Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Na kade s 20000Evro

Публикувано от javor 
Re: Na kade s 20000Evro
26-11-2007 - 22:41:30
Привет NA ,
Мерси за поздравленията.Опитвам се да налучквам посоката с леки инвестиции.Прегледах основните chart сигнали(от книга ,която вече имам),но те не винаги ми помагат,понеже ,както писах,нямам достатъчно опит.Съветите ти го открих дори и на chart също,но и ти знаеш,че на практика не е толкова лесно.От Питер Линч има издание; Акции за всички-така печелят часни инвеститори на Борсата,издание 1992г; и ;Една крачка пред Борсата-как и вие може да спечелите с акции,издание 1997г,но коя да поръчам и дали са подходящи за начинаещи??? Още не съм дочел Костоланис а и напредвам бавно.Успех.




Мерси за инфото Компас.




smiling smiley
Re: Na kade s 20000Evro
04-12-2007 - 23:57:05
Здравей те,
Много се изписа за настъпваща криза и балон в НИ.Освен това се оказва че много от валутите са без покритие и тук таме се пише за ЗЛАТО.Какво мислите по въпроса?-Дали пак не си заслужава за инвестиция???
[www.istinski-pari.com]
:crazy:
Re: Na kade s 20000Evro
05-12-2007 - 20:35:19
Re: Na kade s 20000Evro
Изпратено от: kompas (IP съхранено)
Дата: November 26, 2007 10:05AM


[www.ipo.bg]


ето за да те улесня да следиш и долара следи го добре защото 3 декември 2007 идва .

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА ,НЯМА И ДА ИМА .НИЕ тук в БЪЛГАРИЯ не се сриваме ,не студуваме,не се преработваме,не караме колело, А МНОГО пиеме, МНОГО ядеме, МНОГО е...е, (жените тук са много готини),караме си новите коли по гадните Софийски улици,и СЕ ЧУВСТВАМЕ ЖИВИ ХОРА, а не дърво без корен.



ДОЙДЕ И СИ ЗАМИНА И КАКВО СТАНА ???!!!
Re: Na kade s 20000Evro
05-12-2007 - 20:40:04
Стана това че добива на петрол няма да се увеличава така решиха ОПЕК и САЩ ще изпитват още болка ,а скоро време ще изпитат и най-голямата болка.

ТОВА СТАНА СЕГА ЩЕ ТИ ДАМ ЛИНК ДА СЕ ЗАПОЗНАЕШ clap: clap: clap:

[www.ipo.bg]

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.














Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-12-05 20:45 от kompas.
na
Re: Na kade s 20000Evro
05-12-2007 - 23:47:49
най-големия спец пак се обади... :crazy:
провери колко струва бензина в САЩ , после провери колко струва в Еуропа, после провери какви са заплатите в САщ и Бг; после сметни на кой остават повече пари за харчене и тогава пак си помисли кой ще страда повече; освен ако не караш колело
ако можеш ми обясни защо петрола падна днес при тези новини
благодаря, че ме поразвесели компасе, :}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-12-06 00:10 от na.
Re: Na kade s 20000Evro
06-12-2007 - 06:36:38
Kompas,браточка.....
арабите няма да дигнат производството на нефт,след като барела падна с 10% за по малко от месец.не бих се учудил и ако го намалят в скоро време(производството).
нека те светна на бързо,щото нямам време:
буш и саудитските шейхове са дупе и гащи.не е какво те си искат,а кво буш им каже.
колкото и странно да ти звучи.ако някой път имам повече време,ще те светна на малко световна конспирация.сега нямам.
тва, че буш е петролен магнат-в момента всички си плащаме и повече вие в европата.
миналата седмица арабите наляха 7милиарда долара в сити груп.защо ли?
те притежават половин америка мойто момче.нямаш си представа колко са навързани нещата.....
а ако се надявате,че те ще помагат и в европата,лъжеш се.вие духате супата.
аре за сега до тук.ако през уикенда сам в настроение и скучая,може и да те светна на повече игрички по света,без у вас.....
А тоя разбирач,дето е писал статията,която цитираш,само му погледни мутрата.
и по нея съди за интелекта му.
а не по това,че е роднина на едикой си......ех българия....новите капиталисти..и разбирачи.....


п.п.
гледай филма на майкъл мур-фаренхайнт 9-11.
макар и че няма нищо общо с това,което ти говоря,ако знаеш как да гледаш,ще видиш странни неща(наблегни на стария буш и летящите саудитски принцове и принцеси)

аре да видиме от кои си.както Пунди казваше:"от слушаштите или от чуващите"
ЖАЛКО ,чЕ И ТОЙ СЕ ПОКРИ,ПОНЕ ИМАшЕ И чУВСТВО ЗА ХУМОР,ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕБ
а и пускаше смислени поговорки,за разлика от цинизмите ти






Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-12-06 06:39 от acen1975.
Re: Na kade s 20000Evro
06-12-2007 - 20:14:27
Здравей Компас,
Ти си наистина ..... и упорит.Само така!!! Интересното е ,че за всяко твое изречение,се изписват поне 5, с подробни обяснения и факти.Невероятно,но факт.Майче ти завиждат според мен,но това е сигорно заради апартаментите ти.Ама я да те попитам аз ,какво мислиш за златото???
Поздрави
na
Re: Na kade s 20000Evro
06-12-2007 - 20:38:44
браво яворе, надушил си печелившата стратегия- питай индивиди като Компаса за съвет и направи обратното; шанса ти за успеваемост е голям; не се заяждам с компаса в случая, просто е доказано, че когато човек извън дадена област на компетенция ти препоръча нещо, обикновено си доста закъснял за партито, просто тази информация достига прекалено късно до него,
Re: Na kade s 20000Evro
06-12-2007 - 21:26:42
NA ,
Мисля,че си ядосан от другия форум и не си разбрал какво сам написал.Прочети го спокойно още веднъж.
Re: Na kade s 20000Evro
06-12-2007 - 22:33:15
Асене , що се хабиш бе брат . Стената у вас щеше да те е разбрала до сега 10 пъти . Нали го видя и какъв акъл даваше на Парцалев какво да прави с $ на форекса . Въобще не разбра за к'во иде реч. Явор по - горе го е казал много добре .
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход