Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

АНКЕТА: В какво бихте инвестирали 50 000 евро?

Публикувано от Продавач 
Re: АНКЕТА: В какво бихте инвестирали 50 000 евро?
31-05-2012 - 23:16:34
avatar
14 гласа и пет уточнения...само Грийнбул е по-конкретен *beer*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: АНКЕТА: В какво бихте инвестирали 50 000 евро?
01-06-2012 - 00:55:23
avatar
Определено ще е нещо друго и уточнявам защо.
Не считам, че покупката на жилище е инвестиция, все пак то се придобива за да се живее в него, а не да се препродава.
Пазарът отдавна е извън фазата си на спекулативните покупко-продажби носещи добра печалба.
Не съм дотам наивен, че да вярвам че в тая държава може да се прави читав дребен бизнес (50 000 евро са точно това) при липсата на каквато и да е конкурентност поради масови корупционни практики. Имам поглед, не ми се спори излишно по темата.

Така че, нека да е нещо друго, което няма да се окаже , че е с пари хвърлени на вятъра.
Какво точно, като си му дойде времето ще си реша.*beer*

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: АНКЕТА: В какво бихте инвестирали 50 000 евро?
01-06-2012 - 01:09:29
Заложих на депозита.
Причина...читави имоти за 50 хил евро на пазара в момента просто няма!
Re: АНКЕТА: В какво бихте инвестирали 50 000 евро?
01-06-2012 - 01:26:16
avatar
Quote
mirandi
Quote
darkside
Quote
mirandi
Аз гласувах за "друго", та да кажа в какво...
1. Пещерска мастика.
2.Салатки Айсберг с марулки.
3.Панирани пилешки кожички.
4.Чилийско винце от Лидъл.
Ако останат парета, мо'е си купим и някой панеляк.
Ха наздраве *drunk*
Човеко, Сахиба мое да те съди за нарушено авторско право, да знайш!

Епа...да ме съди, ама от къде пари и за адвокати :}
Я, пък тоз! Къде се е видяло лъва да съди мишка??!!eye popping smileyeye popping smileyeye popping smiley
Re: АНКЕТА: В какво бихте инвестирали 50 000 евро?
01-06-2012 - 01:37:42
avatar
Quote
valsodar
Определено ще е нещо друго и уточнявам защо.
Не считам, че покупката на жилище е инвестиция, все пак то се придобива за да се живее в него, а не да се препродава.
Пазарът отдавна е извън фазата си на спекулативните покупко-продажби носещи добра печалба.
Не съм дотам наивен, че да вярвам че в тая държава може да се прави читав дребен бизнес (50 000 евро са точно това) при липсата на каквато и да е конкурентност поради масови корупционни практики. Имам поглед, не ми се спори излишно по темата.

Така че, нека да е нещо друго, което няма да се окаже , че е с пари хвърлени на вятъра.
Какво точно, като си му дойде времето ще си реша.*beer*
Отдавна подозирах , че не виждаш по-далеч от носа си, тоест да купиш супер скъпо за собствено жилище и въобще да не забележиш, че имота може да бъде и инвестиция, но това е разбираемо, като купиш накрай света където не би помислил, че някой ще бъде наемател, все пак е странно ! дори и най-голямите селтаци като валси, наемат там където той е купил...
Re: АНКЕТА: В какво бихте инвестирали 50 000 евро?
01-06-2012 - 04:04:36
Отговора бизнес е смешен. какъв ще е тоя бизнес с 50 000 капитал.
Re: АНКЕТА: В какво бихте инвестирали 50 000 евро?
01-06-2012 - 04:57:27
Gazprom:
[ca.finance.yahoo.com]
Price to earning ratio = 2.52 (pazarna kapitalizacija rawna na dohoda za 2.52 godini)

ERUS:
[ca.finance.yahoo.com]
Price kym earning ratio =5, dawat hubawi diwidenti



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-06-01 05:00 от kuku987.
Re: АНКЕТА: В какво бихте инвестирали 50 000 евро?
01-06-2012 - 08:19:41
avatar
Сахибе, не знаех, че в панелката в която живееш с жената и дъщеря си имаш и квартиранти?
Кандидат зетьове за подбор ли си взел или просто да имаш с кой да си пиеш домашнярката?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: АНКЕТА: В какво бихте инвестирали 50 000 евро?
01-06-2012 - 09:35:05
Депозит, КТБ, 4 х 4, 8,85% годишна лихва. Трябва да се добавят около 300 лв, за да стане сумата над 100 000 лв.

Макар, че депозита едва ли може да се нарече "инвестиция", но за толкова "работа" и толкова риск, толкова.
Re: АНКЕТА: В какво бихте инвестирали 50 000 евро?
01-06-2012 - 14:00:09
Quote
100ian
Депозит, КТБ, 4 х 4, 8,85% годишна лихва. Трябва да се добавят около 300 лв, за да стане сумата над 100 000 лв.

Макар, че депозита едва ли може да се нарече "инвестиция", но за толкова "работа" и толкова риск, толкова.

8.85% проста лихва ако се капитализира става 9,11%
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход