Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

2012 Преглед на печата

Публикувано от TZARS 
Re: 2012 Преглед на печата
21-02-2012 - 16:22:25
Quote
Продавач
Не се радвам...нали темата е за преглед на печата и аз го преглеждам...*huh* Аз даже съжелявам, защото ако бяха фалирали гърците наистина щеше да има инвестиции към България, а незнам кой българин не би се зарадвал на чужди инвестиции в България. Или май във форума има 30-ина такива българи?

"Пази, Боже, грък да те храни и руснак да те пази"!
Re: 2012 Преглед на печата
21-02-2012 - 16:35:34
Относно окупациите, новина от държавен вестник, която не беше отразена подобаващо от медиите и може би много хора я пропуснаха.
[www.desant.net]
Re: 2012 Преглед на печата
21-02-2012 - 19:03:47
Quote
granit
Относно окупациите, новина от държавен вестник, която не беше отразена подобаващо от медиите и може би много хора я пропуснаха.
[www.desant.net]

По-добре без злато,отколкото под турско робство.Не мислиш ли??
Re: 2012 Преглед на печата
21-02-2012 - 19:05:17
avatar
Quote
darkside
Quote
palamud

Мани ги БайБрадърите, германците си купиха (подариха си) държава, пък тука ми говорят за имоти .... следващото правителство на Гърция ще бъде назначено от Меркел и Сарко... smiling smiley

това си е окупация от където и да го погледнеш - все пак гърция си е стратегически излаз на Германците в средиземно море ... другия вариант беше Италия, но те са доста по-силни ... така че фалити-малити си е само за лапнишараните и жълтите вестници...
Тва е, най-общо казано......вече имаме обща граница с Франция и Германия, баси.....Оттук нататък гърците да пръднат ша искат разрешение от Третия (четвъртия) райх.

И знаем парите от нашите неусвоени еврофондове къде отиват! sad smiley
Re: 2012 Преглед на печата
21-02-2012 - 21:00:07
Quote
igra4
Quote
granit
Относно окупациите, новина от държавен вестник, която не беше отразена подобаващо от медиите и може би много хора я пропуснаха.
[www.desant.net]

По-добре без злато,отколкото под турско робство.Не мислиш ли??

След втората световна Австрия дава всичкото си злато на русия, но с уговорка да бъде независима а не окупирана като нас и до днес! Врезултат днес Виена е най добрия град за живеене в света! А София най гадната, мръсна и бедна столица в Европа и не само!
Re: 2012 Преглед на печата
21-02-2012 - 21:18:07
avatar
Quote
granit

След втората световна Австрия дава всичкото си злато на русия, но с уговорка да бъде независима а не окупирана като нас и до днес! Врезултат днес Виена е най добрия град за живеене в света! А София най гадната, мръсна и бедна столица в Европа и не само!

Бъркаш, драги!
Гадното и мръсното го правят тези, които не са се научили да живеят в урбанизирана територия, а мислят, че са на къра.
Сещаш ли се кои са това и откога София е мръсна и гадна?
И ако сме окупирани днес, то е от простотия до шия и криворазбрана демокрация.
Ти и тебеподобните сте окупирали града ни, но теб кой те е окупирал, е интересно?:]
Re: 2012 Преглед на печата
21-02-2012 - 21:28:41
Quote
granit
Quote
igra4
Quote
granit
Относно окупациите, новина от държавен вестник, която не беше отразена подобаващо от медиите и може би много хора я пропуснаха.
[www.desant.net]

По-добре без злато,отколкото под турско робство.Не мислиш ли??

След втората световна Австрия дава всичкото си злато на русия, но с уговорка да бъде независима а не окупирана като нас и до днес! Врезултат днес Виена е най добрия град за живеене в света! А София най гадната, мръсна и бедна столица в Европа и не само!


Гранит,аз живея във Виена.Знам какво е..
А това,че София е гадна и мръсна се дължи най-вече на нашенския си манталитет...
Вече повече от 20-се години единствено и само пачкосването е водещия фактор в правенето на каквото и да било!!
Кеф ти градски архитекти,кеф ти просто архитекти,кеф ти строители,кеф ти батьовци паркиращи по тротруарите и.т.н......Списъка с олигофрени е безкраен....
Re: 2012 Преглед на печата
21-02-2012 - 21:46:15
Quote
igra4
Гранит,аз живея във Виена.Знам какво е..
А това,че София е гадна и мръсна се дължи най-вече на нашенския си манталитет...
Вече повече от 20-се години единствено и само пачкосването е водещия фактор в правенето на каквото и да било!!
Кеф ти градски архитекти,кеф ти просто архитекти,кеф ти строители,кеф ти батьовци паркиращи по тротруарите и.т.н......Списъка с олигофрени е безкраен....

smiling smiley И аз съм живял във Виена някога сега ходя на гости чат-пат, и там има олигофрени, но внимават къде стъпват, че се плаща сурово!
Re: 2012 Преглед на печата
21-02-2012 - 21:59:01
Quote
камелия
Quote
granit

След втората световна Австрия дава всичкото си злато на русия, но с уговорка да бъде независима а не окупирана като нас и до днес! Врезултат днес Виена е най добрия град за живеене в света! А София най гадната, мръсна и бедна столица в Европа и не само!

Бъркаш, драги!
Гадното и мръсното го правят тези, които не са се научили да живеят в урбанизирана територия, а мислят, че са на къра.
Сещаш ли се кои са това и откога София е мръсна и гадна?
И ако сме окупирани днес, то е от простотия до шия и криворазбрана демокрация.
Ти и тебеподобните сте окупирали града ни, но теб кой те е окупирал, е интересно?:]

Виж сега козунак, къщата на прадядо е арх, паметник строена е1889г. нямам роднина който да живее извън вътрешната отбранителна стена на Сердика (ако въобще знаеш за какво става въпрос) . Няма как ти да си от София и да живееш в люлин, най много да си от вълната 60-70 година , тези от предната вълна (от беломорска тракия) са в широк център Юч бунар и тн.. И запомни, че като се возиш в метрото си по анонимна отколкото в нета, затова не обиждай така смело.
Re: 2012 Преглед на печата
21-02-2012 - 22:35:02
Хвалите Виена? Халал да ви е, егати тъпия и скучен град. И студен колкото си иска.
ПП Не го сравнявам със София, просто си е тъп сам по себе си.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход