Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Апартамент или къща с бюджет до 100 000 евро?

Публикувано от Продавач 
Re: Анкета: Апартамент или къща с бюджет до 100 000 евро?
04-06-2008 - 09:53:20
отново считам,че темата не е коректно поставена :
НЕ апартамент или къща !!!!
а Пролетарий или нормален
---------
на опониращите - предварително казвам:
няма закон, че трябва да си нормален , кон не се язди по прилика ->САМО КОЙТО ГО ИМА
Don
Re: Анкета: Апартамент или къща с бюджет до 100 000 евро?
04-06-2008 - 11:28:31
За новите участници във форума:

avram (82.103.69.---)
пегъзи музовски (82.103.69.---)
пунди (82.103.69.---)
андрешко (82.103.69.---)


Странно съвпадение на IP-адресите на горните никове.
Re: Анкета: Апартамент или къща с бюджет до 100 000 евро?
04-06-2008 - 13:04:51
Живея в апартамент на 9км.от Варна посока Златни за 100 000,сега съжалявам малко,че не купихме къща за тези пари sad smiley .Но обещавам,че следващото жилище ще е къща!
Не ми пука за кината,магазините и болниците!ИСКАМ ВЪЗДУХ!
Re: Анкета: Апартамент или къща с бюджет до 100 000 евро?
04-06-2008 - 16:59:26
Прекъснаха ме, та да се доизкажа. Къща е гот, но при определени условия - да има голям двор 1500 и нагоре м2, да няма наоколо съборетини и коптори, дето да ти развалят гледката, да има хубав изглед към нещо зеленичко, да има проходим път и през зимата...... Понеже от известно време търся къща на 40-50 км. от София, ще кажа, че такива места няма. Селата ни са ужасно занемарени - без улици, канализация, навсякъде съборетини, ръждясали остатъци от какво ли не по дворовете. Големи дворове почти няма - бедничък е бил българина. По новите къщи са 90% ужасни - на малка площ - много етажи и покриви като на плевня. И цени като за истинска къща. Та поради липса на нещо дето си струва да се купи, май отивам на варианта с хотелчетата за уикенда. Разнообразие, няма подръжка, няма данъци....
Re: Анкета: Апартамент или къща с бюджет до 100 000 евро?
04-06-2008 - 17:29:36
avatar
r_stoma за първи път виждам жена да иска голям двор...а значи къде казваш нямало къщи до 40-50км от София с хубава гледка и целогодишен достъп, че нещо не те разбрахsmiling smiley?
Според мен има доста такива...

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Анкета: Апартамент или къща с бюджет до 100 000 евро?
04-06-2008 - 17:53:21
Продавач, къща с малък двор да ми подаряват не вземам. Къде в източна посока има къщи с голям двор, та чак и много? Ако четеш обявите - всички къщи са с двор, целогодишен достъп и с прекрасна гледка. Като отидеш, се чудиш да се смееш ли, да плачеш ли или да набиеш измамника дето те разкарва и ти губи времето. Скоро ходих на оглед на къща, която трябваше да има баня и тоалетна, с фаянс и теракота. Какво мислиш се оказа - неизмазано килерче 1х1,2м. без врата, в което стърчеше изгнила тръба (водопровод???) Къщата от 120м2, беше 35м2 - всичко друго бяха полусъборени плевни. Улицата - пясъчна ивица до малка рекичка, в която всички са си заустили л.....та. Тази прелест без пари не вземам. Ако се интересуваш - ще ти пратя координати да си я купиш ти. Реалноста няма нищо общо с обявите на колегите ти.
Re: Анкета: Апартамент или къща с бюджет до 100 000 евро?
04-06-2008 - 18:05:58
avatar
Виж сега имаше една тема във форума, че на обяви без снимки в интернет или по вестниците да ходиш на огледи си е загуба на време и си е твой риск. Ако не видиш снимки значи по всяка вероятност брокера го е домързяло да отиде да види къщата и съответно да я снима. Ако пък я е виждал и е не я снимал има причина да го направи - примерно къщата да не става за нищо, което за мен не е причина да не снима, защото иначе за какво да я рекламирам... Аз показвам всичко от-до ако украся нещата или ако прикрия нещо ще дойдеш ще видиш и ще ми теглиш една майна и двамата ще си изгубим времето, а аз нямам излишно такова за безцелни разходки. Знам, че повечето брокери не мислят като мен, но аз и моите колеги си имаме собствен стил и не сме единствени - това не е голямата работа да щракнеш няколко снимки и дори спестява време и пари ама...

Та аз незнам ти в източна или западна посока си търсиш нещо, но като цяло около София къщи бол. Ок с над 1500кв.м двор сигурно не са кой знае колко много, но такова условие пак ти казвам от жена за първи път чувам...даже май изобщо не съм попадал на клиент с такова изискване ама ей го наsmiling smiley (пардон не си ми клиент).

Повечето хора гледат близостта до големия град, целогодишния достъп, състоянието...а двора дали ще е 300 или 1300 не е водещото, но ето пък, че за теб е. Но както и да е.

Аз продължавам да съм много изненадан от резултатите в анкетата clap: браво!

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Abu
Re: Анкета: Апартамент или къща с бюджет до 100 000 евро?
04-06-2008 - 21:11:59
Аз пък някак съм пропуснал, че r_stoma е дама... То няма значение, дори може да го приеме като комплимент, щото на техническите специалности обикновено им личи. Както и да е! Като няма къщи с големи дворове, големи незастроени парцели също ли няма? Или не знае как да построи? Бих предпочел сам да си направя къщата, вместо да се доверявам на нещо си от някого си. Да не говорим, че излиза по-евтино.

По анкетата - гласувах къща, но съм съгласен с всички аргументи и на двете страни. Само да допълня коментарите - апартамент в града винаги можеш да си наемеш (ако толкова ти е затрябвал), ама с къщата не е толкова лесно.
На djijko мога само да му съчувствам, апартамент извън града поражда в мен ей такива мисли - ???????????????????
Re: Анкета: Апартамент или къща с бюджет до 100 000 евро?
05-06-2008 - 07:56:11
Още един глас от мен за къща.
Според мен само хора които не са живяли в такава могат да са на мнението че апартамента в София или който и да е град е нещо хубаво. Истинските неща в живота са природата, въздухът.... Театъра, киното и бирата с приятели са важни, ама за тях да се живее в тоя смог и мъгла, да няма къде да играят децата.... Знаете ли какъв смог е над София докато пиша мнението си?
Re: Анкета: Апартамент или къща с бюджет до 100 000 евро?
05-06-2008 - 08:13:37
ДА, Зестате, истинските неща са природата - ама явно имаме различно мнение за това, кое е природа. ЗА мен двор на къща и природа не се връзват ама изобщо. Само мога да съжалявам хората, които са на мнение, че къщата с двор замества природата.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход