Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

2012 Преглед на печата

Публикувано от TZARS 
Re: 2012 Преглед на печата
22-02-2012 - 20:45:59
Quote
камелия
Quote
aircraftcarrier

Бах маама му.Ти на 80 години ли си?Ужас

Що, ти да не си на 15?
Пък и като не си от града, не си длъжен да знаеш какво е било.
Аз дори и да съм от града през 1935 примерно не съм бил роден.Какво е било съм слушал от баба ми и гледал от разни документални филми за София.Ти твърдиш че си била.Остава да си 20-ти набор.Заслужаваш похвала че можеш да си служиш с компютър.А можеш ли да правиш мекици?
Re: 2012 Преглед на печата
22-02-2012 - 21:16:32
avatar
Quote
aircraftcarrier

Аз дори и да съм от града през 1935 примерно не съм бил роден.Какво е било съм слушал от баба ми и гледал от разни документални филми за София.Ти твърдиш че си била.Остава да си 20-ти набор.Заслужаваш похвала че можеш да си служиш с компютър.А можеш ли да правиш мекици?

Къде твърдя, че съм била родена през 35-та, че от възрастта почнах да забравям!?:]
София беше чист град, да те светна, до 1989г.
Теб не са ли те водили от училище на екскурзия с посещение на мавзолея?
А, мекици мога да права, и с някоя - друга графична програма се справям.........*yes*
Re: 2012 Преглед на печата
23-02-2012 - 10:44:56
avatar
Quote
камелия
Quote
aircraftcarrier

Аз дори и да съм от града през 1935 примерно не съм бил роден.Какво е било съм слушал от баба ми и гледал от разни документални филми за София.Ти твърдиш че си била.Остава да си 20-ти набор.Заслужаваш похвала че можеш да си служиш с компютър.А можеш ли да правиш мекици?

Къде твърдя, че съм била родена през 35-та, че от възрастта почнах да забравям!?:]
София беше чист град, да те светна, до 1989г.
Теб не са ли те водили от училище на екскурзия с посещение на мавзолея?
А, мекици мога да права, и с някоя - друга графична програма се справям.........*yes*

Пак нова изцепка ......

само човек който е идвал единственно на екскурзия преди 89-та може да твъди че София е била чиста тогава.... ще си извадя снимките от младоста и ще ви ги пратя .....
Re: 2012 Преглед на печата
23-02-2012 - 10:52:00
avatar
Quote
palamud

Пак нова изцепка ......

само човек който е идвал единственно на екскурзия преди 89-та може да твъди че София е била чиста тогава.... ще си извадя снимките от младоста и ще ви ги пратя .....


Извади ги, ще бъде интересно да сравним.
Re: 2012 Преглед на печата
23-02-2012 - 13:51:09
Quote
stroitela
Quote
stroitela
Quote
stroitela
Всеки втори българин пести от храна
Ако преди три години 45% от домакинствата са справяли със семейния бюджет, сега този процент е едва 27.
[www.btv.bg]

Ррррррррррррррррррррррръст на пестенето
Ррррррррррррррррррррррррръст на семейния бюджет


Банки в САЩ насърчават "късите продажби" на проблемни имоти
[www.investor.bg]

Рррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррръст на скъсяванията



Испания осеяна с призрачни градчета
Няма точни данни колко са необитаемите жилищни сгради и комплекси в страната
[www.investor.bg]

Ррррррррррррррррррррррръст на призраците



Проблемните заеми отново растат
[banks.dir.bg]

Рррррррррррррррррррррррръст на заемите




Банките в Европа намаляват експозициите си към сектора на имотите
[www.investor.bg]

Ррррррррррррррррррррррррррррррръст на експозициите



Г. Максимова: Нека забравим за възстановяване на сделките с имоти “на зелено”
[www.investor.bg]

Ррррррррррррррррррррррррррррръст на амнезията
Re: 2012 Преглед на печата
23-02-2012 - 13:55:10
Рррррррррррррррррррррррррррррръст!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: 2012 Преглед на печата
23-02-2012 - 15:38:46
avatar
Quote
greenbul
Рррррррррррррррррррррррррррррръст!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Пааааааааааааааааааапагал!:]
Re: 2012 Преглед на печата
23-02-2012 - 16:47:07
Quote
камелия
Quote
aircraftcarrier

Аз дори и да съм от града през 1935 примерно не съм бил роден.Какво е било съм слушал от баба ми и гледал от разни документални филми за София.Ти твърдиш че си била.Остава да си 20-ти набор.Заслужаваш похвала че можеш да си служиш с компютър.А можеш ли да правиш мекици?

Къде твърдя, че съм била родена през 35-та, че от възрастта почнах да забравям!?:]
София беше чист град, да те светна, до 1989г.
Теб не са ли те водили от училище на екскурзия с посещение на мавзолея?
А, мекици мога да права, и с някоя - друга графична програма се справям.........*yes*
Aз да съм писал че твърдиш.Ти четеш ли изобщо какво пиша или си съчиняваш.За да помниш София от 1941г. трябва към момента да си била поне на 5-6г.От както се помня София никога не е била чист град.Или критерия ни за чистота е различен.Мизерия и цигания е навсякъде.Особено в центъра.
Re: 2012 Преглед на печата
23-02-2012 - 16:51:41
avatar
Quote
aircraftcarrier
Quote
камелия
Quote
aircraftcarrier

Аз дори и да съм от града през 1935 примерно не съм бил роден.Какво е било съм слушал от баба ми и гледал от разни документални филми за София.Ти твърдиш че си била.Остава да си 20-ти набор.Заслужаваш похвала че можеш да си служиш с компютър.А можеш ли да правиш мекици?

Къде твърдя, че съм била родена през 35-та, че от възрастта почнах да забравям!?:]
София беше чист град, да те светна, до 1989г.
Теб не са ли те водили от училище на екскурзия с посещение на мавзолея?
А, мекици мога да права, и с някоя - друга графична програма се справям.........*yes*
Aз да съм писал че твърдиш.Ти четеш ли изобщо какво пиша или си съчиняваш.За да помниш София от 1941г. трябва към момента да си била поне на 5-6г.От както се помня София никога не е била чист град.Или критерия ни за чистота е различен.Мизерия и цигания е навсякъде.Особено в центъра.

абе мани, то щото винаги е било чисто в софия, затова на по-старите сгради керемидите и непреобоядисаните фасади са ЧЕРНИ!
Re: 2012 Преглед на печата
25-02-2012 - 12:12:20
[lifestyle.ibox.bg]
Quote

Имението на Уитни Хюстън се продава за 1.75 млн.
Имението в Ню Джърси, където певицата е живяла през последните 15 години, е обявено за продажба,съобщава The International Business Times. Цената е 1.75 млн. долара. Къщата с размер 1167 кв. м., разполага с 5 спални, 5 бани, гараж за 4 автомобила. Отличава се с кръгла фасада и високи тавани, пише БЛИЦ. Тя се намира на адрес North Gate Road 22 в Mendham township и е с обща площ 5 акра.
1167 кв (реални, не българо-брокерски), и гаражите не влизат в тях, за 1 300 000 евро.
1125 евро квадрата за елитно (ама наистина елитно) имение във водещата индустриална страна + 20 (двадесет) декара парк около него.
Като сметнем и гаражите и малоумните българо-брокерски общи части - това имение излиза по-евтино на квадрат от апартамент в среден квартал в София.
В абсолютна стойност. Дори без да имаме 5 пъти по-високата покупателна способност на американците. И получаваме над 20 дка парк бонус (Докторската градина е малко по-малка). Еми кво да си приказваме повече...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход