Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми

Публикувано от дичо тъпото 
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
02-11-2013 - 17:21:22
не и в тоя квартал не и в тая сграда. Имам познат в топ център и гаража му е 100 лева. там е синя зона насекъде все пак
Анонимен потребител
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
04-11-2013 - 09:04:39
В петък в кв. Гоце Делчев на една такава сграда (мисля че е бялата на Сребърна и Луи Айер но не съм сигурен) и спряха тока и водата.
Синът разправя, че хората на улицата излезли, полиция идвала ..
не и в тоя квартал не и в тая сграда. Имам познат в топ център и гаража му е 100 лева. там е синя зона насекъде все пак
=====================================================

нрадев, факторът локация няма отношение към гаражите, ако примерно живееш в Младост или Люлин няма да си търсиш гараж в центъра, а близо до мястото на местоживеене. Без значение каква е зоната и дали изобщо има зона. За гаражите има значение само наличието на ток, вода и евентуално сан. възел, дали е подземен или на партер, дали става за други цели освен за гараж, напр. за офис, кабинет, магазинче и тн...
Ето напр. моя познат закупи гараж в нова кооперация на партер, с автоматична падаща врата, 35м2, с отделен електромер и водомер, със сан. възел/баня, с врата към топла връзка за около 3000 евро, та ето защо и аз търся нещо подобно.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-11-04 13:35 от Александър Свиленов Василев.
Анонимен потребител
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
04-11-2013 - 16:55:06
има проблем на сайта и личните съобщения не се отварят
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
04-11-2013 - 20:02:15
Тинки, не му се връзвай да му обясняваш на този ,нито ще купи,нито е купувал някога, единственото,което прави е да чете моите обяви,да се хване за нещо там и да си спретне нова безмислена тема,за да му обръща внимание някой,да се чувства значим. Иначе както забелязваш новият му ник е съставен от трите ми имена, моята снимка му е аватар, само дето не е поискал да се ползва от оная ми работа,щото той и това няма.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-11-04 20:02 от брокер съм си.
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
04-11-2013 - 20:11:06
Quote
Александър Свиленов Василев


ето защо и аз търся нещо подобно.

Охо, холандският щурчо пак е сменил кожата...
Здрасти, хахо!
:]
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.