Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Брокери рекетират с крадени обяви, крадат безплатни съобщения в нета, после искат комисиони...

Публикувано от дичо тъпото 
Има, има, все не му харесваше цената.
Хахаха, дичко няма да ти е нито за първи нито за последен път. Пльокотата-търчилъжковци все по-често ще бъдат елиминирани да не пречат в сделките. Послушай ме и си вземай по 5лв за оглед и пак толкова за запознанство и така ще ти дават пари забрави % комисион. Казах ти вече песента на пльокитата-креватаци е изпята. Game over!
весо, тия от 4-км в отпуска за домашно лечение ли те пуснаха, или пак избяга ?
Имам телефони, които вероятно не са актуални, иначе той стана известен тук като Huba Buba, безработен бивш счетоводител, който се казва Веселин Василев , той е толкова нещастен, че си измисли преди време, че му се е родило дете, даже име и сложи - Весилена, а всички от клуб "Недв. имоти" в дир-а, където е модератор знаят, че ни жена, ни дете има. Болен фантазьор, който освен натрупана злоба заради това, че е пълен неудачник, нищо друго не притежава.
============================================================================================

дичка ама голям детектив си. личността ми е разкрита. моля те не казвай на драгомир кой съм щото е решил да ме арестува.

дичка ако някой ти каже че още не си за лудницата, не му вярвай! хахаххаха баси и идиота-пльокер, така е когато паразит остане без доходи.
Имам телефони, които вероятно не са актуални, иначе той стана известен тук като Huba Buba, безработен бивш счетоводител, който се казва Веселин Василев , той е толкова нещастен, че си измисли преди време, че му се е родило дете, даже име и сложи - Весилена, а всички от клуб "Недв. имоти" в дир-а, където е модератор знаят, че ни жена, ни дете има. Болен фантазьор, който освен натрупана злоба заради това, че е пълен неудачник, нищо друго не притежава.
-----------
Всичко написано тук е написано от мен и е вярно и ти го знаеш, лудко.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход