Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПИБ - 0% първата година 7,5% за останалия период

Публикувано от arokh 
Анонимен потребител
Re: Кредитните посредници
16-02-2006 - 13:14:00
Ти не ме разбра.
Ако един посредник ми каже - дай 100 лева и аз ще обиколя всички банки, ще ти представя оферти им и след като си избереш банка ще ти подготвя необходимите документи - аз ще кажа ОК действай.
Ако този посредник обаче ми каже дай 1000 евро - ще му кажа да си гледа работата и ще си обикалям сам по банките и ще си подготвям документите.

Не мисля че "прекарвам" някого.
Re: ПИБ - 0% първата година 7,5% за останалия период
16-02-2006 - 13:15:55
Не ,че не приятон да видиш кака, ама винаги ми се струва, че каката са я сложили за да ми отвлича вниманието, да се отпусна и накрая да ми приберат повече париsmiling smiley Особено като ми пратят някоя кака в офиса да ми обяснява колко много ще спечеля ако рекламирам в списание , закоето за пръв път чувамsmiling smiley
Re: Кредитните посредници
16-02-2006 - 13:17:42
Е ако е само до обикаляне си прав. Ама ако посредникът ти уреди заем с условия различни от тези дето ти предлагат на теб може и 5000евро да му платиш напълно заслужено.
Анонимен потребител
Re: Кредитните посредници
16-02-2006 - 13:21:00
Като взема пример от едно друго твое мнение - ако ми дадат от банката 10 000 отгоре благодарение на него при същите вноски като за 10 000 по-малко - що да не му дам 50% smiling smiley)
Re: Кредитните посредници
16-02-2006 - 13:23:21
Ами заслужил си ги е.
E, дали лелка или кака, и тук зависи от гледната точка - таргет групата в която са те или в която сме ние. Дали с по-добро или по-лошо впечатление, като че ли няма особено значение за работата, за която си отишъл, иначе приятното момиче или жена винаги освежава, две думи няма. Според мен Пиб има забележителни попадения в тази област, напоследък и ЦКБ се освежи - нали трябва някои хора да намират работа на други полезни хора...
Проблемът е че някои от тях откровено не стават за това за което си дошъл, а за какво точно стават в този момент и при тази ситуация въобще не те е еня... Чисто губене на време се получава.
Трагедията е, че при дамите като правило интелигентност и хубост по-рядко се срещат заедно и ако първото е твоето качество, което ти е нужно като клиент, второто често пречи - съответно почват да те строяват ако се правиш на много "отворен" и само споменаването на вълшебната думичка - името на приятел шеф на банката или просто разговор с него от пред бюрото й прави такава метаморфоза с личността пред теб, че направо ти дожалява. Но защо винаги трябва да ангажираме хората нагоре с дребните неща за които плащат едри заплати на дребни чиновници?? Ами защото подборът не е по критериите в услуга на клиента, а по критерий услуга на човека, за което той се отплаща с друга услуга.
Абе сложна работа, не напразно хората пишат книги "Как да се справим с живота в БГ" - вчера четох, че една май ирландка издала и се продава... Там я зажадуваха нашата нещастна държавица, с девиза "Всичко е възможно"
Както казал Паскал "Когато не можеш да дадеш сила на правото даваш право на силата" - днешният Труд.
РББ - 0% за първата година и 7,95% за оставащия период
16-02-2006 - 13:47:55
avatar
Мен това ми звучи не по-лошо:

Такса за кредитен анализ: 20 леваsmiling smiley))))


Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-01-17 18:31 от Продавач.
Re: ПИБ - 0% първата година 7,5% за останалия период
16-02-2006 - 16:45:16
Стефане,

Аз по същество не се намесвам, 'щото нямам какво да кажа.

Ама тук не мога да се стърпя процедурно! Какви са тия сексистки изказвания, моля! :}

Цитат: "Трагедията е, че при дамите като правило интелигентност и хубост по-рядко се срещат заедно " ??!!

Да си имаме уважението! Питай и Тинки - колго грозни лелки е срещал по банки, дето И те не знаят за какво става въпрос (не само хубавите smiling smiley. И грозни чичковци, предполагам, даже е срещал такива. Не е въпросът дали са хубави или грозни, ами може би нивото на заплащане и съответно, изискванията към персонала на това ниво са доста занижени в повечето банки. Изисквания към компетентостта, не към физическите особености smiling smiley.

Искам да кажа - не мога да приема наличието на обратна корелация между красота и интелект при дамите без солиден доказателствен материал. :}
Re: ПИБ - 0% първата година 7,5% за останалия период
16-02-2006 - 16:50:38
Няма никакъв сексизъм в изявлението на Стефан, защото е правилоsmiling smiley Не , че няма изключения, ама като можеш да си изкарваш хляба с визия трудно се навиваш да инвестираш в други областиsmiling smiley
И аз не знам ако ми прадлагаха високоплатена работа срещу вдигане на крака дали бих се развивал интелектуалноsmiling smiley
Е, Йохана, (нали не възразяваш да те нарека така, до сега си говорих с една шведка със същото име, а латиницата ми нещо прави номера), извини ме, писал съм ясно "по-рядко". Не искам да кажа по-рядко отколкото при мъжете, забележи, ако така го разбираш нека да бъде ясно за всички, ПИШЕЙКИ " ПО-РЯДКО " ОЗНАЧАВА ПО-ГОЛЯМА СТЕПЕН НА РЯДКО, ПОДСИЛВАНЕ НА ДУМАТА, А НЕ ПО-РЯДКО ОТКОЛКОТО ПРИ МЪЖЕТЕ... ПО ЯСНО ОТ ТОВА - ЗДРАВЕ.
Е, много сте мнителни, това жените, ама верно!
Просто аз не съм срещал често... в мъжете красотата не ме интересува, затова естествено ми е трудно да преценя.
За мен жена ми например е от по-редките. Но, повярвай ми, никога не съм си задавал въпроса кой от приятелите ми е едновременно и симпатичен и умен... Ето повод за размисъл, всъщност.
Като каза корелация и се сетих, четох някъде изказване на Емил Хърсев, в което той твърдеше, на шега разбира се , че съществува корелация между курса на долара и дължината на дамската пола (модата). Тъй че всякакви връзки човек, стига да иска, може даоткрие.
ОК, нека не определяме полово. Вместо Жени каки и лели четете "служители"
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход