Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

край! който купил, купил

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Re: край! който купил, купил
10-05-2012 - 10:02:09
Quote
камелия
Quote
aircraftcarrier

Kaми явно не обясняваш добре.София не ми харесва но това не означава че няма да си купя жилище.Ти можеш ли да схванеш какво ти говоря.Щото твоята логика е обратна като не харесваш града що купуваш?И много си убедена в нея

Ще опитам да обясня логиката си с една известна българска поговорка:

"Видяла жабата, че подковават коня и тя вдигнала крак"

Да приемем, че имаш пари и имаш нужда да купиш имот.
Защо ще купуваш там, където не ти харесва, след като можеш да избереш жилище във всяка точка от света и която би ти била по сърце?
За да живееш там, където ще ти е гадно?
Да даваш под наем, за да печелиш, след като знаеш, че наемите са ниски, пък и вероятността да те извозят, след като те няма тук, е голяма?
Или, въпреки че, не ти харесва града, вдигаш крак, че в провинцията родата да се гордее с новия столичанин?
Готова съм да чуя твоята логика.
Не разбрах само откъде знаеш месторождението и местоживеенето ми.Казвам ти съвсем добронамерено да не разсъждаваш върху твои предположения щото не са верни.Ти си лягаш сънуваш нещо и на другия ден приемаш съня за реалност и почваш разсъжденията върху него.Няма как да направиш верни изводи разсъждавайки върху неверни факти.За мен кой къде е роден и къде живее няма никакво значение.Тези два фактора не са предпоставка за нищо абсолютно за нищо.Да не би да искаш да ми кажеш че живота в 60 мизерни квадрата в Люлин е по хубав от този в къща да речем на 10 км от Варна Бургас или Пловдив?Не купувам за да давам под наем щото е тъпо и няма да ми се изплати инвестицията за 20 години.Купувам поради други причини прекалено лични за да ги коментирам във форум.Да на мен ми е гадно да живея в София но няма друг начин.Нямам желание да емигрирам пак поради лични причини които не са за форума.София се превърна в ужасен град.Задръствания навалица липса на места за паркиране липса на детски градини престъпност цигания и простотия дупки по улиците каруци мръсотия.По центъра ужаса е още по голям.След време ако съм жив и здрав ще си купя къщичка в някое близко село и по голямата част от годината ще карам там но засега няма накъде просто момента е такъв че няма мърдане.Аз пък не разбирам твоята логика да си затваряш очите пред всичко това и да хвалиш София.Не разбирам какво е това чудо щом аз цивея в София това е най доброто другите са по долни и градовете им са по грозни.София няма една пешеходна улица 100 метра като хората.
Re: край! който купил, купил
10-05-2012 - 10:23:28
avatar
Quote
aircraftcarrier

Не разбрах само откъде знаеш месторождението и местоживеенето ми.Казвам ти съвсем добронамерено да не разсъждаваш върху твои предположения щото не са верни.Ти си лягаш сънуваш нещо и на другия ден приемаш съня за реалност и почваш разсъжденията върху него.Няма как да направиш верни изводи разсъждавайки върху неверни факти.За мен кой къде е роден и къде живее няма никакво значение.Тези два фактора не са предпоставка за нищо абсолютно за нищо.Да не би да искаш да ми кажеш че живота в 60 мизерни квадрата в Люлин е по хубав от този в къща да речем на 10 км от Варна Бургас или Пловдив?Не купувам за да давам под наем щото е тъпо и няма да ми се изплати инвестицията за 20 години.Купувам поради други причини прекалено лични за да ги коментирам във форум.Да на мен ми е гадно да живея в София но няма друг начин.Нямам желание да емигрирам пак поради лични причини които не са за форума.София се превърна в ужасен град.Задръствания навалица липса на места за паркиране липса на детски градини престъпност цигания и простотия дупки по улиците каруци мръсотия.По центъра ужаса е още по голям.След време ако съм жив и здрав ще си купя къщичка в някое близко село и по голямата част от годината ще карам там но засега няма накъде просто момента е такъв че няма мърдане.Аз пък не разбирам твоята логика да си затваряш очите пред всичко това и да хвалиш София.Не разбирам какво е това чудо щом аз цивея в София това е най доброто другите са по долни и градовете им са по грозни.София няма една пешеходна улица 100 метра като хората.

1. Не съм писала, че знам месторождението ти- сам ти си писал, че си от провинцията.
2. Не съм хвалила София- това ти го пиша за не знам кой път. Не съм и хулила нито едно населено място в страната.
3. Реагирала съм на твърдения като твоето, защото те са правени винаги от хора като теб- родени на друго място, което обичат и където се съобразяват с всичко и всички. Хора, които пристигат тук, мърлят и опростачават отношенията, разчитайки на анонимността на големия град, а после с първенюшко самочувствие обясняват какво гето било "Софето".
4. Някъде да съм писала, че животът в къща не е за предпочитане пред този- в блок?
5. Всичко, което съм ти казала за това, че не е нормално да се ужасяваш от условията за живот някъде и въпреки това, да изсипеш една шапка пари, за да си купиш и жилище там, не е с цел заяждане. Просто ми се иска съгражданите ми да не са озлобени и мразещи града хора, защото само ще довлошават атмосферата и комфорта на обитаване.
Re: край! който купил, купил
10-05-2012 - 11:29:28
Да на мен ми е гадно да живея в София но няма друг начин.
-------------
Има начин, има - обратно на село. Тъпак.
Re: край! който купил, купил
23-05-2012 - 16:24:24
avatar
Все повече се задава момента в който ще си скубят косите тези дето дремеха и не купиха:
[www.investor.bg]
:}smoking smiley
Re: край! който купил, купил
24-05-2012 - 12:03:09
Quote
панелообитателя САХИБ
Все повече се задава момента в който ще си скубят косите тези дето дремеха и не купиха:
[www.investor.bg]
:}smoking smiley
Все повече се задава момента в който ще са доволни от избора си, тия дето не купиха.
Re: край! който купил, купил
24-05-2012 - 12:19:46
аз например.
Re: край! който купил, купил
24-05-2012 - 12:32:35
avatar
И аз и аз *drunk*
Ама едва удържам вече женорята, на 5-ти са се засилили на един търг, та да видим дали и аз няма да капитулирам sad smiley
Re: край! който купил, купил
24-05-2012 - 12:43:53
Аз от търг не бих купил. Тва е моя личен избор, вярата не ми позволява, баси! Знам, че купувайки изхвърлям хора на улицата. Знам, че тия хора донекъде са си виновни и сами, но и не са, защото кризата е световен проблем и обикновения човек няма как да е достатъчно подготвен и информиран да отреагира по "верния" начин. Не секи е Сорос или Уорън бъфет!
Повечето са като Имотен, Иворадчо, Сахибата, заблудени офчички с изразени материални мераци, но без сериозно покритие и неясна граница на мечти/реалност!
Камелия не е заблудена! И не е офца! А вълк в офча кожа и мноу народ е "нахапала".............сега си кюта у Люлин и гледа сеир.........
Re: край! който купил, купил
24-05-2012 - 12:49:06
avatar
Quote
mirandi
И аз и аз *drunk*
Ама едва удържам вече женорята, на 5-ти са се засилили на един търг, та да видим дали и аз няма да капитулирам sad smiley
Хахахахаххахаххаххахаххахах:}Що така, да не и писна да мести мебелите от квартира на квартира?:]
И ти ще запееш друга песен майна*yes*
И махни този аватар овреме, щото ако кажа на принц Суди, че си му изтипосал хотела , ще хапнеш дълги белени дървета по турски, т.е. със задно салто:}spinning smiley sticking its tongue out
Re: край! който купил, купил
24-05-2012 - 13:04:30
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
И аз и аз *drunk*
Ама едва удържам вече женорята, на 5-ти са се засилили на един търг, та да видим дали и аз няма да капитулирам sad smiley
Хахахахаххахаххаххахаххахах:}Що така, да не и писна да мести мебелите от квартира на квартира?:]
И ти ще запееш друга песен майна*yes*
И махни този аватар овреме, щото ако кажа на принц Суди, че си му изтипосал хотела , ще хапнеш дълги белени дървета по турски, т.е. със задно салто:}spinning smiley sticking its tongue out

Искаш ли да знаеш истинската причина ????
Засилил съм се да купувам къща, защото преди няколко месеца купих друга къща за родителите си....
И дъщеря ми им натресе едно лудо хъски, а те са хора на възраст вече...
Та сега купувам и аз къща, та да си прибера хъскито...
Други въпроси да имаш случайно ????
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход