Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми

Публикувано от дичо тъпото 
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
11-10-2013 - 04:12:33
Гусин тъпото, а защо не предложите на вашия познат да купи в Ботунец, спомням си, че проявявихте жив интерес към този район преди няколко дена, и бяхте дали изключително изгодна оферта за там. Дано да не са купили апартамента в Ботунец и офертата да е още отворена.
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
11-10-2013 - 09:13:09
avatar
Измишльотина казваш а нещастнико? Че аз да не съм лъжец като тебе. Хайде тогава да приложиме доказателства за да видим кой лъже а. Ето аз казах че притежавам договор в ръцете си сключван между купувач и Крами-КМ ООД и мога да постна договора тук. Ти измамнико можеш ли да постнеш документ с който да докажеш че не Крами-КМ ООД е била собственик на сградата, а ю БИ ЕМ? Сега ще настане едно мълчание от страна на Сашето търчилъжко-пльоки...
Quote
брокер съм си
Защо му се връзвате на поредната измишльотина , за тази сграда лично съм подписвал договора със строителната фирма ,която я построи и знам всичко за нея,проблемът там идва основно от собственика на земята, г-т Т. ,който извива ръцете на собствениците на имоти в сградата да му подписват разни безумия и умишлено бави получаването на Разрешение за ползване, единственото вярно е, че Ю ЕМ БИ ГРУП ,която беше инвеститор фалира, а там никой не може да си помисли да купува апартамент.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-10-11 09:17 от дичо тъпото.
Анонимен потребител
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
11-10-2013 - 09:30:27
Що се деркате като фирмите са свързани
[forum.imoti.net]
[www.24chasa.bg]
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
11-10-2013 - 11:32:19
avatar
Тинки ясно е че фирмите са свързани, но нашия спец. дори не знае от името на коя от фирмите са сключвани договорите. Пак го хванахме в лъжа.





Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2013-10-11 11:43 от дичо тъпото.
Анонимен потребител
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
11-10-2013 - 12:11:18
Надявам се вече да си отказал познатия от покупка.
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
11-10-2013 - 17:33:10
avatar
Не, Тинки не го посъветвах да се откаже, а да свали цената с 51 евро/м2. т.е. за 149 ще си заслужава риска, при условие, че държи да купува сега, ако поизчака то за тия пари скоро ще има доста предложения на опшката на коня до х-л Радисън.


П.С. Саше къде се покри? Чакаме с нетърпение да се включиш... Дававй специалисте, разкажи ни как си се справял като директор продажби в Ю БИ ЕМ...
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
11-10-2013 - 18:00:11
avatar
А Сашко (dicho) твърдеше че не бил виждал да падат цените и това нямало как да стане. Ето доказателството за тъпотията на нашия форумен пльокер [forum.imoti.net]
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
11-10-2013 - 22:05:19
Quote
дичо тъпото
не го посъветвах да се откаже, а да свали цената с 51 евро/м2. т.е. за 149 ще си заслужава риска.

Чакай, чакай, нали щяха да са 149, ама лева, а не евро???
И защо да купува в риск и толкова далече от опашката на коня, при положение, че само след няколко месеца нещата ще се променят кардинално, нещо в което ти не изпитваш и най-малкото съмнение?
Къде остана категоричността ти?
:]
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
11-10-2013 - 22:24:09
avatar
ех мека китке и туй време ще дойде, както дойде времето да си гледате простотиите дето ръсехте че спад и срив в БГ няма и нямало да има, а сега достигнахте до там да се радвате, че не било 149лева ами евро. Споко казвам аз иде зима и 2-ра фаза (по-яка) на кризата. да взема да върна малко теми от 2008/2009 а? да си видиш глупостите китке а?
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
11-10-2013 - 22:28:38
Quote
дичо тъпото
ех мека китке

Кой е "мека китка" - този, който говори едно, а после "консултира" приятелите си по съвсем различни критерии, напълно противоположни на "стопроцентовата" си убеденост?
Честито, Мечо Пух!
:]
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.