Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

чии интереси защитават брокерите

Публикувано от въпросец 
Re: чии интереси защитават брокерите
02-08-2010 - 09:52:02
avatar
Quote
Imotko
За Синеморец беше майтап, нали.

ми съжалявам ако имаме различни вкусове... за мен Синеморец е най-доброто!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: чии интереси защитават брокерите
02-08-2010 - 17:48:12
Ово е стандарт.
Re: чии интереси защитават брокерите
03-08-2010 - 08:54:37
ASSETION ,това - "Те ми казват ще проверим всичко, но аз как да съ мсигурен че те няма да напоравят всичко през пръсти - щото те нямат полза от развалена сделка?", показва, че нямаш идея как и какви проверки се правят. Брокерите проверяват собственика на имота и самия имот и ти предоставят документи, издадени от общината, НАП, АВ и няма как да скрият нещо около имота, даже и да искат. Ако се окаже, че в Удостоверението за тежести не е отразена някоя тежест, пак ли брокера е виновен ?
Анонимен потребител
Re: чии интереси защитават брокерите
03-08-2010 - 09:21:02
Ако някой в сервиза ти извади едни чертежи на колата и ти ги покаже как мислиш даже и без една гума да е колата дали ще може да го разбереш по чертежите?
От друга страна човека от сервиза нищо не е скрил - показал ти е чертежите smiling smiley
Re: чии интереси защитават брокерите
03-08-2010 - 10:04:57
avatar
Quote
dicho
ASSETION ,това - "Те ми казват ще проверим всичко, но аз как да съ мсигурен че те няма да напоравят всичко през пръсти - щото те нямат полза от развалена сделка?", показва, че нямаш идея как и какви проверки се правят. Брокерите проверяват собственика на имота и самия имот и ти предоставят документи, издадени от общината, НАП, АВ и няма как да скрият нещо около имота, даже и да искат. Ако се окаже, че в Удостоверението за тежести не е отразена някоя тежест, пак ли брокера е виновен ?


АБЕ ТИ НА ГЛУПАВ ЛИ СЕ ПРАВИШ БЕ ДИЧО ?

ти май си от тая сган и... малко ли случаи има на сделки с брокери и да се окаже после че има нещо което брокера уж не го е видял ? а?
ако аз съм собствееник и ви кажа имате 5000 лева в джоба ако ме отървете от тоя имот... ще ти пука ли за мен купувача а? или ще си викаш да го духа задника той пари има - я аз да направя пачката...

и изобщо айде да не се правим на идиоти все едно незнаем как стават нещата...
както казва тинки айде отиди в някой непознат авто сервиз на доверие а?
нямало било как да стане- ти се ебаваш с мен май а?
може да не се занимавам с апартаменти
но съм търговец от десет години
минали са ми повече пари през ръцете и повече сделки отколкото ти ще видиш и за 5 твои брокерски живота, и ти ще ми говориш че няма как да ме излъжат а?
АЙДЕ ТЕЯ ПРИКАЗКИ ГИ ГОВОРИ НА НЯКОЙ ДРУГ А?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: чии интереси защитават брокерите
03-08-2010 - 11:07:19
Баровеца, ти ли беше, дето си кесиш в ЕПК-то при хлебарките.
Re: чии интереси защитават брокерите
03-08-2010 - 12:26:18
ASSETION , че първите не седем, десет годинки ти липсват е ясно, ама не мога да разбера защо тук си избиваш комплексите, след като представа нямаш от сделки с НИ ? Интелигентче, документите по всяка сделка отиват пред нотариус, който заверява /или не/ сделката, след което отиват в АВ , къде е ролята на брокера ? Неговата задача е да предостави всички документи касаещи сделката на нотариуса, след това нещата са извън неговата компетенция.
---------------------
и изобщо айде да не се правим на идиоти все едно незнаем как стават нещата...
--------------
Не, не знаеш. Ако беше по - добронамерен, можеше и нещичко да научиш тук, ама ти си само един ревльо.
-----------------
но съм търговец от десет години
минали са ми повече пари през ръцете и повече сделки отколкото ти ще видиш и за 5 твои брокерски живота, и ти ще ми говориш че няма как да ме излъжат а?
АЙДЕ ТЕЯ ПРИКАЗКИ ГИ ГОВОРИ НА НЯКОЙ ДРУГ А?
---------------
Ето заради какви приказки няма да се уморя да повтарям, че си комплексар, непрекъснато искаш да показваш колко си велик. Не ми отива да ти влизам в стила, ама само за да ти удовлетворя мерака да си ги мерим ще ти кажа - за 20 г. в тази работа , по една сделка на година да съм правил, по една тънкост от сделка да съм научил, пак знам в пъти повече от теб.
Re: чии интереси защитават брокерите
03-08-2010 - 14:18:33
За един имот има документ за собственост, данъчна оценка/издава МДТ/, скица/кадастрална карта/издава кадастър/община/, удостоверение за тежести поне 10 год. назад./служба по вписвания/, евентуално уд-я за наследници/общини, кметове и .../, пълномощни, делби/нотариуси/, бракоразводни и ... док-ти. Нищо от тези неща не се снабдява или издава от брокер, но всяко може да е грешно, преправено или фалшиво. С тези документи нотариус изповядва сделка. Сделката е вписана. После идват проблемите и кой е виновен - брокера!
Re: чии интереси защитават брокерите
03-08-2010 - 14:33:22
avatar
Quote
Imotko
Баровеца, ти ли беше, дето си кесиш в ЕПК-то при хлебарките.

