Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

продажба на имоти на малка цена !!Проблеми

Публикувано от beniko 
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
10-08-2010 - 11:20:06
Според мен -хубавите атрактивните имоти се продават купуват бързо , има нещо .Айде дай го същия имот във вилната зона на Приморско да видим колко време ще седи.Е аз се издадох че търся ама няма.А тая вилна зона в Бургас не я знам -в коя посока е -да не е заобиколена от автокъщи и индустриални задни дворове , никой и не пита дали е в регулация и дали има комуникации-път,ток,вода.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-10 11:21 от filmatoplo.
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
10-08-2010 - 14:06:29
По принцип говоря Имотите се намират на север от Бургас над минералните бани на Бургас доста къщи има магазини има много англичани които казват за района че е много чист спокоен няма цигани има постоянно живеещи съседи .В чертите на гр Бургас селишно образувание ОСтрица 1 и ОСтрица 2 данъчна оценка на имота е 25лев за 1 метър .Само като наблюдение ще кажа че кандидат купувачите са - собственици на НИ заедно с адвокат гледат проверяват и НИЩО по 5,6 огледа на ден Това ме навежда на мисълта че хората нямат пари за хляб камоли за имот
и тези които ходят по огледи просто "подържат форма "
Разбира се че има продажби аз има по 3,4 седмично нее това въпроса !!!
Въпроса е - Че имота с малката цена отблъсква кандидатите - !!!Незнам защо, но очаквам човек който иска да купи имот да мисли поне малко
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
10-08-2010 - 14:42:09
Коя е тая вилна зона около Бургас? Тва да не е някое село и да има само една вилна зона. Около Бургас има десетки населени места, където хората имат имоти и ходят през уикенда и на юг и на север, че и на запад вече. Като гледам цената обаче освен на Ченгене скеле другаде не се сещам да се купи и гараж за тези пари. Все пак говорим за Бургас, а не за Перник или Ямбол. Но на Ченгене скеле и за 5лева да дават не трябва да се взема щото там ги събарят вече. Прекалено евтиното обикновенно е индикация за някаква измама и е нормално хората да задават въпроси.
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
10-08-2010 - 16:24:54
кв Банево гр. Бургас написъл съм ясно -ама кой ли чете е за такива ТИКВИ - "КУПУВАЧИ " говоря
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
10-08-2010 - 17:28:52
Quote
beniko
кв Банево гр. Бургас написъл съм ясно -ама кой ли чете е за такива ТИКВИ - "КУПУВАЧИ " говоря
Писал си, че е в кв. Банево, ама в друга тема!
Ей за такива тикви - продавачи става дума.
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
10-08-2010 - 18:27:44
през два поста на горе е написано подробно !!! Стига да можеш да четеш!!!!
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
11-08-2010 - 07:41:48
Quote
beniko
през два поста на горе е написано подробно !!! Стига да можеш да четеш!!!!

Хайде посочи къде си писал в този пост, че е в кв. Банево.

Quote
beniko
По принцип говоря Имотите се намират на север от Бургас над минералните бани на Бургас доста къщи има магазини има много англичани които казват за района че е много чист спокоен няма цигани има постоянно живеещи съседи .В чертите на гр Бургас селишно образувание ОСтрица 1 и ОСтрица 2 данъчна оценка на имота е 25лев за 1 метър .Само като наблюдение ще кажа че кандидат купувачите са - собственици на НИ заедно с адвокат гледат проверяват и НИЩО по 5,6 огледа на ден Това ме навежда на мисълта че хората нямат пари за хляб камоли за имот
и тези които ходят по огледи просто "подържат форма "
Разбира се че има продажби аз има по 3,4 седмично нее това въпроса !!!
Въпроса е - Че имота с малката цена отблъсква кандидатите - !!!Незнам защо, но очаквам човек който иска да купи имот да мисли поне малко

И да не почнеш сега "който, познава Бургас, ще се ориентира".
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
11-08-2010 - 10:48:52
Добре де обяви го на двойна цена -да има малко тежест имота .
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
11-08-2010 - 18:50:31
Обяснение в северната част на Бургас имаше село Ветрен /Идвайки от София преди Бургас/ от декември миналата година стана квартал.До него Минерални бани Бургас /санаториуми рехабилитационни центрове супер модерна за Бургас многопрофилна болница -часна, парк /и до него Банево на картата с. Банево .Та над тези три населени места има висока част ,като плато с борова гора и вили около 400, 500бр водят се селишно оразувание Острица 1, Острица 2 има две язовирчета едното с платен риболов другото безплатен там в тези населени места са на 15км от Бургас защото се заобикаля по асфалт. Има разклон минава се по пътя за Сл.Бряг /каблешково /и преди първото село Миролюбово има асфалтов път .нагоре във самите "селишни убразувания/пътя е черен покрит с чакъл има ток вода / сонди /ток / е на часни начала постоянен и може би по евтин /В райна има магазинчета много къщи са масивни казах вече много англичани руснаци софиянци и др smiling smileywinking smiley
Незнам защо ви го описвам за вас е на другият край на света !В райна пътищата са най слабата страна макар че се ползват и в най големият сняг .
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
11-08-2010 - 18:52:56
ако е един имот можеш да си позволиш и подарък да направиш ..:cry:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход