Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Na kade s 20000Evro

Публикувано от javor 
Re: Na kade s 20000Evro
17-03-2008 - 04:15:00
Асене, опитвам се да вместя и имотите в теорията... Пукането на балона може да подейства оздравително на лева, защото фактически ще се изпаряват пари. Това обаче няма да ни спаси от кризата и рецесията разбира се, само би могло да задържи борда известно време. Както казва куку, много капитали ще тръгнат да се репатрират, а и доверието към страната ще е разбито
Re: Na kade s 20000Evro
17-03-2008 - 04:27:33


kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> Искам да отдам заслуженото и да благодаря на
> всички пишещи истината и мъчещи се да разсеят
> донякъде информационната мъгла в Бг - Асен, Явор,
> Знаещ (къде се загуби бе човек...), етс. да ме
> извинява някой ако съм го пропуснал.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Куку,ти като първия борец по тези форуми си ни тартора на всички.
ейййй.беше шоу-кат влезна с постинг и всички скачаха да спорят с мен.
жалко ,ще ми липсва тва време и хора като Пунди с неговите други никове(няма да казвам кои са),както и Ивел,Парцалев,Батето ми беше слабост,както и камарата строители и брокери.
нещо няма напоследък българономисти да казват,че цените ще скачат,защото строителните материали са поскъпнали.....
да ме извиняват и другите ми опоненти,които съм забравил да спомена.

а,да специално и КОмпас.него си го обичкам най много.той с неговите линкове към абсурдни статии на вестник пари ми помогна да разбера реално нивото на бг дезинформацията с главна дезинформацоинна медия-вестник пари и тяхното електронно издание IPO.BG
предлагам на всички уважаващи себе си българи да не купуват вестник пари,нито да влизат в електронните им издания,както и техния сайт за имоти-ларго.бг
тези медии съществуват благодарение на вас -НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ТОВА.
ако не ги четете и не използвате техния сайт за имоти-те са мъртви.
накажете ги така,както те се подиграват с вас и ви манипулират да се набутвате с имоти по банско и т.н.

Re: Na kade s 20000Evro
17-03-2008 - 04:40:31
quincunx Написал:
-------------------------------------------------------
> Асене, опитвам се да вместя и имотите в
> теорията... Пукането на балона може да подейства
> оздравително на лева, защото фактически ще се
> изпаряват пари. Това обаче няма да ни спаси от
> кризата и рецесията разбира се, само би могло да
> задържи борда известно време. Както казва куку,
> много капитали ще тръгнат да се репатрират, а и
> доверието към страната ще е разбито
----------------------------------------------------------------------------------
според мен въобще няма да подейства положително на лева.
банките са задлъжняли с 5,5миларда до сега от външни кредитори.
верно че,ако изгърмят и тези кредитори ще духат супата и този дълг ще се изпари.
но не забравяй,че точно тези пари поддържаха икономиката на бг през последните години.
влизането в анархия ще доведе до оттегляне на всякакви външни кредитори на бг-не само банки,но и на държавата.
от къде ще влиза свежа валута?от никъде.не забравяй,че в бг няма дори и селско стопанство-повечето неща се внасят.
или намалялото бъдещо кредитиране на банките ще доведе до увеличаване на държавния дълг.а ако няма кой да кредитира бг за този дълг-тотална анархия ще настъпи.
и в двата случая сме много зле-или анархия,или рекорден дълг.не че вече не сме рекодьори в целия свят спрямо дълг/БВП...ще си подобряваме рекордите.
аз я пиша бгетовицата бегала в близкото десетилетие.само да не станеме като зимбабве,щото и тая вероятност я има ако матрьошките не намерят външно кредитиране за в бъдеще
Re: Na kade s 20000Evro
31-03-2008 - 02:03:16
Quote

Re: Na kade s 20000Evro
Изпратено от: kuku987 (IP съхранено)
Дата: March 17, 2008 03:37AM


Искам да отдам заслуженото и да благодаря на всички пишещи истината и мъчещи се да разсеят донякъде информационната мъгла в Бг - Асен, Явор, Знаещ (къде се загуби бе човек...), етс. да ме извинява някой ако съм го пропуснал.

Re: Na kade s 20000Evro
Изпратено от: acen1975 (IP съхранено)
Дата: March 17, 2008 04:27AM




kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> Искам да отдам заслуженото и да благодаря на
> всички пишещи истината и мъчещи се да разсеят
> донякъде информационната мъгла в Бг - Асен, Явор,
> Знаещ (къде се загуби бе човек...), етс. да ме
> извинява някой ако съм го пропуснал.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------asen1975

Куку,ти като първия борец по тези форуми си ни тартора на всички.
ейййй.беше шоу-кат влезна с постинг и всички скачаха да спорят с мен.
жалко ,ще ми липсва тва време и хора като Пунди с неговите други никове(няма да казвам кои са),както и Ивел,Парцалев,Батето ми беше слабост,както и камарата строители и брокери.
нещо няма напоследък българономисти да казват,че цените ще скачат,защото строителните материали са поскъпнали.....
да ме извиняват и другите ми опоненти,които съм забравил да спомена.

а,да специално и КОмпас.него си го обичкам най много.той с неговите линкове към абсурдни статии на вестник пари ми помогна да разбера реално нивото на бг дезинформацията с главна дезинформацоинна медия-вестник пари и тяхното електронно издание IPO.BG
предлагам на всички уважаващи себе си българи да не купуват вестник пари,нито да влизат в електронните им издания,както и техния сайт за имоти-ларго.бг
тези медии съществуват благодарение на вас -НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ТОВА.
ако не ги четете и не използвате техния сайт за имоти-те са мъртви.
накажете ги така,както те се подиграват с вас и ви манипулират да се набутвате с имоти по банско и т.н.

Kuku,не ти на нас а ния на тебе трябва да ти благодарим!!!

spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out
Re: Na kade s 20000Evro
31-03-2008 - 02:40:58
javor Написал:
-------------------------------------------------------
> предлагам на всички уважаващи себе си българи да
> не купуват вестник пари,нито да влизат в
> електронните им издания,както и техния сайт за
> имоти-ларго.бг


> тези медии съществуват благодарение на вас -НЕ
> ЗАБРАВЯЙТЕ ТОВА.
> ако не ги четете и не използвате техния сайт за
> имоти-те са мъртви.
> накажете ги така,както те се подиграват с вас и ви
> манипулират да се набутвате с имоти по банско и
> т.н.
>
> Kuku,не ти на нас а ния на тебе трябва да ти
> благодарим!!!
Re: Na kade s 20000Evro
31-03-2008 - 03:02:36
Magic,вече майче 2 пъти сам заставал зад вас,понеже сте били прави според мойто виждане и сега това което пишете,ме кара да сажелявам,че съм заставал зад вас.
Re: Na kade s 20000Evro
31-03-2008 - 03:11:59
,Majicмоля те да уточниш нещата,защото ми се струва,че се забърка голяма каша.
Re: Na kade s 20000Evro
31-03-2008 - 03:30:08
Меджик-не ги защитавай пари.ако ларго не са към тях-оттеглям си обвиненията за ларго-може и да имат само бартерна банерна реклама.ама тва,че се поддържат един друг,за мен е достатъчен повод да не ги обичам и ларго.

вестник пари не ги чета от декември-и са ще си плащат за дезинформациите,които наблъскаха в последната година.
сега най накрая се сетиха,че им пада реномето,и почнаха да пишат по реални неща,ама след дъжд качулка.
ето точно за тва говоря-медиите са зависими от вас-тези които са дезинформиращи-не ги купувайте,нито им влизайте в сайтовете и ще видите как ще почнат да пишат по реално и професонално.
стоя зад твърдението си,че трябва да бъдат наказвани такива медии,за да се научат да уважават клиентите си.

меджик-явно са се обаждали за мен-накарай ги ако са толкова отворени,да си открият архивите за свободен достъп за момента от падането на борсата -ноември-до края на декември и ще ви зарина с доказателства за дезинформация-във всеки един брой!!!!!!!
освен ако не се изхитрят и изтрият тези.

хора-медиите зависат от вас-вие сте им съдници.
вестник пари са бизнес медия и нарочно ви дезинформираха,като не си обновяваха индексите при всеки срив на борсата!!!!!!!!!!!
бъдете им съдници.ако са честни и реални медии-купувайте ги.ако не са-зачеркнете ги.само така ще се извадите от затъмнението!!!!!!!!!!!!!

Меджик,не мога да повярвам,че ги защитаваш.недей.не ти прави чест.
кой квото си надробил-тва ще сърба.

нека сега почнат да бъдат реални и тепърва да градят авторитет и да видиме дали ще смеят пак да забравят да си обновяват индексите при следващия борсов срив!!!!!!
Re: Na kade s 20000Evro
01-04-2008 - 22:14:05
BgNewsroom - 01 Април 2008, 10:59
Златото нарасна днес, тъй като вчерашната слабост на долара породи интерес за покупки сред спекулантите.
Металът обаче най-вероятно ще се търгува в рейндж преди излизането на важни икономически новини от САЩ през тази седмица. Спот цената днес се покачи до 918.50/919.30 долара спрямо нива на затваряне вчера в Ню Йорк от 916.20/917.00 долара за тройунция, когато беше налице поевтиняване от над 2%, вследствие слабостта на петрола.

[banks.dir.bg]

Еиии,много дезинформация!!!!!
[www.ariva.de]
Re: Na kade s 20000Evro
01-04-2008 - 22:29:19
То в Бг е доста често 1ви Април ама скоро и 2ри ша доди!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход