Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПИБ - 0% първата година 7,5% за останалия период

Публикувано от arokh 
Re: ПИБ - 0% първата година 7,5% за останалия период
15-08-2006 - 21:52:25
ПИБ са го направили така че през първата година да се погаси по-малко от главницата в сравнение с други банки (с 0% за първата година). Така им остава по-голяма част, върху която да начислят лихва.
Анонимен потребител
Re: ПИБ - 0% първата година 7,5% за останалия период
18-08-2006 - 06:49:31
Ако са го направили така значи съответно и вноските са по-малки
dc
Re: Кредитните посредници
18-06-2007 - 22:31:42
С цялото ми уважение към всички които не приемат на сериозно кредитните посредници, ще ви дам няколко красноречиви примера за ползата от такава услуга ...

Подчертавам, че работя в такава фирма и това което ще коментирам си е от работното ни ежедневие !

1. В тонус с примера за "лелките" : имахме случай на рефинансиране на потребителски кредит, който беше отказван 3-кратно ... след като ние поехме нещата беше направено рефинансирането безпроблеми . Отгоре на всичко, ако не бяхме с него на усвояването, щеше да си къса още нервите ,въпреки че кредита беше вече одобрен от централата на банката ... В местният клон имаше "малки технически усложнения " ...

2. Пак в унисон с лелките : много често клиенти ни казват : писна ми да обикалям по банките, писна ми да чакам по опашките, писна ми от половинчати обяснения ! - ние не допускаме точно това при работа с клиенти

3. При нас, наистина можеш да кандидатстваш едновременно в няколко банки, та дори и в небанкови кредитни институции ! - без да губиш време,пари и нерви в обикаляне по офиси и клонове ! Ние ти подаваме директно документите до централния кредитен отдел на всяка инситуция, и имаш отговор максимум до 48 часа.

4. Ако не ти отпуснат пари колкото ти трябват с един кредит, се стараем да ти ги осигурим с друг кредитен продукт (кредит или кредитни карти)


Това уважаеми, не е реклама , а самата истина . Иначе всеки предценява за себе си .

Искам да завърша със следното : не се доверяваите на "посредници" които искат като комисионна "процент от кредита - 100% измама !!!!!!!!!!
Re: ПИБ - 0% първата година 7,5% за останалия период
04-07-2007 - 22:06:07
nugdaia se ot refinansirane na ipote4en kredit za pokupka na gili6te.parite mi triabvat za dovar6vane na ka6tata.ima li banka,koiato ne obsledva doxoda .
Re: ПИБ - 0% първата година 7,5% за останалия период
12-07-2007 - 19:13:19
ima varvete v aplha bank mnogo nepopulqrna no mnogo izgodna banka- mai mai samo tam sym nameril evropeiski usloviq i obslujvane
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход