Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

2012 Преглед на печата

Публикувано от TZARS 
Re: 2012 Преглед на печата
21-02-2012 - 09:45:08
avatar
Не се радвам...нали темата е за преглед на печата и аз го преглеждам...*huh* Аз даже съжелявам, защото ако бяха фалирали гърците наистина щеше да има инвестиции към България, а незнам кой българин не би се зарадвал на чужди инвестиции в България. Или май във форума има 30-ина такива българи?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: 2012 Преглед на печата
21-02-2012 - 09:49:16
Такива и аз съм купувал и продавал /даже си спомням едно година ЕПК в Младост-1 за без пари/, щото през 1995г.-1997г. бях вече четири години на пазара, но това траеше един месец при срива на лева и докато се усетят хората за обърнат цените от левове в долари.
Накъде е поела Гърция е много рано да се каже, но това няма да има много общо с цените на търсените апартаменти в София.
Re: 2012 Преглед на печата
21-02-2012 - 09:52:07
Quote
Продавач
Не се радвам...нали темата е за преглед на печата и аз го преглеждам...*huh* Аз даже съжелявам, защото ако бяха фалирали гърците наистина щеше да има инвестиции към България, а незнам кой българин не би се зарадвал на чужди инвестиции в България. Или май във форума има 30-ина такива българи?
Абсолютно! 1+
Re: 2012 Преглед на печата
21-02-2012 - 10:04:34
Quote
Imotko
Такива и аз съм купувал и продавал /даже си спомням едно година ЕПК в Младост-1 за без пари/, щото през 1995г.-1997г. бях вече четири години на пазара, но това траеше един месец при срива на лева и докато се усетят хората за обърнат цените от левове в долари.
Накъде е поела Гърция е много рано да се каже, но това няма да има много общо с цените на търсените апартаменти в София.
Нали в това е смисъла, да усетиш момента! Сорос, тоа хитър спекулант кво прави? Един парадокс! Толкова е известен и мнението му чуваемо, че той с предварителни, привидно несвързани помежду си изказвания всъщност влияе на събитията! Тва е да си авторитет от световен калибър!

Продавач задава един въпрос "кога е момента, когато са надолу, или нагоре?"
Хората, знаещи "преломния момент", обръщането на тренда с голяма точност във времето никога не биха дали публично отговор на тоя въпрос.

Друг е въпроса, че в момента прогноза (вярна) за това едва ли е възможна.............но за продължаващ отрицателен тренд има мноу предпоставки и да твърдим обратното е чист популизъм, бих казал вреден за заинтересованите......
Re: 2012 Преглед на печата
21-02-2012 - 11:06:48
avatar
Quote
darkside
Quote
Imotko
Баси, не баси, на сривльовците ви се спука поредния балон. Нали чакахте фалит на Гърция и имоти без пари в България, макар че никога не разбрах връзката между двете неща.
Сега се налага спешно да си измислите друга мантра, баси, иначе няма да имате на какво да се надявате.
И да подскажа малко - цените на петрола, новите "долари" и "новите" евро означават само едно - инфлация. Инфлацията означава само едно -
ъп-че на цените на имотите. Т
ака че - на работа.
.Последния път когато тва се случи (инфлацията) съм купувал апартаменти по 5000/8000 долара......ти си бил в детската градинка вероятно......за един 65кв.м. панел в чудесно състояние (1997-ма) дадох кола и 2000 долара...и имах усещането, че се прекарвам, баси.....1000 долара си беше сериозна цифра!
Та мноу ша" поскъпнат" ми е мисълта! А Гърция пое по пътя към Ада, само, че тва е трудно да ти го обясня с две думи, пък и мое да не разбереш......

Мани ги БайБрадърите, германците си купиха (подариха си) държава, пък тука ми говорят за имоти .... следващото правителство на Гърция ще бъде назначено от Мркел и Сарко... smiling smiley

това си е окупация от където и да го погледнеш - все пак гърция си е стратегически излаз на Германците в средиземно море ... другия вариант беше Италия, но те са доста по-силни ... така че фалити-малити си е само за лапнишараните и жълтите вестници...
Re: 2012 Преглед на печата
21-02-2012 - 13:00:27
Quote
Imotko
Такива и аз съм купувал и продавал /даже си спомням едно година ЕПК в Младост-1 за без пари/, щото през 1995г.-1997г. бях вече четири години на пазара, но това траеше един месец при срива на лева и докато се усетят хората за обърнат цените от левове в долари.
Накъде е поела Гърция е много рано да се каже, но това няма да има много общо с цените на търсените апартаменти в София.

Aaaaaaaaaaaaaaaaaa-хаааааааааа-хааааааааа. Викаш 95-97 си бил 4 години на пазаряяяя :] .
Имай впредвид, в сънищата две минути изглеждат като 5 поне, за това докато си спал, си пропуснал, че цените минаха в долари 1994-та април-май месеци - когато доларът скочи от 30 на 70лв.
Но ти продължавай да сънуваш.... *ok*
Рррррррррррррррррръст на сънищата
Re: 2012 Преглед на печата
21-02-2012 - 14:14:16
Quote
palamud

Мани ги БайБрадърите, германците си купиха (подариха си) държава, пък тука ми говорят за имоти .... следващото правителство на Гърция ще бъде назначено от Меркел и Сарко... smiling smiley

това си е окупация от където и да го погледнеш - все пак гърция си е стратегически излаз на Германците в средиземно море ... другия вариант беше Италия, но те са доста по-силни ... така че фалити-малити си е само за лапнишараните и жълтите вестници...
Тва е, най-общо казано......вече имаме обща граница с Франция и Германия, баси.....Оттук нататък гърците да пръднат ша искат разрешение от Третия (четвъртия) райх.
Re: 2012 Преглед на печата
21-02-2012 - 15:11:51
avatar
Quote
palamud
Мани ги БайБрадърите, германците си купиха (подариха си) държава, пък тука ми говорят за имоти .... следващото правителство на Гърция ще бъде назначено от Мркел и Сарко... smiling smiley

това си е окупация от където и да го погледнеш - все пак гърция си е стратегически излаз на Германците в средиземно море ... другия вариант беше Италия, но те са доста по-силни ... така че фалити-малити си е само за лапнишараните и жълтите вестници...


Какво си подариха германците- държава или воденичен камък?
Ти, да си виждал грък да превива гръб на портокалите или маслините?
Да не би Германия да страда от свръх- популация, че да изпрати част от излишната работна ръка?
И защо си мислиш, че останалите от ЕС пасат трева, та могат да бъдат заблудени за фалита?

Окупацията (от латински;occupatio - заемам) е военно, в международното право, временно заемане от въоръжените сили територията на противника.:]
Re: 2012 Преглед на печата
21-02-2012 - 15:29:33
Първо, не ми се мисли сега кога точно левовете са минали в долари, важното е, че съм го видял.
Второ, абе големи сте лузъри, щом ви се привижда, че Германия незнамкаквоси на Гърция.
Re: 2012 Преглед на печата
21-02-2012 - 16:10:41
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход