Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Na kade s 20000Evro

Публикувано от javor 
Re: Na kade s 20000Evro
22-11-2007 - 17:24:04
acen1975 Написал:
-------------------------------------------------------
> Re: Na kade s 20000Evro
>
> --------------------------------------------------
>
> и все повече ще се намират.


напротив, все по-малко ще се намират.. и на все по-високи цени.



Основен тип жилище, в който трябва да се инвестира, това е крайградският имот до около 50 км. от града.

Една новоизградена къща /или реновирана изцяло стара/, ще ви предложи несравним комфорт и спокойствие. В последствие в тези крайградски територии ще се появат и по-добри магазини и средата ще се урбанизира.

Бъдещето на сегашните ж.к.-та /спалните/, не е много-розаво, до 20 години ще се превърнат на нещо подобно на парижките предградия или на много от цетралните части в Американските градове, тоест на гета. Пълно безумие е да се даде 1000 евро за квадратен метър за 30 или 40 годишна панелка или ЕПК при положение, че когато е бил построен е струвал 100 лв. Но и този комплекс на забогателият провинциалист продал нивата на баща си и жадуващ за жилище с течаща топла вода в големият град ще отмине.

Ако желаете да закупите все пак имот в големия град насочете се към новото строителство и то по възможност в начален етап. Тогава цените са най-ниски и избора на апартаменти е най-голям. За целта използвайте агенции, които лично познават строителя, знаят какво е построил и ще ви дадат съответната препоръка за него. Обръщайки се директно към строител без да познавате неговата дейност, рискувате да чакате дълги години разрешение за ползване /Акт16/.

[www.imoti.net]


Re: Na kade s 20000Evro
22-11-2007 - 17:33:20
Ami, един приятел си купи къща чак в Своге - 40 000 Е :crazy: въобще не знам дали ще можеш и барака да си купиш за 20 000. Трябва да е на много усойно място ...
Re: Na kade s 20000Evro
22-11-2007 - 22:13:10
Ноти.съгласен съм с вас.и аз на лозенец му давам 10-15 години,да се превърне в гетото на софия.в сащ, във всеки по голям град,гетата са точно до центровете на сититата.и в софия така ще стане,но хората първо трябва да позабогатеят малко повече,и да си променят манталитета.аз също съм си купил имот на 80 км от софия,
северозарадна посока.(по далеч то кремиковци)
но не смятам,че имотите ще свършат.софия не се намира на остров,както ню йорк.
земя около софия има достатъчно,за да се заселят още 2 -3 българии.
ще ти дам за пример чикаго.тук сме около 9 милиона,без нелегалните,които са може би още милион.90% от населението живее в къщи със собствени дворове.
и параметрите на заселеност на тези 10милиона жители, са в софииски измерения горе долу до ихтиман,своге и банкя.
земята е последния проблем за софия-имате си я бол.
ако искаш да сравняваш по обстойно-препоръчвам ти Google Earth.там можеш да черпиш информация за всичко.както населеност,така и геогравски параметри,както и надморска височина.
тва,че големи части от земята около софия са изкупени,съвсем скоро ще почнат да се продават.и то евтино.поне аз така смятам.а дали съм прав,ще поживеем,ще видим..








Re: Na kade s 20000Evro
23-11-2007 - 21:13:26
Здравей те,
взех си едно жълто яичице за 800 вчера,днес е на 820$ а сте излезне ли пиленце сте видим.DAX и DOW прекъснаха W то,както и CHF , незнам дали го наблюдавате за последните 5г,което смятам за второ яичице.Поздрави и успех.
Re: Na kade s 20000Evro
23-11-2007 - 21:48:06
злато,а ?стандартен инвестиционен план при криза.


п.п.тук сме в празници.не се работи и на борсата
Re: Na kade s 20000Evro
23-11-2007 - 22:00:52
Да Асене,подготвям се.Приятни празници и не прекалявай с водката.
Погледни Е/CHF за 5г.Обратно на Борсата.Поздрави.
Re: Na kade s 20000Evro
25-11-2007 - 00:20:12
Видях,че си взел решение къде да си инвестираш парите,но въпреки това ще споделя какво правим ние.
Наследихме земеделска земя на 20 км от Пловдив.Цялото поле не се обработва,хората ги е страх от данъци и са съгласни да я продават стига ти да си съгласен да ги издирваш един по един.И така.Бавно но славно издирихме няколко съседи и вече имаме 48 декара,3-та категория земя за средно 200 лв/дка.Пролетта ще продължаваме със следващите,а междувременно се надяваме тези които ги "заградихме" да си подготвят документите.Никой не ни е отказал,проблема е да намерим жив близък който да ги познава и има техни координати.
Мисля,че това е добра инвестиция,но за целта трябва и много свободно време.
В цяла България има пустеещи земи които ако са на парче нямат цена,но ако успееш да ги събереш в по голям блок са си добра инвестиция.
Re: Na kade s 20000Evro
25-11-2007 - 13:31:29
Здравей Nova ,
Такава беше и моята идея в самото начало,та дори не ми трябва да я събирам земята.Предлагаха ми и над 100декара по 40ст/м (4та кат на 500м от язовир),но няма какво да я правя.Затова си помислих за виличка или място около Сф,но сигорно сте почакам малко.Мерси за съвета все пак и успех.
na
Re: Na kade s 20000Evro
26-11-2007 - 04:10:29
яворе, поздравления за твоето решение и успех; не забравяй, че не си спечелил нищо, докато не продадеш ; тоест използвай всеки скок в цената , за да продадеш една част от позицията си , и впоследствие всеки спад , за да добавиш отново;
аз лично следя с едно око йената спрямо $ ,
Re: Na kade s 20000Evro
26-11-2007 - 10:05:11
[www.ipo.bg]


ето за да те улесня да следиш и долара следи го добре защото 3 декември 2007 идва .

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.










Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход