Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПИБ - 0% първата година 7,5% за останалия период

Публикувано от arokh 
Re: ПИБ - 0% първата година 7,5% за останалия период
16-02-2006 - 18:21:21
Виж сега - има си високоплатена работа срещу вдигане на крака - но това не е служител в банка :}

И за мъже има такава опция - така че дай да не задълбаваме натам :0

Аз твърдя, че няма корелация между хубостта и интелекта - или почти няма такава, като изключим донякъде влиянието на хубостта върху стремежа към развитие у жената - т.е. хубавата наистина по-лесно достига до желаното - с по-малко усилия и труд.

Но съвсем емпирично - не съм наблюдавала такава връзка - познавам хубави и умни жени, и грозни и глупави - в съвсем прозиволни пропорции и съчетания на тези качества/недостатъци. Мисля, че това е някакъв вид предубеждение към жените, затова така реагирам.
Re: ПИБ - 0% първата година 7,5% за останалия период
16-02-2006 - 18:26:14
Стефане, забележката се приема :}

Нека е "служители"!

И си помисли за приятелите си smiling smiley

Колкото до корелацията - тя може да се измери, трябва обаче да направим извадково изследване сред определен брой жени и да видим какво ще излезе.

Затова казах "не може да се правят такива изводи без сериозен доказателствен материал" :}
Re: ПИБ - 0% първата година 7,5% за останалия период
16-02-2006 - 18:29:17
Ама друго си е вдигането на крака да е в обществено приемливи границиsmiling smiley
Re: Кредитните посредници
02-07-2006 - 10:33:54
avatar
Всъщност кредитните посредници на някои банки не оскъпяват кредита на клиентите си за това, че се разхождат вместо тях напред назад. Защото банката им плаща процент от такстата за управление, а клиента заплаща такси каквито би платил и ако сам си върши работата и се разхожда до офиса на банката.
Дори напротив кредит през някои от тези посредници излиза по-евтино заради спестените - време и средства по придвижването и набавянето на информация чрез милион телефонни обажадания.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Продавач,
мисля,че думите "на някои банки" са "вълшебни.Въпроса ми е чии интереси защитава?На банки?Аз докато достигна до извода и решението кредита на коя банка да ползвам - вече са изхабени и нервите и времето ми,а междувременно си извадил всички документи за всички банки.Т.Е. документи покриващи изискванията на всички банки.Пример:насочваш се към покупка на жилище с кредит.Въпросният консултант,посредник или както и да му е името - те убеждава - е тая банка е окей,имаме заема,условията са чудесни и всичко е песен.Той тича за моите интереси.Заема е достатъчен за гарсониера в Обеля.Казваш си:я аз да проверя и след два дена ровене установяваш,че друга банка ти отпуска при тези условия заем достатъчен да купиш двустаен.Междувременно по лична работа си в трета банка и си говориш приятелски с техния служител,докато си оправяш нещата.Случайно подхвърляне,разговор с техния кредитен инспектор и се оказва,че тази банка ще ти отпусне суми достатъчни за тристаен в Младост,при същите условия като при банката за Обеля.За тези две седмици нищо по доходите ти не се е променило.Всички банки виждат едни и същи документи.Та какво стана с моите итереси?Май помогни си сам да ти помогне и господ.Знам,знам - политика на банката,размер на риска,възвръщаемост и много други.Но моите доходи са едни и същи поне за момента.МИСЪЛТА МИ е:докато не почнат да защитават или да срещат интересите и на двете страни за какво говорим?
Re: ПИБ - 0% първата година 7,5% за останалия период
04-07-2006 - 22:39:14
Re: ПИБ - 0% първата година 7,5% за останалия период
14-08-2006 - 21:45:21
А защо ПИБ изчислява вноските за първата година по друг начин от другите банки с такива условия за първата година? Тези вноски са по-ниски и така оства по-голяма главница за погасяване. Не използват ли всички банки еднакви формули?
Анонимен потребител
Re: ПИБ - 0% първата година 7,5% за останалия период
15-08-2006 - 17:57:03
и как точно смята ПИБ?
Re: ПИБ - 0% първата година 7,5% за останалия период
15-08-2006 - 21:30:29
С около 50лв. по ниски вноски по главницата за тази първа година. Докато в други банки е едно и също.
Анонимен потребител
Re: ПИБ - 0% първата година 7,5% за останалия период
15-08-2006 - 21:35:58
То при 0 за първата година всичко отива за главницата
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход