Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

АНКЕТА: В какво бихте инвестирали 50 000 евро?

Публикувано от Продавач 
Re: АНКЕТА: В какво бихте инвестирали 50 000 евро?
10-09-2012 - 10:06:13
avatar


Снимах брокерката дето ми предлага бързи големи печалби. Много е точна, вЕрвайте и ако ви посети!
Re: АНКЕТА: В какво бихте инвестирали 50 000 евро?
11-09-2012 - 16:13:39
Quote
др. Иванов
Тука като има толкова мераклии за акции да си направя и аз една оферта, не моя, на едни досадници! Те работели на 0.1% комисионна. Но всъщност друго ми направи впечатление. Предложиха ми да търгувам с валута, съотношението било 1 към 200, т.е. влагам 100 долара и ми се открива сметка от 20 хил., каквото спечеля било за мене, а ако загубя губя само стоте долара. Аз съм прост човек и имам два принципа: да не участвам в супер изгодни; колкото и малко да изкарам, да мога да го прибера и във връзка с това ги попитах къде са им банковите сметки и да ми представят обезпечение, нещо, което да мога да запорирам ако имам проблеми с печалбите, но чух само несвързано мънкане, че можели да ми дадат номерата на сметките, по които да преведа парите.
Та тази работа с акциите, валутата и въобще всичко от рода ме наведе на прозрението на spgufi, че са се навъдили много луди на тоя свят. Въпросът е дали лудите ги предлагат тези неща или са тези, дето си играят на акции и сарафлък.

За валутата (100$) - гарантирам ти че до 10-та операция или до 3 дни ще ги загубиш.
Аз изкарах 1 седмица с 3000лв, 1 към 100. Е после още 2 месеца агония докато си затрия акаунта. (това преди 10-на години)
Re: АНКЕТА: В какво бихте инвестирали 50 000 евро?
11-09-2012 - 16:57:51
Аз я бях закършил перди време и от зор купувах и продавах валута през едни бюра на Хр. Ботев, работеха с много малък марж. Някъде с 8-10 хил. долара успявах да изкарам между 40 и 80 лв. на ден средно, като имаше дни дето съм губил. Затова е не мога да разбера как ще играеш с 1 съм 100 или 200? В смисъл прост човек човек като мене не разбира, но ако ими умни ще ги свържа с отворковците.
Re: АНКЕТА: В какво бихте инвестирали 50 000 евро?
16-09-2012 - 23:41:53
avatar
Quote
Продавач
Споделете в какво бихте инвестирали ако притежавате 50 000 евро, които сте наследили вчера, спечелили сте от лотарията или сте си намерили в куфарче на улицата. Ако не е измежду посочените - напишете като отговор вашите виждания.

Категорична победа за влогарите smiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: АНКЕТА: В какво бихте инвестирали 50 000 евро?
17-09-2012 - 16:51:49
avatar
Quote
др. Иванов
Аз я бях закършил перди време и от зор купувах и продавах валута през едни бюра на Хр. Ботев, работеха с много малък марж. Някъде с 8-10 хил. долара успявах да изкарам между 40 и 80 лв. на ден средно, като имаше дни дето съм губил. Затова е не мога да разбера как ще играеш с 1 съм 100 или 200? В смисъл прост човек човек като мене не разбира, но ако ими умни ще ги свържа с отворковците.

ИфаноФФ
[bg.wikipedia.org]

казва се марджин търговия и не е космичска технология. Но като ти знам потенциала - бегай далеч от тез работи... пък чейнч бюрата са за моряците и гастърбайтери...

И все пак ако удариш печалба, да не забравиш да почерпиш smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-09-17 16:54 от palamud.
Re: АНКЕТА: В какво бихте инвестирали 50 000 евро?
21-09-2012 - 18:19:06
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НАЙ-МИНИАТЮРНИЯ АПАРТАМЕНТ В СВЕТА!

ИМА БАНЯ, ПРОЗОРЕЦ, ЧЕ И ЛЕГЛО!


Звучи като шега - продава се апартамент в центъра на Рим. Площ - 5,11 квадратни метра, цена - 50 000 евро, пише "Труд". Но не е. Жилището, наречено от зевзеци вигвам, държи първенството за най-малък апартамент в света. Намира се в сърцето на италианската столица на живописния площад “Сан Игнацио”, на който се извисява едноименна ренесансова църква. Малкото бижу едва побира легло. Всъщност апартаментът е бивша портиерна в жилищна сграда. Състои се от баня (с душ, мивка и тоалетна) и стълба, водеща към висяща от тавана платформа за спане, побираща точно едно единично легло. Има един прозорец, но за да го отвори човек, трябва да се качи на леглото.

“В Рим (един от градовете с най-скъпа недвижима собственост) хората живеят като плъхове”, коментира “Ил Джорнале”. Иронията е, че малкото жилище се намира зад Палацо Грациоли - внушителното имение, частна резиденция на бившия италиански премиер Силвио Берлускони.


ps: Доскоро кенефиерите във Варна и София, нито бяха по-големи, нито по евтини, ама на...вече са по 25 000Е!
Re: АНКЕТА: В какво бихте инвестирали 50 000 евро?
21-09-2012 - 21:34:48
Вече две години не могат да го шитнат: [chrisbrown.log.bg]


Пък и от 800 до 1000$ месечен наем при подобна квадратура! Добра инвестиция: [www.google.bg]



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2012-09-21 22:15 от paul.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход