме прави по глупав от ипотекар- който е платил двойно жилището си нали ?

Преди време нямах пари и какво ?
трябваше да се заробя да платя 150 000 за да имам жилище? и да ги плащам 30 години ?
дал съм 30 000 лева занаеми за 10 години! а колко щеше да ми е лихвата по ипотеката за това време?
и щях ли да имам пари за да започна бизнес и да имам сега пари да си купя два апартамента?
а за къща?

Не искам да показвам цялата снимка по простата причина че не само добри хора ще я гледат
и не си струва да предизвиквам глупости нали?
Щото няма вариант да я покажа и да я скрия - байтовете остават!
Но разбира се съм готов да приема облог който ще ми покрие част от неудобството - smiling smiley
с 1000 лева мога да поръчам 500 кебапчета и 500 бири и да направим един купон на имотни и неимотни нали ?

та ако господина е навит още ! аз съм готов!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-01 22:45 от ASSETION.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
01-12-2010 - 22:43:04
avatar
И братле - 100 000 са нищо - за хора които са живели на квартира 10 години и са СПЕСТЯВАЛИ ОТ ИПОТЕКА! - хубав лаф... другите от закуски - ние от ипотекаsmiling smiley
само жена ми е събрала над 50 000 за тези 10 години... при положение че тя работи в моята фирма - за мен smiling smiley

и все пак този наем 30 000 все пак сме го делили двама! - един вид на мен ми е струвало 15 000 лева да живея 10 години в апартамент в София? - на теб колко ти е излязло ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-01 22:44 от ASSETION.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
01-12-2010 - 23:09:33
avatar
Quote
Тинки Уинки
вярно голям цирк стана smiling smiley

Все си мисля, че човек, държащ кеш 100К, не би тръгнал да го обявява по форуми.

все пак- не ги държа кеш, затова и казах че съм готов утре да ги покажа, щото ми трябва време да ходя до трезора, иначе ми е лесно да покажа една голяма част от тях с скрийн от онлайн банкирането... кешовицата се похарчи за два листа с нотариални подписи

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Анонимен потребител
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
02-12-2010 - 09:55:33
ASSETION, предлагам ти да спреш малко с писането, че колкото повече пишеш толкова по-кумична става картинката.

1) 30 000 лева наем за 10 години дава по 250 лева на месец. 2000 година плащах $100 за гарсониера, което по едно време си беше 250 лева, ама тогава и доходите ми бяха други. Не знам в какво си живял за да си платил 30000 за 10 години. Аз тези пари съм ги дал за последните 6 години.
2) Едва ли не от написаното излиза, че след 10 годишен живот с жена ти всеки месец й казваш: "булка, дай 125 лева за наем от твоите пари".
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
02-12-2010 - 10:04:44
avatar
30'000 за десет години е средномесечен наем от 250 лв. което е постижимо за рамките на София, според вида на имота, срока за наемане и локацията му. Така че, не виждам нищо невероятно в това твърдение - всеки се простира според нуждите и възможностите си, както сам си прецени.
При положение, че 250лв. ти отиват месечно за наем, а вноската по ипотеката ти е в рамките на 500-750 лв. за същ по вид имот, то по тази логика спокойно може за същият период да се спести разликата от 30-60'000 лв. да не говорим за допълнителни спестявания, ако доходите са го позволявали.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
02-12-2010 - 11:12:25
avatar
Quote
Тинки Уинки
ASSETION, предлагам ти да спреш малко с писането, че колкото повече пишеш толкова по-кумична става картинката.

1) 30 000 лева наем за 10 години дава по 250 лева на месец. 2000 година плащах $100 за гарсониера, което по едно време си беше 250 лева, ама тогава и доходите ми бяха други. Не знам в какво си живял за да си платил 30000 за 10 години. Аз тези пари съм ги дал за последните 6 години.
2) Едва ли не от написаното излиза, че след 10 годишен живот с жена ти всеки месец й казваш: "булка, дай 125 лева за наем от твоите пари".

ДА ЧОВЕК КАТО ТЪРСИ ПОД ВОЛА ТЕЛЕ ВСЕ НАМИРА НЕЩО... я топки я други атрибути...

Не виждам кое ти е кУмичното в тази кУмедия :}...
Да отначало плащах 180 лева наем първите две години
После няколко години 200 -220 -240 300 - сега от една година 450 - заради капризите на ламята тя искаше хубав апартамент по-скъп smiling smiley
И ДА винаги е плащала половината наем - ако не плати половината - я карам да плати сметките.
не искам да се чуствам като спонсор със собствената си ламя...
От малка съм я научил на трудолюбие и всеотдайност, за да може един ден ако се наложи аз да си чеша топките в къщи по цял ден - а тя да работи! не съм ли пресметлив а? *beer*
Доскоро само тя плащаше сметките ... които си бяха 80% от наемаsmiling smiley но като избра този апартамент и казах че щом иска такъв апартамент, трябва да си плаща за него.
Но пък как да ти обясня за нея е забавно, защото от друга страна имаме едно правило:
Нейните пари са си нейни - моите са общи!
Когато отиваме на море - тя плаща пътя, аз плащам всичко останало... разликата е... 400 на 7-8 000 smiling smiley
Као ходим на пазара тя никога не плаща. За храна не плаща, за дрехи не плаща, за техника и мебели не плаща...
Та не я мисли нея... обяснявам ти че е събрала доста парици въпреки че плаща наема...
Ако не правите така с жените си е лошоsmiling smiley Все пак давайте им шанс да се чувстват полезни и да не си мислят че живеят с банкомат.
Това правило не се отнася за младите любовници а само за жените ви... да не объркате нещо smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-02 11:16 от ASSETION.
Анонимен потребител
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
02-12-2010 - 11:25:02
Аз не казвам, че е невъзможно.
Аз казвам, че е леко странно за човек, който ей така вади 100К кеш, смята в следващите 2-3 години да натрупа толкова пари, че да се пенсионира, има месечен доход от незнам си колко и т.н. да вижее под наем в апартамент, чийто наем е 250 лева.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход