Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

2012 Преглед на печата

Публикувано от TZARS 
Re: 2012 Преглед на печата
13-02-2012 - 22:58:54
Quote
ivorad
Какви "покани" сънуваш, Джафчо? Та това са обикновени куверти за благотворителен купон, наречен от организаторите "Виенски бал". Всеки желаещ може да си купи въпросната ценна книга, стига да има парите и да изглежда нормално. Ето доказателството от инфото:

Quote

Срещу 50 лв. всички желаещи студенти ще могат да усетят атмосферата на Виенския бал в София.

Така че - имал си 50 лева, дал си ги, браво на теб! Поне един лев от тази сума е отишъл за благотворителност. Можеха да бъдат и повече, ако не се бе поциганил с парите. Ама това е въпрос на манталитет. Твоят е специфичен: ти си баровец, който адски много си пада по "йофтинкото". Като нищо ще станеш милионер някой ден. Макар че за момента си в графата "елементарен тарикат на дребно".
Такива работи.....
winking smiley

Ето, още един селянин, подлъган от люлинската си съселянка, да коментира неща, които са му доста непонятни.
Интернетът е виновин. Заради него всякакви прошляци се залъгват, че да прочетеш статия е същото като да си присъствал.

---

Чак сега разбирам, защо люлинската аутсайдерка социопат, седи всеки ден, от сутрин до вечер, пред компютъра.
Малоумният бурсук, си мисли, че щом е прочела за някакво събитие, все едно е присъствала.
Ето това е да си деградирал аутсайдер и патологичен социопат.

---

Ти в коя зала мислиш, че се били студенти, френски?
Дали са били в зала ROYAL?
Сигурно на масата на Уорлик са ги сложили.
Организаторите сигурно не са чували за протокол.
Дали тази зала, не e малко по-специална от останалите, като се има предвид, кои са поставени на първите маси?

[prikachi.com]

Споменатите студенти, не съм ги видял дори, смятай къде са били забутали.

Иначе си вярвай, че точно в тази зала пускат всеки и то за 50лв.
Тези, които нямат възможности, им остава само това, да мечтаят.

Понеже съм снизходителен, щe им дам ново основание да злобеят и завиждат.
След като в тази статия, не е споменато за зала ROYAL, то тогава аз си измислям, нали?
Все пак всичко в статията е 100% гарантирана и поверана информация.



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2012-02-13 23:12 от javcho.
Re: 2012 Преглед на печата
13-02-2012 - 23:06:25
avatar
Quote
darkside
..................................
*Преди 12 години Амброзио Йорданов основа първия портал за обяви за недвижими имоти imoti.net с идеята да създаде потребителска и търговска култура в този бранш. Доказателство за успеха му е „лавината“ от подобни сайтове, която последва. Сега мисията на Йорданов чрез ceb.bg е да извади „на светло“ не имотите, а брокерите. Идеята на портала е да представи поле за утвърждаване на професионалния брокерски имидж.[/i][/b]

Тва е един текст с мноу вътрешни противоречия. Не вярвам също да са толкова новите обяви на ден. Дори на месец да е, пак са мноу!

Единственото, което ще ти кажа за Амброзио е, че преди години, се опита да ми обясни, че той е толкова доверен брокер на клиента си, че същият му бил прехвърлил имота си, за да може така упълномощен, да го продаде по- лесно!:]
Re: 2012 Преглед на печата
13-02-2012 - 23:16:13
avatar
Quote
javcho


Понеже съм снизходителен, към простите селяни и те ме забавляват прекрасно, щe им дам ново основание да злобеят и завиждат.
След като в тази статия, не е споменато за зала ROYAL, то тогава аз си измислям, нали?
Все пак всичко в статията е 100% гарантирана и поверана информация.

Главаняк, да не би в зала ROYAL да са били извънземните?
Да не би Уорлик да е двеста кила или да не ходи до тоалетната?
Ако имаше два грама сиво вещество, ако беше малко поне наясно с нещата, нямаше да го гледаш облъчено, а щеше да се запиташ, с какво право той се вре в нашите държавни дейности и ходи като визитарка от телевизия в телевизия, за да ни поучава за всичко, което се сети?
Само че, ти си толкова куха лейка, толкова безмозъчно същество, че здрава мисъл не може да прекоси дрогираната ти глава!
Дебилът по рождение си остава дебил цял живот!
Re: 2012 Преглед на печата
14-02-2012 - 08:36:03
avatar
Quote
darkside
цитат: На ден се появяват близо 9000 нови обяви в интернет.

Не вярвам също да са толкова новите обяви на ден.

Прав си, това не е реалната цифра.
Много от агенциите правят хитри номера с което "показват" на потребителите, че даден имот е нововъведен. Стотици агенции, по десетки имоти, и .... копма нали е глупак, изчислява имотите като нови, публикувани днес.
Като погледне човек - оферта публикувана днес, а се вижда че тя е преглеждана 600 пъти досега, как става това.
Компа е глупак, но хора правещи аналитични статии не трябва да се хващат сляпо за цифрите.
Така заблуждават читателите си.
Re: 2012 Преглед на печата
14-02-2012 - 09:35:05
Quote
javcho

Дали тази зала, не e малко по-специална от останалите, като се има предвид, кои са поставени на първите маси?

Ти, разбира се, си бил в "тази" зала?
eye popping smiley
Re: 2012 Преглед на печата
14-02-2012 - 11:48:59
Quote
ivorad
Quote
javcho

Дали тази зала, не e малко по-специална от останалите, като се има предвид, кои са поставени на първите маси?

Ти, разбира се, си бил в "тази" зала?
eye popping smiley

Е, нали точно това те питам, селски.
Разчитах, че като ФРЕНСКИ селчо, поне веднъж да си влизал в зала на Шератон, а ти така да се изложиш.
Надявах се, че ще се подготвиш с ровене в Интернет, четене на статии, разглеждане на снимки.
Същото е.
Все едно вече си бил там.
Каква де е разликата?
Срамота, селски. Срамота.

Залите в Шератон:
[yomexbg.com]

Виж подчертаното с червено - [prikachi.com]
Виж номера на масата и къде се намира №18, върху разпределението на масите(бялото листче, в лявата част на снимката).
Отбелязъл съм го с Х, за дезориентирани брокери.

В зала Роял не е имало нито студенти, нито 50 лева вход, нито може да сложат на маса случаен човек.
Re: 2012 Преглед на печата
14-02-2012 - 11:54:36
Quote
javcho
Quote
ivorad
Quote
javcho

Дали тази зала, не e малко по-специална от останалите, като се има предвид, кои са поставени на първите маси?

Ти, разбира се, си бил в "тази" зала?
eye popping smiley

Е, нали точно това те питам, селски.

Питаш мен, дали ти си бил някъде?
Странно .......
:]
Re: 2012 Преглед на печата
14-02-2012 - 12:28:59
Quote
ivorad

Питаш мен, дали ти си бил някъде?
Странно .......
:]

Нищо старнно няма, френски.
Перфектно показваш, че говориш по теми, доста отдалечени от селския ти бит, по примера на една люлинска селянка социопат.
Паметта ти също е доста слаба: [forum.imoti.net]
И тогава ли е имало възможност студентите да влязат за 50лв?

Много ти се иска да не си френски селчо, ама си точно такъв.
При това злобен и завистлив.
Re: 2012 Преглед на печата
14-02-2012 - 12:45:17
Quote
javcho
Quote
ivorad

Питаш мен, дали ти си бил някъде?
Странно .......
:]

Нищо старнно няма, френски.
Перфектно показваш, че говориш по теми, доста отдалечени от селския ти бит, по примера на една люлинска селянка социопат.
Оооо, да старнно няма, ама странно - уви, има.......
Та, казваш, бил си ВИП персона на този бал?
Я дай доказателства! Щото , нали знаеш, едната декларация не върши работа.......
:]
Re: 2012 Преглед на печата
14-02-2012 - 13:23:23
Какви са тия смешки с разни Виенски балове?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход