Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

продажба на имоти на малка цена !!Проблеми

Публикувано от beniko 
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
14-08-2010 - 18:41:23
Към Фло Не само че има план заснемане по регулационен план на гр Бургас - на пример за моят имот закупен преди 7 години след 3 годишно приемане на плана на бургас ми придадаха 61 м/2 които аз заплати по 27лева за 1 метър . със улици има водоснабдяване електрификация магазини ,интернет -това последното Не важно за българите *ok*. Но и достатъчно големи и скъпи къщи на руснаци ,софиянци, англичани -последните са много прецизни със снабдяване на документи на имота .както и да е Има официален план така че не ми е интресно да споря с дървени философи !!!
Относно цените -в горният пост съм отпелязал нови собственици с нови цени !!!Сфета върви напред и нагоре smiling smiley*ok*



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-08-14 18:46 от beniko.
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
14-08-2010 - 19:00:46
:} В същност, разбрахте ли какво вече сте пропуснали да си купите, мноооооого евтино. След още няколко поста тук, тази земя ще се окаже, че е и до морето с идеален изглед и т.н.НО драги ми читателю" вече струва 45000, защото има огромен интерес, а утре*xxx*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-14 19:06 от briko.
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
14-08-2010 - 19:11:52
Да не бързаме толкова .*drunk* !!!! Все пак не може да се измести :*ok*
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
14-08-2010 - 19:20:24
Това означава, че чакате първия клиент за да вдигнете цената и тази тема се оказва напълно фалшива*xxx* Как да ползвам услугите на брокер, оказва се, че посредника ако има възможност ти го "забива отзад" моментално:}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-14 19:23 от briko.
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
14-08-2010 - 19:40:01
Quote
beniko
Към Фло Не само че има план заснемане по регулационен план на гр Бургас - на пример за моят имот закупен преди 7 години след 3 годишно приемане на плана на бургас ми придадаха 61 м/2 които аз заплати по 27лева за 1 метър . със улици има водоснабдяване електрификация магазини ,интернет -това последното Не важно за българите *ok*. Но и достатъчно големи и скъпи къщи на руснаци ,софиянци, англичани -последните са много прецизни със снабдяване на документи на имота .както и да е Има официален план така че не ми е интресно да споря с дървени философи !!!
Относно цените -в горният пост съм отпелязал нови собственици с нови цени !!!Сфета върви напред и нагоре smiling smiley*ok*
"слишно оразувание -Острица 2 но не са УПИ.Имотите са 5 броя по 500м/2- 1бр и 4 броя по 1000м/2 "

11. "Урегулиран поземлен имот" или "урегулиран имот" е поземлен имот, за който с подробен устройствен план са определени граници, достъп от улица, път или алея, конкретно предназначение и режим на устройство.

По -горе твърдиш ,че няма УПИ! Вземи се справи със ЗУТ и си изясни какво продаваш!Ако въобще ти стане ясно,може би ще разбереш защо не можеш да продадеш парцели от 500 м2 без УПИ! Не си за тая работа уважаеми и те съветвам най-добронамерено да погледнеш към мотиката с по-благ поглед!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-14 19:45 от фло.
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
14-08-2010 - 23:26:10
Качил съм офертата има и снимка на скицата а номера е 1756206 в imoti.net .
Благодаря за загриженоста Фло Като нищо ще се възпозвам от съвета ти не само ще погледна към мотиката а даже ще я изпозвам за сянка на плажа като си пия коктейлите .А ти си философствай по форумите !!!
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
14-08-2010 - 23:41:14
Quote
beniko
Качил съм офертата има и снимка на скицата а номера е 1756206 в imoti.net .
Благодаря за загриженоста Фло Като нищо ще се възпозвам от съвета ти не само ще погледна към мотиката а даже ще я изпозвам за сянка на плажа като си пия коктейлите .А ти си философствай по форумите !!!

Моля,колега пак заповядай! Пожелавам ти приятно печене и внимавай освен на потник,да не изгориш и на мотика,щом си и намерил подобно предназначение!:]
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
15-08-2010 - 07:46:07
benico - поредния брокер идиот.Така се оплете в лъжи , че няма измъкване.
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
15-08-2010 - 07:50:50
Quote
ivorad
Quote
beniko
всички имат ток вода някои имат водопровод повечето са със сонди по на 40м дълбочина за постояннен дебит на водата , някои са със петно за строеж около 20м/2 ,всички имоти имат нова регулация гр. Бургас кв. Банево слишно оразувание -Острица 2 но не са УПИ.Имотите са 5 броя по 500м/2- 1бр и 4 броя по 1000м/2 На голяма част съм пълномошник на 1,2 посредник без комисионна от страна на купувача :g:цената за сега е 2500евро за 500м/2 и 3500евро за 1000м/2 :S


Много добре!
Хайде сега да сравним твърдението от началото на темата с това горе:

Quote

Имота се намира в гр Бургас вилна зона с всички комуникации 1000м/ с цена 4500

Последно - колко струва имотът от 1000 кв.м. - 4500 лева или 3 500 евро?
*xxx*

Вече е 3700 Е.
Re: продажба на имоти на малка цена !!Проблеми
16-08-2010 - 10:42:03
Стоп купено.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход