Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?

Публикувано от Wilson 
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
02-12-2010 - 11:39:00
avatar
Quote
Тинки Уинки
Аз не казвам, че е невъзможно.
Аз казвам, че е леко странно за човек, който ей така вади 100К кеш, смята в следващите 2-3 години да натрупа толкова пари, че да се пенсионира, има месечен доход от незнам си колко и т.н. да вижее под наем в апартамент, чийто наем е 250 лева.

Тинки smiling smiley аз съм търгове човек! винаги съм търсил изгодното!
До Декември 2009 година живях на наем 240 лева на месец! В празен двустаен апартамент! Който си обзаведох сам! като го взех на 190 лева и в продължение на 6 години първия договор за 3 години наем 190 лв втория 2 години 220 3-тия 240.. цените бяха в евро.. но аз ти ги приравнявам в лева с чистачката заедно. Декември ми вдигнаха наема на 300 лв и аз им казаха да си гледат работата след два месеца се преместихме в друг апартамент на 450 smiling smiley щото бил страхотен и ламята много го искаше! Знаеш ли колко съм се дърпал... 450 лева на месец като се сетя и ми се свива финансовата жлеза. Може да бъркам месеци нещо но + - 1-2 месеца ти говоря как са нещата.
А и аз не съм казвал никъде че преди 2-3 години съм бил заможен... винаги сме изкарвали повече от достатъчно, но и съм бил далеч от това да съм богат. Позамогването стана в последните 2-3 години! smiling smiley

Даже си спомням как като се нанасях и обикалях да търся мебели, намерих един магазин за втора уотреба мебели... и си купих от там дивани маси столове шкафове... на Христо Ботев беше... та никога не съм твърдял че съм бил паричлия едно време.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-02 11:41 от ASSETION.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
02-12-2010 - 11:41:11
avatar
Тинки, нещата пак си опират до нивото на потребност - ако намериш имот за 250 лв, на месец, защо ти е да търсиш на 450 същият като него, в същата локация - само за да блеснеш с това, какви суми плащаш ли? Безсмислено е.
А и е добре човек правилно да си подрежда приоритетите в живота.
Стане ли жилището най-висшата ти цел в живота, то какво те отличава от крепостните селяни, които са споделяли същата мечта?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Анонимен потребител
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
02-12-2010 - 18:06:20
Аз обикновено сам си вдигам наема като вземе да ми става неудобно от хазяина.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
02-12-2010 - 19:03:08
avatar
Малко мазохистично ми се вижда това да се прави редовно.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
02-12-2010 - 19:40:18
avatar
Quote
valsodar
Я, такъв цирк не бях гледал с години в тоя форум - на Уйлсъна му влезноха изотзаде тоя път, с неговите номера ?!

Уилсъне, не с всеки може да се ебаваш безнаказано, това че е форум и хората пишат под псевдоними, не означава непременно, че са по-големи неудачници от теб winking smiley - приеми го просто като съвет, бая се пооля в тази тема.

Не те разбирам.
Просто го провокирах, а той взе че се хвана.
Не ми е първия, няма да ми е и последния.

А иначе да е жив и здрав, но има бая хляб да изяде докато разбере
каква е разликата между Модерното, Люлин и Надежда от една страна,
и от друга Мусагеница, Изток и Лозенец.
Другото е чиста проба еманация на простотията на един 'паралия', която
взе връх в този форум.

п.п (специално за Радо шишарката от Мусагеница) - Никога не съм казвал за Ацетона, че е неудачник. Напротив споделям неговото мнение, че е пълен простак.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
02-12-2010 - 22:34:20
Ааа той фалсодар задълже трее си набута гъзягата навсякъде.. естествено тези му мераци един ден ще имат търсеният резултат хахаха :}

Иначе това е третата снимка в нета дето виждам на асейшъна... определно желанието му да ви дразни има голям успех, а за други е истинска тръпка.. и как е тъй "неволно" да си турят и те гъза, белким намажат "нещо" ахахаха *ok*
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
02-12-2010 - 22:40:29
Всъщност май пропуснах да спомена, че за съжаление дълбоко в себе си повечето българи сме точно такива гъзолизци и съответно (по презумцията на стеченията от първото обстоятелство) - гъзоДАВЦИ :]
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
02-12-2010 - 23:57:31
avatar
Светльо, математически е неправилно от твоят хомо-частен случай, да вадиш общонационална извадка.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
03-12-2010 - 00:01:26
avatar
Уилсъне, мисля че ме разбра при това добре - нямаше смисъл чак от толкова голямо изпростяване в тая тема . Започна си донякъде добре, но... осра я бе Уилсъне?!
Дай малко по-кротко, все има по нещо полезно което да си кажем, нищо че сме от двете срещуположни страни на спора , в крайна сметка няма нищо вечно - собствениците могат рязко да обеднеят , наемателите да се позамогнат - нищо никой не ти гарантира. Днеска си с имот, утре си на улицата и обратно - кръговрат. Няма нужда от чак толкоз много простотии и обиди, разбираш ме добре.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
03-12-2010 - 00:05:47
Абе ей смешник, не ми метай заучени фрази.. нали видех кой си натири гъза :]
Шматка!

Quote
valsodar
Я, такъв цирк не бях гледал с години в тоя форум - на Уйлсъна му влезноха изотзаде тоя път, с неговите номера ?!

Уилсъне, не с всеки може да се ебаваш безнаказано, това че е форум и хората пишат под псевдоними, не означава непременно, че са по-големи неудачници от теб winking smiley - приеми го просто като съвет, бая се пооля в тази тема.

Или това трябва да го броиме за една от редовните ти реплики winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход