Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

продажба на имоти на малка цена !!Проблеми

Публикувано от beniko 
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
30-08-2010 - 22:19:05
Несъмнено зимата в Инцараки иска танк.
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
30-08-2010 - 23:51:13
smiling smiley))Цените се свиват !!
А в София ще стане много напечено за цените на имотите след като дойде шейха на Абу Даби !!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-30 23:52 от beniko.
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
03-09-2010 - 12:07:46
Винаги ще има някой, който да се закачи на въдицата с малката цена, но моето мнение е че 99% от случеите става въпрос за измама.

Уеб Дизайн, Интернет Маркетинг,
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
05-09-2010 - 23:52:28
Опс spinning smiley sticking its tongue out !!не бил шейх winking smileyТакива дебати из цялата страна ...*sos*
Ние сме малка страна не са решили -не сани ...закупили ,дали са щейхове ,дали обикновенни фирми за тях сме пари за семки !!!Това е лошото !!!
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
15-09-2010 - 15:23:01
Стигнах до извода че купувачите на имоти с цени под себестойноста си са мнителни !!!По скоро предпазливи отколкото мислещи !!!Което е жалко !!
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
15-09-2010 - 15:48:07
не знам само защо си мислиш, че като сложиш ниска цена и веднага трябва да се появи купувач? Може просто никой да няма нужда от имот с това разположение и характеристика. Не за всеки имот се намират купувачи колкото и да им се иска на брокерите.Точно в тази част, по баирите, можеш да отидеш във фирмата на един познат - Сириус - недвижими имоти, и ще ти покажат стотици парцели за продажба, сигурен съм че има и на по-ниски цени. Знам, защото продавам на два парцела във Ветрен до електростанцията и в тази фирма ми показаха целия план на местностите Банево и Ветрен и къде на какви цени се продава. Те само с подобни имоти се занимават. Предлагането е огромно - всеки втори селянин си продава къщи, земи, квото има и бяга към града, а виладжиите малко останаха...
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
15-09-2010 - 20:50:13
Към tino 76 !Аз нямах в предвид лично имотите, които продавам !!!а този го дадох като пример Разбира се , че фирма сириус са професионалисти и въобще не може да има сравнение между мен и тях !!!Понеже аз съм лаик си задавам въпроси ,и колеги от форума отговарят какво мислят
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
04-08-2011 - 12:05:49
Толкова НЕверни твърдения има около този имот ,че всички те ако се кажат в прав текст обясняват цената му. Изобщо не е на 10 мин .от града ,10 мин се спускаш само с колата по черния път и после са 15 км до града.Пътищата изобщо не са чакълирани,а зимата когато падне сняг дори и с джип е немислимо да стигнеш заради преспите от 1 метър ,които се натрупват. Водата ,която е на сонди никога не е сигурна,днес я има утре не.Подпочвените реки пресъхват понякога ,а да биеш нова сонда 40 м е по 50 лева на линеен метър.Тока наистина е частен ,но не е по евтин ,а дори по скъп...по 25 ст без нощна тарифа.Двете езера са зарибени и строго охранявани ,за риболов е немислимо.Най-близкия градски транспорт е на 2-3 км пеша през нивите.Там са и училището и детската градина и ако искате децата ви да ги посещават ще трябва да ги обучите на дълги разходки сред природата.Поради лошата инфраструктура ,сухи треви и храсталаци всяко лято стават сериозни пожари.Цигани не живеят действително ,но ежедневно наобикалят и ако си оставите къщата известно време без надзор е обречена на набезите им.За някакво улично осветление не говорим,,нощем е пълен мрак. Има диви животни ,които изяждат питомните :] понякога. и ако не ви тревожи воя на чакали ..тишината е много приятна.Магазина за хранителни стоки ,който се упоменава е нищо повече от една стая от къща ,където хората предлагат стоки от първа необходимост с доста по-високи надценки,ама ако ти трябва хляб например няма гаранция че ще намериш.За контрол на сроковете за годност изобщо не говорим.
Еми това е в общи линии....сега ясно ли е че имота си му е точно толкова цената?В интерес на истината трябва да отбележа ,че мястото е перспективно и след време ще се окаже една чудесна инвестиция.Но след , колко време не се знае.Така или иначе града ще се разраства натам и ще се наложи да се цивилизова мястото.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-08-04 12:08 от imotnamoreto.
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
12-02-2013 - 10:38:23
Добър ден.Аз съм един от собствениците на такъв имот.Всичко което описвате е правилно,освен някой добавки.Например язовирите са частни но може да ловиш риба срещу скромната сума от 2 лева.Разбира се,аз и приятели се възползваме през почивните дни да избягаме от суматохата.Пътя е черен но се събираха по-сто лева от къща да се насипе със фрикция и чакъл което е сторено.Аз имам вилата от пра дядо а мястото е просто удивително ще ви прикача снимки тези дни да видите за кво иде реч.Отваряш очи и на 4 метра е боровата гора във близост до нея са не повече от 10 апетитни вили за сега!защо казвам апетитни!Почти всеки месец насам от 3 години ме питат дали се продава вилата,говоря и във това число чужденци Руснаци,Шведи,Холандци и прочие и най колосалната сума която ми беше предложена е 40-000 евро.Аз разбира се не се съгласих защото за мен вилата има сантиментална стойност.Може сами да се замислите какви ще бъдат цените в последствие там.Само ще споделя и друго мнение дано да не е така.Парцелите държат малка цена защото има няколко предприемачи и ги изкупуват за стотинки и се надяват да докопат вилите покрай боровата гора но уви там почти всички млади собственици си продадоха апартаментите и построиха къщи да си живеят.Причината е че въздуха е много чист и има деца със астма,които във момента нямат никакви проблеми заради чистия въздух споделям защото не 1-2 пъти идват във моята вила да си играят и жена ми им дава лакомства.Преди години имаше план да се строи санаториум за астматици в посредством вилите,сетете се кво се случи ами започнаха грубото и спряха някой си взе паричките.Идеята е че до 1-2-3 години ще се оправи пътя и канализацията многократно пишем до община Банево които ни уверяват че това ще стане съвсем скоро.Само си помислете че черния път е само километър и двеста метра,мерил съм го.До моята вила стигам за 4-5 минути вярно е че зимата трудно се стигаше но след чакъла и фрикцията няма такива проблеми.Изводите ми са че на ромските села правят улици и ВИК а на такова място се дава застой сами се замислете защо.Ами някой баровец ще закупи повечето парцели и като се направи километър и половина асфалтиран път в последствие ВИК .Банево и Ветрен просто ще бъдат пометени от красотата която предлага вилната зона.Само да кажа че там се води Острица 1 и 2 погледнете повечето обяви колко парцела се продават на Острица 2 доста а на Острица 1 ами почти няма няма и как да има като се продават от ръка на ръка winking smiley.Ще ви прикача снимки да видите.Но хората сме виновни трябват стачки и да идват да оправят пътя и прочие.Можеше данъка да е два лева и четиридесет стотинки да сложат два казана на асфалтовия път долу и сега искат по 40-50 лева това може ама другото?Е на това се получава като народа е навел глава и другите се възползват от това и купуват на без цена имотите на нашите дядовци.Имота на пра дядо ми е подарен от държавата за това че е бил воювал през ВСВ и е пленяван измъчвам,прострелван 2 пъти и е награждаван със куп медали за това.Това е било подарък от държавата за неговите старини да ви кажа живя до 89 години.и Пи от вода от сондата която е на 34 метра давал съм за изследване водата ниско минерална отлична за пиене вода лека както се казва.Аз пия от нея вече 34 години ами нямам проблем даже и за къпане като повечето вилни зони след баня да ти става косата кочан от хлора :] .Това е за сега времето натиска ще ви предоставя фото скоро.И за добавка на брокерите които наричат мястото боровете са във грешка истинското му име е люляковата гора което е прави уникална на пролет величествени люляци са си извоювали мястото да съжителстват посредством боровете и когато разцъфнат аромата който се носи 2 месеца е уникален.Хубав ден на всички.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2013-02-12 11:17 от fosil.
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
01-03-2013 - 16:49:15
Коректно мненеие, Фосил. Напоследък радко в този форум. Чакаме снимки *ok*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход