Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?

Публикувано от Wilson 
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 20:47:56
avatar
Quote
ASSETION
Quote
Wilson

При мен при първия purchase СИ бЕх финансирал 60% ... така че ми трябваше само 40% остатък, който изтеглих от банката и ги погасих за около 2 години. И са съм си добре ... даже си имам наематели на единия апартамент, такива като Ассетион донори та ми дават 500
кинта суха пара всеки месец. Свестни хорица ... що не земат да си купят дом, а ми плащат всеки месец лепта ... НЕЗНАМ ...
А може и да нямат финансова възможност ... имат две деца ... хубави дечурлига ... наскоро викат ше си зимаме куче ...
викам аз 'Земете ли си куче, зимайте си багажа и със се него друм ...' Те викат 'Ама що така' ... Аз викам 'щот така' и си мисля наум
... кат' си купите дом и ще разберете ... та такива ми ти работи Common Sense ... радвам се за теб, че си имаш собствен дом ...
явно комън сенса е надделял при теб ...


КАТО КАЖЕТЕ - СЕГА МИ Е ДОБРЕ...
КОЕ ТИ Е ДОБРЕТО БЕ БРАТЛЕ КОЛКО ПАРИ ИЗКАРА ТОЯ МЕСЕЦ?
МОЖЕШ Л ИДА СИ ПОЗВОЛИШ ДА СИ КУПШИШ БИЛЯРД, ДЖАКУЗИ, 3Д ТЕЛЕВИЗОР НАД 42 ИНЧА?
можеш ли като ходиш по магазини и кръчми да не ти пука това отдолу дали е сметката или датата?
като кажете добре ми е ...
кое ти е добрето ?
че имаш две кутийки някъде?
добре му е на бай иван че има на слънчев бряг де да си пече мадурляка...
а вие ?
можеш да си мечтаеш да си донор като мен мойто момче...
не искал куче и те като имали дом щели да разберат...
ти пикая на дома аз щом не можеш да си позволиш да понесеш щетите от едно куче...
си имам аз дом и няма да имам куче да не ми надере нещо...
ВИ ПИКАЯ И НА РАЗБИРАНИЯТА И НА ЦЕННОСТНАТА СИСТЕМА...
имотници... бе че сте отворени дева...


КОЛКО ПАРИ ДАДЕ ЗА ИМОТИТЕ БРЕ УЙ-ЛСАНЕ колко ? колко ги мъчи? колко пари надруса кажи ми ?
ЩОТО АЗ ПОНЕЖЕ СЪМ ПРОС СИ СТИСКАХ ПАРИТЕ И ЧАКАХ НАЙ-СГОДНИЯ МОМЕНТ ЗА СДЕЛКА...
Е СЕГ АМОЙТО МОМЧЕ ИМАМ ЗА ПО МАЛКО ОТ ПОЛОВИНАТА ПАРИ КОИТО ЩЯХ ДА ДАМ ПРЕДИ 2 ГОДИНИ
А ДРУГАТА ПОЛОВИНА СИ МИ СТОИ И ДЕБНЕ ЗА НЯКОЯ КЪЩУРА С ДВОРЧЕ ДА ИЗКОКНЕ...
Я ПО МОРЕТО Я НА ПЛАНИНАТА...
прошляци... ще ми викате вие добре сте били...
кое ви е добрето бре?
бее че ме дразните колко сте слепи и тъпоглави...
КУПИХ ЛИ ИМОТ НА 320 ЕВРО КВАДРАТА У ТЪПАТА ВИ СОФИЯ - КУПИХ
ИМАМА ЛИ ПАРИ ЗА ОЩЕ 5 АКО ИСКАМ ДА КУПЯ - ИМАМ !!! АРЕЕ У ЛЕВО... ВИ ЧЕТА ОЛИГОФРЕНСКИТЕ ПИСАНИЦИ...
тая вечер все едно сте били на сухо всички дева и сте се наредили тук да си пишете окаяните надежди пак...


тц, тц, тц ... знаех си, че с тоя Ацетончо на БОГАТАШ СМЕ СЛУЧИЛИ ВЪВ ФОРУМА ... ТО НЕ БЕХА 42 ИНЧОВИ ПЛАЗМИ,
ТО НЕ БЕХА ЖАКУЗИТА, ТО НЕ БЕХА КРЪЧМИ И БАРОВЕ, ГУЛЯИ, СМЕТКИ, СЕГА ПЪК ЧАКАЛ И ЗА КЪЩА ...
МА ЧАКАЙ СИ ... НАШ КОЛКО МЕ БРИГА ...

САМО ЕДНО НЕ МИ СТАНА ЯСНО КАТ СИ ТОЛКОВА СЪСТОЯТЕЛЕН ЩО ЖИВЕЕШ ПОД НАЕМ?!?

ИНАЧЕ ДРУГОТО ... ПИКАЯ ВИ НА ТВА, ПИКАЯ ВИ ОНОВА, СОФИЯ БИЛА ТЪПА, НИЕ ПЪК СМЕ БИЛИ ПРОШЛЯЦИ ...

А ЗА КАКВА ЦЕННОСТНА СИСТЕМА СТАВА ВЪПРОС НЕ РАЗБРАХ ...

НО РАЗБЕРИ ЕДНО КАТО ТИ ДАВАМ НЕЩО МОЕ ДА ГО ПОЛЗВАШ, ЩЕ СЕ СЪОБРАЗЯВАШ С МЕН, МОИТЕ УСЛОВИЯ И ЩЕ
МИ ПЛАЩАШ РЕГУЛЯРНО --- ИНАЧЕ СИ СЪБИРАШ ЕВТИНИТЕ ПАРЦАЛКИ, КУПЕНИ ОТ МОЛЛА, ПЛАЗМАТА, ЖАКУЗИТО И ДЖАПАНКИТЕ, С КОИТО СИ ДОШЪЛ ОТ СЕЛО И ТЕ ПРАЩАМ НА УЛИЦАТА!
COMPRENDE?


P.S Сега да не вземеш да опустошиш апартамента на Наемодателя си от яд или пък да го опикаеш недей си боже да се насереш от яд, щот като ти гледам 'ценностната система' smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-05 20:51 от Wilson.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 20:50:52
avatar
Quote
Тинки Уинки
Ако си го взел сега на 320 е/м2 - евала

Ама да ти кажа при тази цена може да се окаже, че "ламята" ще похарчи повече за обзавеждане отколкото струва имота smiling smiley

Силно се надявам до пролетта да е пълно с подобни оферти... за да им се натрият носовете на всички които прогнозирахте че няма да има такива цени!

Ако някой иска да оспори и да каже не е вярно - ще го запозная с ПОСРЕДНИКА на когото платих 3 % КОМИСИООНА БЕЗ ДА СЕ ПАЗАРЯ С НЕГО и с продавача, който е доволен също от сделката предполагам.
Не исках да казвам точната цена тук за да няма спекули и псувни обаче ме изкараха извън нерви...
Ако има някой готов да спори с мен че лъжа - готов съм на облог на сума назована от него не по малко от 4 цифри! да го запозная с всички гореизброени smiling smiley

да 320 ЕВРО! как ви звучи ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 20:53:56
avatar
Quote
Wilson


САМО ЕДНО НЕ МИ СТАНА ЯСНО КАТ СИ ТОЛКОВА СЪСТОЯТЕЛЕН ЩО ЖИВЕЕШ ПОД НАЕМ?!?

ЖИВЕЯ ПОД НАЕМ - ЩОТО НЕ СЪМ ИДИОТ ДА ДАМ 800 -1000 ЕВРО ЗА КОПТОР В ГНУСНАТА ВИ СТОЛИЦА ЗАТОВА...
И ако трябваше, щях да живея още 10 години под наем- но няма да дам парите които аз съм изкарал с труд и акъл, на някой олигофрен който продава имотите на родителите си, щото иначе не знае как да изкара някой лев...
и чакам с нетърпение деня в който ще се разкарам от тук - и вие да си отдъхнете от простаци и аз да си отдъхна от навалицата.

п.п. уйлтъне аз плазми не купувам.. .те са имотните разбирачи като вас!
аз предпочитам ЛЕД - така сме донорите... не ги разбираме нещата...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-05 20:55 от ASSETION.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 21:53:46
Браво , ASSETION и честито , ако си го взел на 320 Евро апартамента, ама все пак зависи дали не е в най-лошите квартали на София.
Дай жокер поне колко свали от първоначалната оферта.
А колкото до най-сгодния момент - още не е дошъл , но и сега бива *yes*
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 22:04:20
avatar
Quote
ASSETION
Quote
Тинки Уинки
Ако си го взел сега на 320 е/м2 - евала

Ама да ти кажа при тази цена може да се окаже, че "ламята" ще похарчи повече за обзавеждане отколкото струва имота smiling smiley

Силно се надявам до пролетта да е пълно с подобни оферти... за да им се натрият носовете на всички които прогнозирахте че няма да има такива цени!

Ако някой иска да оспори и да каже не е вярно - ще го запозная с ПОСРЕДНИКА на когото платих 3 % КОМИСИООНА БЕЗ ДА СЕ ПАЗАРЯ С НЕГО и с продавача, който е доволен също от сделката предполагам.
Не исках да казвам точната цена тук за да няма спекули и псувни обаче ме изкараха извън нерви...
Ако има някой готов да спори с мен че лъжа - готов съм на облог на сума назована от него не по малко от 4 цифри! да го запозная с всички гореизброени smiling smiley

да 320 ЕВРО! как ви звучи ?

Звучи ми като Перник, как да ми звучи.
Сигурно си купил в кв. Изток ама ПК не СФ ... ма то за теб едва ли има разлика ...
кат се има впредвид че идваш поне от 300 км ...

кажи сега откъде си ти Варна, Руси, Ямбол, Бургас ... аз съм от София ... ти от кое село си се довлякъл в моя роден град? confused smiley
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 22:06:08
avatar
А иначе ДА ... Честито и от мен поне си купил нещо ... Конграчулейшън smiling smiley
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 22:09:22
avatar
Quote
дами и господа
Браво , ASSETION и честито , ако си го взел на 320 Евро апартамента, ама все пак зависи дали не е в най-лошите квартали на София.
Дай жокер поне колко свали от първоначалната оферта.
А колкото до най-сгодния момент - още не е дошъл , но и сега бива *yes*

МИ ГРОЗЕН РАЙОН...
ПАНЕЛКА 94-ТА ГОДИНА smiling smiley
модерно предградие дреме ми -320 ЕВРО !!!
И В ЛЮЛИН 1 ДА Е - 320 ЕВРО СА СИ 320 ЕВРО - НЕ СА 1000

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 22:11:48
avatar
Роден град - живей си в него и му се радвай... аз пак казвам че ще се изнеса при първа удобна възможност на 400 километра от него!
Градът ти е ужасен затова и гледам да прекарвам възможно най-малко време в него...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 22:19:19
avatar
Quote
Wilson
А иначе ДА ... Честито и от мен поне си купил нещо ... Конграчулейшън smiling smiley

мисля че не ме разбираш...

НЕ Е ВЪПРОСЪТ ДАЛИ МОГА ДА СИ ПОЗВОЛЯ ДА КУПЯ, А ДАЛИ ИМАМ ЖЕЛАНИЕ ДА ГО НАПРАВЯ!

И 10 милиона да имам пак няма да дам 1000 евро на квадрат щото ще знам как съм ги изкарал...
не като 90 % от вас
продали някой стар имот взели малко назаем и донадили за нов...
аз съм се блъскал от кръглата нула и съм търпял простотиите на хиляди такива като вас за да изкарам тия пари!
така че ще правя с тях каквото аз искам...
ако искам ще си ги зашия в дюшека да си ги опикавам на стари години,
ако искам си купя крави и ши ги паса в западен парк smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
05-11-2010 - 22:32:25
avatar
Ма те парите Ацетоне са си твои, аз просто искам да ти набия малко акъл да не ги пилеЙш

Ма щом си купил начи вече са ти го набили ................. smiling smiley

Иначе не каза от кой град си ... надявам се не от срамwinking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход