Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Na kade s 20000Evro

Публикувано от javor 
Re: Na kade s 20000Evro
18-11-2007 - 00:39:28
Quote

Здравейте и моите поздравления,
Вия явно сте на такова ниво, че дори не мога да ви разбера напълно.Евала та и много ви благодаря за съветите ,които дори няма да мога да исползвам.Сте си отида в чакалнята,където няма много ТЕЧЕНИЕ и сте се опитам да дочета Костолянис.Още веднъж ЕВАЛАТА и успех.Ако можете да дадете съвет към начинаещите,мерси.А ас си мислех, че съм научил нещо.Но ,това че отивам в чакалнята не означава, че не искам да се возя на влак.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Явор4о,не сме те забравили.даи ми малко време.







Здравей те ,
Хайде да не прекъсваме темата.В между другото, продадох и последните останки от акциините фондове и сега???Асене подскажи де.
smiling smiley smiling smiley
Re: Na kade s 20000Evro
18-11-2007 - 01:27:58
радвай се ,че си се отървал навреме.
няма да те лъжа-на къде незнам.навсякъде е сговнясано.аз чакам за сега.
Re: Na kade s 20000Evro
18-11-2007 - 01:48:24
Ееееее,това че съм по чакалните ,не означава че съм заспал.Мерси.Знам,че е трудно,дори много-трудно да дадеш съвет в такава ситоация,но точно такава малка подкрепа ми трябва понякога.Толкова ли са безразлични статиите ,които споменах в форума за ;креша на НИ;???????
:} :ami: :crazy:
Re: Na kade s 20000Evro
18-11-2007 - 17:14:39
Имот за уикенда, вилен имот, вероятно в стара, но още жива вилна зона - това е моето мнение. По възможност до 50 км., по възможност с действаща охранителна фирма в района, не е нужно голямо място, става и 400-500кв. м. Тесничък сегмент от пазара, но пък е възможно, може дори да ти остане някоя пара за новото покачване на ФБ. winking smiley
Re: Na kade s 20000Evro
19-11-2007 - 19:33:17
Благодаря ти cankov ,
Подобни мисли и на мен ми минават.Да взема виличка с малко място или само място до 8-12000E но не веднага,за 1-2000 банково 24к. злато,но не веднага,но скоро и с другите според ситоацията.Успех.
winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-11-19 19:56 от javor.
na
Re: Na kade s 20000Evro
19-11-2007 - 21:27:10
искам да направя бърз ъпдейт на моята идея за шорт на българска строителна компания, която предложих миналата седмица- Bulgarian Land Development ; пада над 6% досега за 5 дена; тоест това е печалба понеже си шорт; твърдо е на 52седмично дъно ; доста показателно за мнението на големите инвеститори относно българския пазар на НИ ;
Re: Na kade s 20000Evro
19-11-2007 - 23:05:31
Привет (НА),
Радвам се че ще можеш да направиш НЕЩО набързо,нали за това си учил,но аз не те разбирам.За касите пасове само сам чел.Жалко.Но със сигорност сте помогнеш на други.А това не е малко.
Поздрави.
smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-11-20 00:10 от javor.
Re: Na kade s 20000Evro
19-11-2007 - 23:53:26

Малииии,и без да разбира човек може да види на графиката,че при тях КРАХА е започнал от Март.
Е,честито на печелившите.
[www.advfn.com]



[www.advfn.com]









Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2007-11-20 00:00 от javor.
na
Re: Na kade s 20000Evro
20-11-2007 - 17:46:33
даже ако погледнеш новините на този линк, който си дал, те са отчели загуба , значи при уж цветущ пазар те губят пари - какво ги чака ако се влоши пазара; предполагам, че е много зле управлявана компания и опитните инвеститори са ги "надушили" ; или има нещо съмнително в счетоводството им или наистина са много некадърни; сигурно са си купили по някой С-клас и затова имат висок овърхед
Re: Na kade s 20000Evro
21-11-2007 - 22:09:12
Здавей те,
Добре ,че запомних последната световна финансова криза прес 2000-2003g,от която се опарих и се измъкнах навреме сега.И тогава в началото се казваше че всичко е наред,през 2001 -2002 беше лека рецесия и в 2003 се оказахме на дъното.От няколко месеца сам обеспокоен,че сценария се повтаря,но както много специалисти сравняват, може би ще е по-твърдо пресимяване от последното.Не дай Боже.Вече ми се изпари и желанието за парче земица с малка виличка.През последните дни избива към паника на Бг и др. борси(поне според истеричините исказвания по форумите,курсовете и.т.н),при положение,че преди няколко месеца имаше корекция,която дори не беше първа за тази година.Като гледам и световната криза,която се развива в НИ,дали да не се насоча към златото?Добре,че не само от сатеричния тятар;Сълза и смях; а и други помагат понякога.
Поздрави.
smiling smiley
;Съединението прави силата;-особено в такива моменти.




Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2007-11-21 22:25 от javor.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход