Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми

Публикувано от дичо тъпото 
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
16-10-2013 - 22:47:32
Г-н Тъпото, аз съм продал 100% от цялата сграда,след това съм съдействал за отдаване под наем на огромната част от собствениците ,но явно ти и тук си по-подготвен от мен.Както винаги всъщност. Гледам и Перо те разобличи, ама ти не си виновен,толкова можеш.
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
16-10-2013 - 23:08:40
avatar
ти НИКОГА не си продавал. ти само си лъгал семейства с деца да купуват от друг за който си знаел, че няма да довърши сградата. разликата е огромна. ти никога не си имал какво да продаваш. добре че е людмила та да те издържа. 100 наем без консумативите, консумативи 100-200 месечно или 200-300 месечно с влл. консумативи което е все едно и също. какво не разбрахте пак с другия брок? аа верно вие сте брокита, трудно ви е да осмисляте, търчилъжковци такива. затова ще си останете пльокери. и пак казвам аз показах документ, а ти само с едните голи лъжи остана в тази тема
Quote
брокер съм си
Г-н Тъпото, аз съм продал 100% от цялата сграда,след това съм съдействал за отдаване под наем на огромната част от собствениците ,но явно ти и тук си по-подготвен от мен.Както винаги всъщност. Гледам и Перо те разобличи, ама ти не си виновен,толкова можеш.
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
16-10-2013 - 23:41:08
Г-н Тъпо, продал съм ,защото имах пълномощно да подписвам ПД и Нот. актове. Ама ти няма как да знаеш. И какво като показа нечий нот. акт , това какво доказва ,освен,че нямаш идея от имотите ?
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
16-10-2013 - 23:45:25
100 наем без консумативите, консумативи 100-200 месечно или 200-300 месечно с влл. консумативи което е все едно и също
--------------
Не мога да разбера как е възможно човек,който в София е живял само под наем, от години виси тук ,да пише подобни тъпизми ?! 100 наем в София има,ама в евро,на някоя таванска стаичка. Ама ти няма как да знаеш.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2013-10-16 23:46 от брокер съм си.
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
17-10-2013 - 16:18:51
Quote
дичо тъпото
ти НИКОГА не си продавал. ти само си лъгал семейства с деца да купуват от друг

Хе, хе - момата забрави, че е мома , която се терзаеше комично в тази тема и отново започна да втвърдява китката чрез героически интонации :]
Въпросият апартамент е закупен. Сделката е сключена на 175Е/м2. В същата сграда се продават още 2 апартамента на ш.з. Чудя се дали да не ги купя аз
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
02-11-2013 - 13:39:54
Чудя се дали да не ги купя аз
----------------------
Такива типични за всеки комплексар изхвърляници сме чели достатъчно от теб, с какво ще ги купиш ? То с дим в южната част на гърба не може,ако не знаеш.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-11-02 14:20 от брокер съм си.
Такива типични за всеки комплексар изхвърляници сме чели достатъчно от теб, с какво ще ги купиш ?
==================================================

Саше, аз с пари купувам. С кеш, в брой и веднага щом реша. Ти за мене не се притеснявай, аз показах нот. акт и мога още доста да покажа ако пожелая, ти му мисли, че брокитата вече и за свирки не ви броят. Тази сграда саше не е лоша като качество, не е и пъева хубост, но за тия кинти си заслужава. Само представя как ни гледаха продавачите с очи пълни с очакване... не е истина, а те са плащали 400-600 на зелено, та пак ми кажи, че под себестойност никой нямало да продава и че нямало срив в цените. Сладкото за купувачите едва сега започва, а иде студена и дълга зима за длъжниците към банките. Та такива ми ти работи... И поздрави на Митко Дамянов :]

Само да допълня, че моя човек купи и гараж към апартамента и според мене сделката е добра като се има предвид, че гаража му излезе към 3000 евро, а гаражите в тази сграда са продавани за 14-15000 на зелено. та си прави сметка как стоят нещата. Само дето не ми се вярва тази сграда скоро да получи А.15, но риска за тези пари си заслужава.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-11-02 16:07 от Александър Свиленов Василев.
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
02-11-2013 - 16:17:53
[quote="Александър Свиленов Васи



едва ли ше докараш от наем повече от 6*-7% доходност .ако земе акт 16 може и имаш capital gain ама едва ли
Такива типични за всеки комплексар изхвърляници сме чели достатъчно от теб, с какво ще ги купиш ?
==================================================

Саше, аз с пари купувам. С кеш, в брой и веднага щом реша. Ти за мене не се притеснявай, аз показах нот. акт и мога още доста да покажа ако пожелая, ти му мисли, че брокитата вече и за свирки не ви броят. Тази сграда саше не е лоша като качество, не е и пъева хубост, но за тия кинти си заслужава. Само представя как ни гледаха продавачите с очи пълни с очакване... не е истина, а те са плащали 400-600 на зелено, та пак ми кажи, че под себестойност никой нямало да продава и че нямало срив в цените. Сладкото за купувачите едва сега започва, а иде студена и дълга зима за длъжниците към банките. Та такива ми ти работи... И поздрави на Митко Дамянов :]

Само да допълня, че моя човек купи и гараж към апартамента и според мене сделката е добра като се има предвид, че гаража му излезе към 3000 евро, а гаражите в тази сграда са продавани за 14-15000 на зелено. та си прави сметка как стоят нещата. Само дето не ми се вярва тази сграда скоро да получи А.15, но риска за тези пари си заслужава.[/quote]
nradev, за апартамента може и да си прав към 7-8% ще е доходността според мене, но пък от гаража доходността ще е между 15-20% имайки предвид, че гаража е партерен и наем от подобни гаражи е между 60-100 лева месечно.
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.