ТИ МОЖЕ ДА СИ ИЗВРАТЕН - НО АЗ АКО ВИДЯ У ДОМА ЕДНА ХЛЕБАРКА И ЩЕ СЕ ИЗНЕСА БРЕ БРОКЕРЧЕНЦЕ!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: чии интереси защитават брокерите
03-08-2010 - 14:42:20
avatar
ДИЧКА ЛИ СИ КАКВА СИ престани да се правиш на ощипана госпожица!!!
нали наскоро на едни познати така... щяха да ги минат
с брокер пичовете и как се усетиха да извикат познат адвокат незнам - оня намери
ПРИКРИТА ИПОТЕКА ЕЙ
сделката беше на 95% приключена бе ей ! ти ли ще ми кажеш че неможе а ?
хората прехвърлиха на оня служебната кола - ти ще ми кажеш че един опикан апартамент на баба гина немогат ли бе ей ?
ЩО С ЕОПИТВАШ ДА ЛЪЖЕШ ил ии ти си от тия мошенниците а и те е страх да не изтървеш някоя сделкйа -
гадна - гладна паплач долна... мошенници

КАЖИ МИ КАК ДА ВИ ИМАМ ДОВЕРИЕ НА ТАКИВА КАТО ВАС А ЩОМ НА ЧЕРНОТО ВИКАТЕ БЯЛО
готови сте заради 1000 лева да спечелите - КЛИЕНТА ДА ЗАГУБИ 100 000
жалки сте разбираш ли жалки сте

ЖАЛЪК СИ КАК ДА ТИ ГО КАЖА А?

аз може да съм комплексра- там цървъл какво още беше да милипсват и първите 30 години дори
но не СЪМ ПОДЪЛ И НАГЪЛ ЛЪЖЕЦ! РАЗБИРАШ ЛИ не се е налагало да лъжа и не бих лъгал през бживота си
защото имам достатъчно акъл да си изкарвам парите и без да се налага да лъжа....
НАГЛЕЦ НЕ МОЖЕЛО БИЛО ДА СТАНЕ.... МНОГО СТЕ НАГЛИ ЕЙ
СЕГА КАТО ОГЛАДНЯХТЕ И ОЗВЕРЯХТЕ СТЕ ОЩЕ ПО НАГЛИ ...


колко народ купи с брокер апартаменти В ДВА БЛОКА В БОЛЯРСКО
И СЕ ОКАЗА ПОСЛЕ ЧЕ СТРОИТЕЛЯ ГИ ИПОТЕКИРАЛ ПРЕДИ ТОВА А ?
да не са единични случаи че се правиш бе ей !@
те НАЛИ СА СИ ПЛАТИЛИ НА БРОКЕРА КОМИСИОННА - ЩО ГИ Е ИЗЛЪГАЛ А ?
ЕЙ такъв като тебе отворен с големия опит... ти ако не си брокер какъв щеше да си а? ТАКСИМЕТРОВ ЩОФЬОР НАЛИ ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход