Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

край! който купил, купил

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Re: край! който купил, купил
24-05-2012 - 13:59:59
avatar
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
И аз и аз *drunk*
Ама едва удържам вече женорята, на 5-ти са се засилили на един търг, та да видим дали и аз няма да капитулирам sad smiley
Хахахахаххахаххаххахаххахах:}Що така, да не и писна да мести мебелите от квартира на квартира?:]
И ти ще запееш друга песен майна*yes*
И махни този аватар овреме, щото ако кажа на принц Суди, че си му изтипосал хотела , ще хапнеш дълги белени дървета по турски, т.е. със задно салто:}spinning smiley sticking its tongue out

Искаш ли да знаеш истинската причина ????
Засилил съм се да купувам къща, защото преди няколко месеца купих друга къща за родителите си....
И дъщеря ми им натресе едно лудо хъски, а те са хора на възраст вече...
Та сега купувам и аз къща, та да си прибера хъскито...
Други въпроси да имаш случайно ????
Ти и преди един месец купуваше една 750 квадрата. Знам. Що ли твоите покупки ми наподобяват на тези на 149? През три дни различни.:}
Re: край! който купил, купил
24-05-2012 - 14:17:51
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
И аз и аз *drunk*
Ама едва удържам вече женорята, на 5-ти са се засилили на един търг, та да видим дали и аз няма да капитулирам sad smiley
Хахахахаххахаххаххахаххахах:}Що така, да не и писна да мести мебелите от квартира на квартира?:]
И ти ще запееш друга песен майна*yes*
И махни този аватар овреме, щото ако кажа на принц Суди, че си му изтипосал хотела , ще хапнеш дълги белени дървета по турски, т.е. със задно салто:}spinning smiley sticking its tongue out

Искаш ли да знаеш истинската причина ????
Засилил съм се да купувам къща, защото преди няколко месеца купих друга къща за родителите си....
И дъщеря ми им натресе едно лудо хъски, а те са хора на възраст вече...
Та сега купувам и аз къща, та да си прибера хъскито...
Други въпроси да имаш случайно ????
Ти и преди един месец купуваше една 750 квадрата. Знам. Що ли твоите покупки ми наподобяват на тези на 149? През три дни различни.:}

Ми не знам дали са през три дни, по-скоро са през 3 месеца, Сахибчо...
Има си регистър, моите сделки всички се виждат там, за разлика от твоите...
Та за последните 6 месеца имам един придобит с дело имот, две продажби и една покупка, пич....
Ако е рекъл господ, след две седмици ще имам пак покупка...
Ама така ми е кеф, да купувам и продавам, кога си поискам...
Нещо против ли имаш ????
Re: край! който купил, купил
04-06-2012 - 08:09:24
avatar
И Левон каза, че имотите ще поскъпват::eye popping smiley
[paper.standartnews.com]
Re: край! който купил, купил
04-06-2012 - 09:07:36
След края на кризата ще има хиперинфлация, прогнозира още Хампарцумян. "Когато основната лихва върху депозитите тръгне нагоре, ще означава, че централната банка е вдигнала лихвата, за да прибере парите обратно. Имотите също ще поскъпнат",

Хиперинфлацията е много удобна за банкерите-измамници. Тя изтрива всички безумно раздадени необезпечени кредити и облекчава максимално баМките в задължението им да изплащат лихви и главници по депозитите. Но за реалната икономика това е пълен срив и крайният резултат ще бъде разпродажбата на всички ЕВРОпейски активи /включително и НИ/ за жълти стотинки на китайските и руски инвеститори. Европа никога няма да допусне такъв исторически крах и унижение, колкото и на някои да им се иска това да се случи. Не вярвам да го допуснат дори и в една страна, пък била тя и Гърция.
Re: край! който купил, купил
04-06-2012 - 09:21:04
Quote
панелообитателя САХИБ
И Левон каза, че имотите ще поскъпват::eye popping smiley
[paper.standartnews.com]
"Една жена каза......" Сахибе, вярата е хубаво нещо. Тя крепи хората в трудни моменти, брато! Дали в Буда, в Йехова, в Камасутра, в поскъпването на имотите, важното е да вярваш......
Хампи говори за далечното бъдеще. Естествено, че ще поскъпнат, ще струват милиони деноминирани лева/долара, а еврото мое да е дало фира по тва време........
Re: край! който купил, купил
04-06-2012 - 09:24:33
avatar
Quote
darkside
Quote
панелообитателя САХИБ
И Левон каза, че имотите ще поскъпват::eye popping smiley
[paper.standartnews.com]
"Една жена каза......" Сахибе, вярата е хубаво нещо. Тя крепи хората в трудни моменти, брато! Дали в Буда, в Йехова, в Камасутра, в поскъпването на имотите, важното е да вярваш......
Хампи говори за далечното бъдеще. Естествено, че ще поскъпнат, ще струват милиони деноминирани лева/долара, а еврото мое да е дало фира по тва време........
Ми нека даде фира! Тъкмо ще си изплатя ипотеката за един ден, ама тогава влогарчетата с тази безполезна хартия какво ще правят?!eye popping smiley
Няма да могат да си купят и една саксия в имот:}:}:}
Ех тези влогари, великани с глинени крака като мостовете по магистрала "Хемус":]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-06-04 09:26 от панелообитателя САХИБ.
Re: край! който купил, купил
04-06-2012 - 09:35:24
Поинтересувай се 96-та при хиперинфлацията колко струваше един апартамент при значително свито предлагане.
Re: край! който купил, купил
04-06-2012 - 09:41:56
avatar
Quote
darkside
Поинтересувай се 96-та при хиперинфлацията колко струваше един апартамент при значително свито предлагане.
Няма какво да се интересувам , аз знам- гарсониера-8-10К талера, двустаен 12-13К талера, тристаен 13-15 К талера. Ти забрави ли, че съм купил през 1994г. и от тогава до ден днешен следя непрекъснато цените. Преди интернет , купувах списание СОФИЙСКИ ИМОТИ и по цял ден се взирах, подчертавах, обаждах, ходех по огледи.
От хиперинфлацията се облажих само с два фризера, които като ги купих следобяд на една дата за 80лв., на другия ден единия струваше 400лв. Тоест само 10 пъти по-евтино съм ги купил. Ако имах възможност тогава щях и имот да купя, но търсенето се сви, щото на всички влогари , влогчетата им отидоха в небитието.
Re: край! който купил, купил
04-06-2012 - 10:48:58
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
darkside
Поинтересувай се 96-та при хиперинфлацията колко струваше един апартамент при значително свито предлагане.
Няма какво да се интересувам , аз знам- гарсониера-8-10К талера, двустаен 12-13К талера, тристаен 13-15 К талера. Ти забрави ли, че съм купил през 1994г. и от тогава до ден днешен следя непрекъснато цените. Преди интернет , купувах списание СОФИЙСКИ ИМОТИ и по цял ден се взирах, подчертавах, обаждах, ходех по огледи.
От хиперинфлацията се облажих само с два фризера, които като ги купих следобяд на една дата за 80лв., на другия ден единия струваше 400лв. Тоест само 10 пъти по-евтино съм ги купил. Ако имах възможност тогава щях и имот да купя, но търсенето се сви, щото на всички влогари , влогчетата им отидоха в небитието.

Опп-а-а-а. наш Сахиб е горял влогар?

Хахахахаа-а-а-а-а , ясно ми е сега защо е набутал и последните си стотинки в имоти и лае така яростно срещу тези, които не искат да купуват.*angel*

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: край! който купил, купил
04-06-2012 - 11:10:08
Quote
Seira
След края на кризата ще има хиперинфлация, прогнозира още Хампарцумян. "Когато основната лихва върху депозитите тръгне нагоре, ще означава, че централната банка е вдигнала лихвата, за да прибере парите обратно. Имотите също ще поскъпнат",

Хиперинфлацията е много удобна за банкерите-измамници. Тя изтрива всички безумно раздадени необезпечени кредити и облекчава максимално баМките в задължението им да изплащат лихви и главници по депозитите. Но за реалната икономика това е пълен срив и крайният резултат ще бъде разпродажбата на всички ЕВРОпейски активи /включително и НИ/ за жълти стотинки на китайските и руски инвеститори. Европа никога няма да допусне такъв исторически крах и унижение, колкото и на някои да им се иска това да се случи. Не вярвам да го допуснат дори и в една страна, пък била тя и Гърция.
Как само звучи след края на кризата ще има хиперинфлация.Химика банкер явно сам си произвежда наркотиците щото е изперкал тотално.Хиперинфлацията какво е ако не е криза??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!И след хиперинфлацията колко ще струват имотята?И кой ще има пари да купува?????А едновременна хиперинфлация на евро долар паунд швейцарски франк норвежка крона канадски и австралийски долари и йена как ви се струва?????Това е световен апокалипсис!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Тогава на никой няма да му е до имоти!!!!!!!!!!!!!!!!!!Щото ще има ядрена война.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход