Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

край! който купил, купил

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Re: край! който купил, купил
06-05-2012 - 19:25:23
avatar
Quote
darkside
----------------------------------------------

1-СТАЕН
5 500 EUR (183.33 EUR/кв.м)

град Плевен, Мара Денчева
Квадратура: 30 m2
Етаж: 4-ти
Телефон: -
ТEЦ: НЕ
Вид строителство: Тухла

----------------------------------------
Мноу сме близо до "149"


Близо сте, разбира се.
Ако отидеш в Чапърчане, ще преизпълниш плана...........:]
Е, незначителна подробност е факта, че между жълтите павета и Мара Денчева идея за сравнение не може да има, ма карай- важното е да пишеш.winking smiley
Re: край! който купил, купил
06-05-2012 - 22:24:56
avatar
Quote
darkside
Виждам, че вече в отчаянието си сравнявате несравними неща. Никой не ви иска паветата, бе хора! Продавайте там и на 10 000е. кв.м.!
Хората търсят имоти за живеене, а не павета! Тази локация не е таргет на 99.9% от купувачите. А и кво е София? Град със затихваща икономика и намаляващ брой работни места, пълен със цигани и нискоквалифицирани цървули прииждащи отсекъде, щото само те се още си мислат, че имат некво бъдеще там - едните да крадат, другите без ясна цел, просто са решили, че като има калабалък мое да падне нещо.
С преместването на министерствата в прованса мноу нови безработни служители очаквам да вида. Или са местат и стават и те цървули, или си търсат друга работа в София!

Нищо не виждаш, а се опитваш пак да се изсулиш- като след апокалиптичните ти вопли за предстоящите през март 2012г. катаклизми............:]
Ти каза, че се приближаваме към 149/кв.м., а тази сакрална цифра, се отнася само и единствено за София.
Затова, недей да повтаряш излагацията на батко, който даваше същите определения за града, пък после се оказа, че искал жилище да си купува тук.......
И нали се сещаш, че ако в столицата на една държава, където има най- много работни места, най- високи заплати, и всичко, осигуряващо по- добър живот отколкото в провинцията, ти определяйки жителите й като цигани и цървули, автоматично поставяш себе си, там където си ти, няколко нива по- ниско...........:]
Щото, битието определя съзнанието, нали?:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-05-06 22:28 от камелия.
Re: край! който купил, купил
07-05-2012 - 09:54:19
Quote
камелия

И нали се сещаш, че ако в столицата на една държава, където има най- много работни места, най- високи заплати, и всичко, осигуряващо по- добър живот отколкото в провинцията, ти определяйки жителите й като цигани и цървули.....................................
Щото, битието определя съзнанието, нали?:]
В столицата на една държава да, но аз говоря в частност за София. Не съм казал, че всички в София са цървули! Казах, че има наплив на цигани и цървули и това е самата истина! И броя на работните места намалява, тва е факт!
А твоето битие в Люлинската панелка видимо ти е определило съзнанието, което ти е създало и позицията по всичко, което обсъждаме!
Re: край! който купил, купил
07-05-2012 - 19:06:54
avatar
От няколко тримесечия за първи път има ръст в 10 областни града. Затова казвам "Който купил, купил, а на който не му е светнала ламбата, да се кръсти да доживее нов спад в цените! Щото много чакащи вече плакаха. Дошло е време за ново стригане на уфсуете. Досега давахте само мляко на баМките. Време е за стригане и клане.
Re: край! който купил, купил
07-05-2012 - 19:44:21
Quote
darkside
Quote
Lubimec13
Аз да не се казвам Дарки? Кажа ли нещо означава , че знам.
Е що си мислиш че знаеш? Истината винаги е субективна! Тва го знае секи юрист, баси! Нали за тва имаме глави на раменете. Изслушваш сички, четеш, ровиш се, следиш макро и микроикономиката и най- важното, общуваш с максимален брой хора занимаващи се с бизнес, и си съставяш картина максимално близка до реалността в усреднен вариант, тва е .......

Прогноза от -30% до колко е реална? Пазара показа (+0.8%). Или с погрешни компании се срещаш или анализа куца..... ПОДБИРАЙ СИ ПОЗНАТИТЕ !!!
Re: край! който купил, купил
07-05-2012 - 21:13:38
Quote
Lubimec13

Прогноза от -30% до колко е реална? Пазара показа (+0.8%). Или с погрешни компании се срещаш или анализа куца..... ПОДБИРАЙ СИ ПОЗНАТИТЕ !!!
През зимата ако запалим запалка при -20 градуса и я поднесем под един термометър, той мое да покаже и +40 градуса! Ма тва не значи, че е толкова навън, нали? "Пазара показа" е нещо такова, вдена ли? А 30% спад ша ти се стори приказка с щастлив край, вервай ми! Даже не си правя труда да пиша на тая тема. В цялата страна тва е факт: спада е над 30%, споко, и София нема да го избегне!
Пазара е облегнат на стената и застрелян като куче, тва е......Франция и тя не издържа. Там прогнозата е 40% надолу!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-05-07 21:15 от darkside.
Re: край! който купил, купил
07-05-2012 - 21:20:52
В България -30% - не позна.
В Франция -40% - не е ясно. Това в какъв пвриод?

За Афганистан, Египет или други дестинации имаш ли прогнози, че имам интереси и българския пазр ми е тесен.
Re: край! който купил, купил
07-05-2012 - 21:23:45
avatar
Quote
darkside
Quote
Lubimec13

Прогноза от -30% до колко е реална? Пазара показа (+0.8%). Или с погрешни компании се срещаш или анализа куца..... ПОДБИРАЙ СИ ПОЗНАТИТЕ !!!
През зимата ако запалим запалка при -20 градуса и я поднесем под един термометър, той мое да покаже и +40 градуса! Ма тва не значи, че е толкова навън, нали? "Пазара показа" е нещо такова, вдена ли? А 30% спад ша ти се стори приказка с щастлив край, вервай ми! Даже не си правя труда да пиша на тая тема. В цялата страна тва е факт: спада е над 30%, споко, и София нема да го избегне!
Пазара е облегнат на стената и застрелян като куче, тва е......Франция и тя не издържа. Там прогнозата е 40% надолу!

Тогава Дарки посъветвай ме кога да си закупя ВИ във Варна , гръцката! Щом на жълтите павета в София и на гранитените павета в Плевен ще са по около 149 ойро, то е нормално да платя в гръцката" около 200лв. предполагам. Кога ми ги гарантираш?
Re: край! който купил, купил
07-05-2012 - 21:35:56
Quote
darkside
----------------------------------------------

1-СТАЕН
5 500 EUR (183.33 EUR/кв.м)

град Плевен, Мара Денчева
Квадратура: 30 m2
Етаж: 4-ти
Телефон: -
ТEЦ: НЕ
Вид строителство: Тухла

----------------------------------------
Мноу сме близо до "149"

Ето какво от обявата е пропуснал видният плевенски екстрасенс

Quote

Таванско помещение с два капандура, възможност за баня с тоалетна

:}
Re: край! който купил, купил
07-05-2012 - 21:44:37
avatar
Quote
ivorad
Quote
darkside
----------------------------------------------

1-СТАЕН
5 500 EUR (183.33 EUR/кв.м)

град Плевен, Мара Денчева
Квадратура: 30 m2
Етаж: 4-ти
Телефон: -
ТEЦ: НЕ
Вид строителство: Тухла

----------------------------------------
Мноу сме близо до "149"

Ето какво от обявата е пропуснал видният плевенски екстрасенс

Quote

Таванско помещение с два капандура, възможност за баня с тоалетна

:}
Може би той точно това дири! Таван с общ санитарен възел за 10-те тавана:}:}:}:}
Живял съм временно на такъв, докато чуках една по-голяма от мен. Тавана беше нейн, но втория етаж на техните. Имаше 10 тавана с общ санитарен възел. Сега случайно в жк.Банишора се запознах с един ЛАНДЛОРД който отдава от много години таван без санитарен възел на осеметажна сграда за 50лв. Много изгодно, но кофите с вода които ми показа наемателката-циганка ми обясни, че ги качва пеш, щото асансьора на работел. За 50лв. чисти! Тоя за мене е най-великия хазяин!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!eye popping smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход