Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

чии интереси защитават брокерите

Публикувано от въпросец 
Re: чии интереси защитават брокерите
13-08-2010 - 09:00:17
avatar
Quote
Тинки Уинки
Кой е казал да не си плащаш?

Когато клиентът има осъзната необходимост от определена стока или услуга той си плаща за нея.

Я, че то било лесно.
Харесва ти, поръчваш услуга и си плащаш.
Не ти харесва, не поръчваш и не плащаш.
Без умуване и излишни писаници.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Анонимен потребител
Re: чии интереси защитават брокерите
13-08-2010 - 09:05:19
Харесването е свързано с конкретна услуга предлагана от конкретна фирма.
Осъзната необходимост е свързана само с услугата.

Първо хората трябва да бъдат убедени, че се нуждаят от услугата на АНИ и това би трябвало да е задача на всички АНИ. Харесването е втора стъпка - там след като си убеден, че услугата ти трябва пристъпваш към избор на конкретна АНИ.
Re: чии интереси защитават брокерите
13-08-2010 - 09:19:48
Quote
dicho
tino76 , твоите писания ли да чета бе неудачнико ? Твоите, дето се държиш като олимпийски шампион, а не си, дето едва ли имаш и две сделки през живота си , от теб ли акъл да взема ? И друг път съм го писал, заради теб ще повторя - за 20 г. по една сделка на година да съм правил, по една подробност от сделка да съм научил, пак знам повече от теб, ти ли ще ме учиш и ще кажеш колко пари да получавам ?! Недоучило злобно човече си ти. Уточнявам - недоучило, защото доколкото разбирам се пъчиш с висше образование /макар да не знаеш моето/, а това млади момко ти дава определени знания в определена област, но не ти дава обща култура, интелект и възпитание. Както е видно.
усещам гняв, май а? smiling smiley гладът е лошо нещо.
От всичко казано и недоказано до тук констатирах следните неща - брокерът не носи никаква отговорност за нищо, той е само разводач, уж правел някакви справки ама понякога праща и клиента да си ги направи, бизнесът на брокерите е скъп /не стана ясно защо/ и затова и комисионните има са високи, не стана и ясно какво е това, което единствено и само брокерът може да свърши и никой друг/вписването в нот.книги само от нотариус или нот.по заместване, процесуалното представителство в съд само от адвокат и т.н./ , но въпреки това се вменява, че използването на брокер е задължително, брокерите по форумите са много злобни и заядливи хора, което не им прави чест като професионалисти. В резултат на тези констатации мога да заключа - брокерът защитава единствено и само своите интереси, като се стремят с минимални усилия да вземат максимална комисионна. Това на фона високата цена на услугата, за България, която предлагат ги прави напълно излишни...
Re: чии интереси защитават брокерите
13-08-2010 - 09:25:12
Не гняв Тинка, благодарен съм ти, че те има. На твоя фон ме харесват още повече. Дай Боже всекиму глад като моя.
Re: чии интереси защитават брокерите
13-08-2010 - 15:26:00
avatar
Quote
dicho
Не гняв Тинка, благодарен съм ти, че те има. На твоя фон ме харесват още повече. Дай Боже всекиму глад като моя.

толков али мразиш хората че им пожелаваш злочеста съдба като твоята?
ниски доходи и много изхабени нерви ?
беден човек жив дявол са казали хората... и вие така от глад ви се привиждат и клиенти и повишения на цени smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: чии интереси защитават брокерите
14-08-2010 - 17:04:15
Quote
dicho
Не гняв Тинка, благодарен съм ти, че те има. На твоя фон ме харесват още повече. Дай Боже всекиму глад като моя.
дичка, дичка, кви фонове и кви фенове те гонят не знам smiling smiley ама май гладът и жегата са си казали тежката дума
Re: чии интереси защитават брокерите
14-08-2010 - 18:13:18
Кофти е наистина... на Тасос е адска жега и две чюфтета няма как туриш в устата... Треа се наливаш с джинове до безсъзнание, белким забравиш къде все пак се намираш smiling smiley
Re: чии интереси защитават брокерите
14-08-2010 - 20:05:10
avatar
Quote
Svetlio
Кофти е наистина............. на Тасос е адска жега

И във Варна е адска жега, ....................... на никой не му е до имоти.
Бира, цаца, сянка, сладолед, чалгийка някъде, рок другаде, .................*drunk*
Требе да захладнее, че мозъците ни завряха.
Re: чии интереси защитават брокерите
14-08-2010 - 20:20:55
Quote
TZARS
Quote
Svetlio
Кофти е наистина............. на Тасос е адска жега

И във Варна е адска жега, ....................... на никой не му е до имоти.
Бира, цаца, сянка, сладолед, чалгийка някъде, рок другаде, .................*drunk*
Требе да захладнее, че мозъците ни завряха.

*beer*Ако кажеш къде е по-хубава цацата-в Аспарухово или Галата те признавам за спец!
Re: чии интереси защитават брокерите
15-08-2010 - 16:51:51
avatar
Quote
фло
Ако кажеш къде е по-хубава цацата-в Аспарухово или Галата те признавам за спец!
В областта на кулинарията съм кухненски инвалид. Храня се, чак когато прегладнея, за да не умра от глад.
Доста дни изкарвам само с една халба кафе сутрин и храна чак вечерта. Преди седмица си поръчахме цаца на нос Калиакра - беше супер. Относно Варна, основната ми консумация е в Аспарухово на плажа и си я харесвам, по-добра е от буните в града. На Галата не съм сядал поне десет години и не мога да сравнявам.
Важно е да има настроение.*drunk*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход