Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?

Публикувано от Wilson 
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
18-11-2010 - 22:27:07
ИМОТКО БЕЗ ОБИДИ МОЛЯ
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
19-11-2010 - 23:31:07
Добре, без обиди. Макар да не съм виновен, че бедните го ...........
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
20-11-2010 - 00:03:56
беден с кеш или богат с ипотека кои ли е по богат и кои има нещо реално
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
20-11-2010 - 19:10:20
Зависи от размера на кеша, от размера на активите, от размера на паричния поток и, на последно място, от размера на ипотеката.
Та, ако си мислиш, че с 20000 лева кеш си по-богат от някой с 1000000 лева ипотека, въобще не си познал.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
20-11-2010 - 20:02:47
Преди няколко месеца ходих на оглед на един апартамент - огромен четиристаен в центъра.
Казаха ми предварително че е за ремонт, но когато го видях на живо направо се потресох.
А държа да отбележа че аз хич не съм гнуслив или някакъв чистофайник.
Обитаваше го около 45-50 годишен мъж с болната си майка, на който отвсякъде личеше че никога не е разполагал с добри пари и в момента също живее бедно.
В едната стая прецених че не е влизано от около 10 години и приличаше на изоставен подлез , заедно със мръсотията.
С две думи- човекът не е за този апартамент (наследствен) и той си го знае.
В случая той никак не живее добре , въпреки че е на центъра на София и се шири на огромна площ- нещо за което много хора си мечтаят.
От една страна го съжалявам, но от друга пък като си продаде апартамента ще се поотпусне малко да поживее.
Така че четиристайния в центъра не те прави автоматично баровец, героят от примера още не е продал апартамента (висока цена) , въпреки че му е смъкнал цената оттогава.
Верно че поста ми няма общо нито с ипотекарите, нито с наемателите ама има общо с нереалистичните очаквания.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
20-11-2010 - 23:47:18
Класика. А ти защо не го отървеш човека да не се мъчи, или също чакаш 149 евро за кв.м.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
21-11-2010 - 14:16:18
Ами не ми хареса чак толкова апт., а и има доста за ремонт. Всъщност цената не е чак толкова надута за момента. Човека сам е избрал да се мъчи, аз нямам нищо общо.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
22-11-2010 - 18:46:26
avatar
Хубаво е поне, че ходиш по огледи. Може пък да се сдобиеш с недвижимост. Успех.

Иначе какво ще кажеш за обратната картинка ... 'БАРОВЕЦ ПОД НАЕМ' ... смях в залата

Не казвам, че мизерник с наследствен имот е супер куул ама другото Бездомник с кинти is kinda weird

Та така, добре е, че сподели ... а иначе не разбрах защо Имотко набеди Радоцлав за мека китка ама нейсеsmiling smiley
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
22-11-2010 - 20:09:43
Не съм го набедил, просто си мисля, че В и Р са едно и също лице. Или лице и дупе, в смисъл един човек.*huh*
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
22-11-2010 - 20:56:30
avatar
Имотко е явно прикрит хомосексуалист и навсякъде вижда едни големи... възможности за нови приятелства. :]
То, след толкова често опъване от страна на банката, явно си му е харесало.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход