Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!

Публикувано от Znae6t 
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
30-05-2008 - 10:24:35

Не забравяйте и приноса на правителството за поскъпването. Имаше много лесен начин да се сведе поскъпването до нормалните темпове като се въведе мноооооого сериозен данък продажба за първите 5 години след покупката. Това е практика в целия свят. БГ може би е единствената европейска страна без такъв данък. Това се прави за да се намали спекулативния елемент драстично , но по никакъв начин не удря наистина нуждаещите се. И това много добре се знае от БГ правителството, но не се прави, защото самото то е марионетка на мощните перачи и спекуланти ..
А брокерите просто намазват филията покрай другите-занаят, не можеш да ги упрекнеш
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
30-05-2008 - 10:40:36
Znaesht, с удоволствие ти ставам кръстник, подарък ще ти купя, вече си "Въобще незнаещ". Аз съм от "брокерчетата", на 50 съм, от 15 години се занимавам с имоти. За 15 години по една сделка да съм правил на година, пак знам в пъти повече от теб, що не си намериш нещо, от което разбираш ? Безплатна информация само за теб - в София хората продължават да купуват, скъсах се от работа, не съм видял досега една цена да е паднала. Който прави някакви средни цени, някакъв среден брой сделки за цялата страна, има много здраве от мен, София е друг свят !
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
30-05-2008 - 10:50:17
Снощи по телевизия ББТ главния архитект на софия говори поне един час човека
и как мислите какво каза
тои по принцип не говори за цените нагоре или надолу, но каза че има огромно търсене и обясни всички проекти по инфраструктората,които са направени и се правят....огромно търсене
гледаите предаването много интересни неща каза човека наистина
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
30-05-2008 - 11:11:18
Всяко покачване ,както знаете приятелчета има край !!!

След това следва знаете какво ..................

Продавач , знам че като брокерче го искаш увеличението ,но кажи драги откъде ще дойдат кинтите и желанието на купувачите за него ??

От все по забогатяващия българин или от английските инвеститори
ха,ха,ха


Сега колкото до цените какви трябва да са според мен , гледайки пазара на имоти навън , пък вие си правете сметката

Виена 4500 -6000 UER средни цени , но и средни заплати за страната
Милано 4000 -6000 UER средни цени , но и средни заплати за страната
Атина 1700 -2000 UER средни цени , но и средни заплати за страната

а къде сме ние всички знаете !





smiling smiley
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
30-05-2008 - 11:12:48
Отдавна ми се ще да напиша някой ред за т. нар. "общи части", които толкова бъркат в очите на част от вас, ето , четете : Като си купувате апартамент, ползвате ли стълбище, асансьор, коридори, път към подземни гаражи, двор, площадки, ограда ? Нима всичките тези неща не са направени и не се ползват ? Кои според вас трябва да ги плаща ? Не е ли този, който ги ползва ? Друг е въпросът, че някои строителни фирми калкулират цената им както на жилищна площ, а вложението там е доста по - скромно.
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
30-05-2008 - 11:14:00
ама пак не мога да се светна ..какво искаш да кажеш сега че в бг хората не могат да изкарат 2000евро ли???? не гледаи офицялните данни,аз ако ти кажа колко съм пуснал в декларацията си и колко е в деиствителност ще ти стане лошо...
но счетоводителите го могат и аз не се дърпам....така че в бг има и по друг вид реалност-онази на черния тефтер
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
30-05-2008 - 11:16:24
Znae6t, що не си ползваш новото име, повече ти отива ? Ти настина ли не си наясно, че българина забогатява, макар и заобикаляйки калпавите ни закони ? Апропо, къде живееш и с какво се занимаваш ?
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
30-05-2008 - 11:16:28
който не може да си намери за по 1000 EUR в крайните квартали или нещо не е в час , или като му искат 600 , а той им дава по 1000 , щото така трябвало , всички масково го бойкотират, щото си е екзотичен купувач
ха,ха,ха



smiling smiley
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
30-05-2008 - 11:19:28
абе да ти кажа честно не те знам в какви среди се движиш, но около мен доста лекари , учители и инженери емигрираха , а всичките са си на високо ниво съдейки по реализацията им .

Колкото до това дали ще се завърнат тези реализирани хора, има да ги чакаме

ха,ха,ха
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
30-05-2008 - 11:19:29
У-у, браво, колко ясна и добре подредена мисъл ! Благодарение на такива като теб за мен всички казват, че съм умен и интелигентен.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход