Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

продажба на имоти на малка цена !!Проблеми

Публикувано от beniko 
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
05-08-2010 - 00:41:57
хубави къщи много със страхотен двор тук там хората нямат пари !да им се чудиш на акъла идват от софия от майна та си гледат и си отиват !!!толкова ли не могат да си направят сметка да видят снимки да помислят !!направо незнам !!
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
05-08-2010 - 08:59:59
Е дай сега един линк към офертата smiling smiley, може и да се "отървеш"....
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
05-08-2010 - 09:51:57
Quote
beniko
здравейте колеги съфорумци !!
предлагам ви на дискусия следният проблем -продажба на имот на малка цена и реакциите на така наречените "КУПУВАЧИ"
Имота се намира в гр Бургас вилна зона с всички комуникации 1000м/ с цена 4500 и данъчна оценака 2600лева .реакции на купувачите
АМА ЗАЩО Е ТОЛКОВА МАЛКА ЦЕНАТА !!!
Моля за вашият коментар !!

Друже, ако и на обажданията на "купувачите" / самото поставяне на думата в кавички издава вече едно иронично отношение към проявилите интерес!/ реагирате в този полуистеричен стил, в който се изявявате и тук - проблемите с продажбата на имота Ви са съвсем нормални.
Явно не осъзнавате смисъла на едно основно правило в търговията - "купувачът винаги има право!".
Така че - въпросът на кандидат-купувачите относно цената / а и въобще по всякакви неща около предлагания имот!/ са съвсем РЕЗОННИ - те ИМАТ право да ги зададат, а Вие НЯМАТЕ право да ги коментирате! Ваша задача е да ги убедите, че ниската цена е мотивирана от............/тук трябва да е причината за ниската цена, която аз не знам/, а не поради някакъв сериозен скрит недостатък на парцела.
Очевидно не успявате в това...... Ако смените стила на общуване / а той очевидно поражда съмнения и дистанциране у кандидатите/, шансовете Ви да продадете ще нараснат в геометрична прогресия!
Успех в продажбатаsmiling smiley
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
05-08-2010 - 11:42:50
Господин КУПУВАЧ ,темата е друга .!!Вярно има истерия у купувачите , че ги лъжат , че ще се минат и тн ..но забелязвам че и хората които ПИШАТ по темата не четат или тълкуват прочетеното /нормално /по свой си начин .Възможное и аз да не се изразявам правилно !
Относно правото КУПУВАЧА да задава идиотски въпроси ,възниква правото на продавача да попържва лицето задало такива !!!
Моля за извинение .пак се измества темата .Какви въпроси и защо поражда ниската на имота у така наречените КУПУВАЧИ !!
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
05-08-2010 - 13:11:30
Около Пловдив да има такъв парцел? Няма да питам много, обещавам.*pardon*
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
05-08-2010 - 14:08:36
Човека е стадно животно. еле па българина направо си е ОВЦА. Обича да бъде доена, стригана и ебана.
Бенико, прочети 10 пъти ако трябва мнението на иворад, ако трябва и 100 пъти ама го разбери.
И изведнъж ще спреш да задаваш глупави въпроси.
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
05-08-2010 - 15:25:04
avatar
Quote
bota156
Обича да бъде доена, стригана и ебана...

че какво лошо има в тези три неща smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
05-08-2010 - 18:39:21
Quote
beniko
Господин КУПУВАЧ ,темата е друга .!!Вярно има истерия у купувачите , че ги лъжат , че ще се минат и тн ..но забелязвам че и хората които ПИШАТ по темата не четат или тълкуват прочетеното /нормално /по свой си начин .Възможное и аз да не се изразявам правилно !
Относно правото КУПУВАЧА да задава идиотски въпроси ,възниква правото на продавача да попържва лицето задало такива !!!
Моля за извинение .пак се измества темата .Какви въпроси и защо поражда ниската на имота у така наречените КУПУВАЧИ !!

Колега, след този наистина любезен отговор съм сигурен, че никога и нищо не бих купил от Вас. На каквато и да било цена.
Лек денsmiling smiley
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
05-08-2010 - 22:51:17
може би малко съм раздразнен, ще помисля !!
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
06-08-2010 - 00:27:24
Иворад, не ме разочаровай и не се излагай, подведен от темата.
E, аз пък съм много спокоен. И казвам: Купувачът НЕ винаги има право. първо, може да си е идиот, често се среща напоследък и от двете страни на барикадата; второ, може да има лоши съветници, главно тъпи адвокати; трето, може да е патил и да се страхува от сянката си; четвърто, може да е чел форума и да очаква да получи имот без пари; пето, може да е Мара подробната и да бави решението си или сделката, като ангажира другата страна с глупости; шесто ............................
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход