Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????

Публикувано от пунди 
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
21-07-2008 - 10:55:26
вазовия мунчо Написал:
> 4-да разберат,че за да се защитава теза трябва
> мотивация (личен интерес) или малко мозък

Мунчо, съгласен съм с другите точки, но относно 4 прочети това:
"Макар отворен код да изглежда тясно свързано понятие със света на програмирането, смисъла му и ползите от него все повече се разпростират. Наглед неразбираемите термини като култура с отворен код или журналистика с отворен код, които някои от последователите на движението налагат и развиват, добиват все повече смисъл. Разбира се налага се промяна на принципите отнасящи се пряко за софтуера, като по-скоро говорим за отворено съдържание, но основната идеология на отворения код е запазена.

Простичък пример за това са блоговете, които срещаме ежедневно. Съдържанието във тази енциклопедия също е добър пример за това що е то отворен код и колко бързо се развиват продуктите с отворен код."
Знаех си, че трябваше да стана един частен съдия-изпълнител, доста работа ще се отвори. За охрана сигурно ще ми се наложи да ползвам услугите на Карловската механизирана бригада, та и армията да захлеби малко smoking smiley
Ами те и в Англия и Америка не падаха цените, даже това беше най - сигурния имотен пазар в света, а какво стана сега, че и по-надолу ще отиват цените там. България я чака същото.
na
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
21-07-2008 - 16:23:48
kompas Написал:
-------------------------------------------------------
> Пичове квото и да си говорим истината е една че
> до сега който купил купил от тук на сетне ще е
> много трудно на обикновения БЪЛГАРИН
> да закупи имот.

ами ти сам си противоречиш, ако е трудно на българина да си купи имот, то кой ще ги купува?............упс, сори , забравих за виетнамците............


:}
обаче ако виетнамците не дойдат, как очакваш да скочат цените, ако мислиш, че българина няма да може да си купи имот?
темата е отворена -октомври 2007 г до сега уж все падат , а днес казаха пак 17 % нагоре за първото полугодие ....да не стане само до нова година +още 17%
да не казвам че куку не от октомври 2007 а от март 2006г прогнозира спад а от тогава до сега скочиха с 140% а той казваше че тогава от 600 евро ще паднат на 150 евро сега прогнозира че от 1500 евро ще станат 300 евро ако на някой му изглежда реално това нека си чака
и да се обади 2010г. да си закупи на 3000 евро квадрат.

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.










na
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
21-07-2008 - 19:39:47
аз до преди една година прогнозирах ръст; сега твърдя, че сме много по-близо до върха отколкото до дъното....800-900е/кв до ключ е нормална цена за добрите райони на Варна....
отпускарски сезон...и ако повечето българи са избрали да почиват в турция , испания или гърция , ще видим през септември като се завърнат
хич започнаха да не ми се вярват тези крахове които се предричат тук от 2006 като гледам.....
крах -мрах след 2-3 години за да пипнеш парцел или хубаво жилище...пак ще трябва да се подготвят пачки
като гледам какво става в първите градове на бг .....а сме юли -върла жега
интерсно ще е след два месеца
щях да ви казвам и нещо за зем.земя, ама аиде няма , че пак ще ме обвините че само за земи говоря
реално 4-5 човека пишат тук за крах, а някои от тях гледам и в други форуми ....е за 2 години гледам днес пак 17 % нагоре ...колко трябвало да паднат 30%.....аха ама 2020 сигурно
ох направо се уморих , аз едно виждам с очите си -влизам във форума и няколко емигранти ми разкакзват какво било ставало и ще става....аиде успех .че днес присъствах на едно събитие и вече съм 100 % убеден за себе си
По телевизията казаха, че предлагането е по-голямо от търсенето, но цените са се покачили със 17% от началото на годината :}
И ще се покачат с още 20 до края на годината :} :} :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход